2019-10-22   01:44:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for FynLangbane 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 23/2-2019

Resultat Løb 11 (Finaler) - Med point og mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  FynLangbane 2019    Udskriftsdato  23 februar 2019   
  Stævne by  Odense    Udskriftstidspunkt  13:12   
  Arrangør  H2Odense         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  23 februar 2019         
 
 
Løb 11, 1500m Frisvømning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m  400m  Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Cecilie Baraviec  2000    571  1:09.17  2:22.57  3:36.23  4:50.34  18:35.50   
  H2Odense  17:50.15      6:04.52  7:18.95  8:33.32  9:47.88     
          11:02.54  12:17.62  13:32.95  14:48.65     
          16:04.53  17:20.95         
                     
Aurelia Pedersen  2004    534  1:11.28  2:26.44  3:42.47  4:58.90  19:00.40   
  H2Odense  18:32.02      6:14.84  7:31.31  8:47.35  10:03.42     
          11:20.30  12:37.28  13:53.57  15:10.62     
          16:27.31  17:44.85         
                     
Anna Rønn  2005    503  1:12.17  2:28.62  3:46.88  5:05.37  19:23.42   
  Ringe Svømme Klub        6:23.53  7:41.97  9:00.29  10:18.85     
          11:37.10  12:55.78  14:14.56  15:32.64     
          16:50.91  18:08.84         
                     
Maibritt Skjoldborg  2002    502  1:13.05  2:30.56  3:48.75  5:07.26  19:24.21   
  H2Odense        6:25.61  7:43.65  9:01.98  10:20.06     
          11:38.16  12:56.50  14:15.18  15:32.86     
          16:50.39  18:08.15         
                     
Freja Nicholas  2000    470  1:13.00  2:31.89  3:52.39  5:13.34  19:50.08   
  H2Odense        6:33.36  7:52.99  9:13.06  10:32.92     
          11:52.80  13:13.37  14:33.41  15:53.68     
          17:13.72  18:33.42         
                     
Maja Johanne Pedersen  2005    413  1:13.86  2:37.11  4:02.06  5:27.22  20:41.89   
  Nyborg Svømmeklub        6:52.09  8:17.59  9:43.32  11:08.05     
          12:31.52  13:54.58  15:17.53  16:40.88     
          18:02.83  19:23.15         
                     
Julie Krog Christensen  2001    349  1:19.92  2:48.00  4:17.72  5:48.05  21:54.15   
  Ringe Svømme Klub        7:17.83  8:46.74  10:15.88  11:44.33     
          13:12.28  14:41.15  16:08.91  17:37.14     
          19:04.75  20:30.35         
                     
Katrine Hvistendal Hansen  1997    329  1:18.99  2:46.27  4:15.50  5:45.17  22:19.85   
  Ringe Svømme Klub        7:15.00  8:44.22  10:14.86  11:45.75     
          13:17.16  14:48.65  16:20.26  17:51.56     
          19:21.93  20:51.59         
                     
Cathrine Høst  2004    267  1:26.10  3:02.12  4:39.58  6:16.97  23:56.66   
  Nyborg Svømmeklub        7:53.88  9:30.46  11:07.13  12:43.74     
          14:20.94  15:57.91  17:35.33  19:13.39     
          20:48.47  22:24.33         
                     
10  Anne Bruun-Petersen  2007    231  1:30.39  3:09.22  4:48.65  6:26.76  25:06.31   
  Tommerup Svømme Klub        8:07.82  9:52.01  11:37.09  13:18.72     
          15:01.67  16:47.72  18:33.73  20:18.75     
          22:00.73  23:40.40         
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  23 februar 2019 
Licens til H2Odense  Udskriftstidspunkt  13:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark