Results for Syyspärskeet
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 43 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Lohien syyspärskeet 2019 | Tulostuspäivämäärä | 22 syyskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 15:48 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 21 syyskuu 2019 |
Laji 43, 400m SKU Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Aada Hirvasoja | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 1:13.36 | 2:38.82 | 4:09.34 | 5:23.43 | |||
2 | Miina Torvikoski | 2006 | Kemin Työväen Uimarit | 1:18.24 | 2:43.88 | 4:18.47 | 5:34.05 | |||
3 | Sara Seppänen | 2006 | Oulun Lohet | 1:31.56 | 3:02.22 | 4:40.41 | 5:53.01 | |||
4 | Eevi Hirvasoja | 2007 | Haukiputaan Heitto | 1:27.53 | 2:58.27 | 4:46.04 | 6:05.15 | |||
5 | Mandi Vuoristo | 2005 | Oulun Lohet | 1:36.39 | 3:10.12 | 4:56.28 | 6:13.54 | |||
6 | Ellen Krüger | 2007 | Oulun Lohet | 1:45.93 | 3:21.69 | 5:07.21 | 6:28.28 | |||
7 | Lotta Janhunen | 2007 | Oulun Lohet | 1:32.65 | 3:13.58 | 5:04.00 | 6:32.01 | |||
8 | Maija Leinonen | 2007 | Oulun Lohet | 1:44.01 | 3:27.27 | 5:13.78 | 6:42.62 | |||
9 | Iinu Tiainen | 2007 | Oulun Lohet | 1:42.63 | 3:28.58 | 5:14.42 | 6:45.29 | |||
10 | Emma Autio | 2007 | Oulun Lohet | 1:45.19 | 3:26.92 | 5:19.08 | 6:50.19 | |||
11 | Pinja Niskanen | 2007 | Oulun Lohet | 1:46.98 | 3:34.13 | 5:27.87 | 6:58.42 | |||
12 | Silja Sipovaara | 2007 | Oulun Lohet | 1:48.02 | 3:29.66 | 5:27.92 | 6:59.98 | |||
- | Meeri Uusitalo | 2007 | Oulun Lohet | DNS | ||||||
- | Iina Tapaninen | 2006 | Oulun Lohet | DNF | ||||||
Laji 43, 400m SKU Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Inka Elamaa | 2004 | Oulun Lohet | 1:20.60 | 2:47.73 | 4:20.17 | 5:32.79 | |||
- | Iiris Isokoski | 2003 | Oulun Lohet | DNF | ||||||
Laji 43, 400m SKU Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | ||
1 | Emma Pajuluoma | 2001 | Oulun Lohet | 1:18.17 | 2:46.51 | 4:25.37 | 5:39.58 | |||
2 | Pauliina Lohilahti | 2002 | Oulun Lohet | 1:20.14 | 2:51.94 | 4:26.80 | 5:41.15 | |||
3 | Pinja Sipovaara | 2002 | Oulun Lohet | 1:20.73 | 2:59.36 | 4:43.81 | 6:02.32 | |||
4 | Amalia Siekkinen | 2002 | Oulun Lohet | 1:30.43 | 3:05.27 | 4:40.77 | 6:03.60 | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 22 syyskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 15:48 |