2019-08-18   07:50:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Manse-Uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  15:07   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 1, 100m VU M, P14, P12, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juho Rosenström  2007    289  34.05        1:10.95   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:12.40                 
                     
Valtteri Pellinen  2007    270  34.67        1:12.51   
  Uinti Tampere  1:14.68                 
                     
Väinö Hinkka  2007    264  35.28        1:13.12   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:14.63                 
                     
Georg Aspholm  2008    250  35.01        1:14.46   
  Uinti Tampere  1:16.69                 
                     
Oiva Koppelmäki  2007    227  36.67        1:16.88   
  Hyvinkään Uimaseura  1:17.10                 
                     
Thomas Failer  2007    204  38.51        1:19.64   
  Uinti Tampere  1:20.24                 
                     
Pyry Nieminen  2007    189  38.73        1:21.68   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:23.28                 
                     
Petter Kaskela  2007    188  38.16        1:21.85   
  Uinti Tampere  1:27.30                 
                     
Eemeli Salo  2007    186  38.91        1:22.07   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:24.71                 
                     
10  Viljam Savolainen  2008    181  39.47        1:22.92   
  Salon Uimarit  1:26.25                 
                     
11  Aapo Mononen  2007    177  39.09        1:23.50   
  Joensuun Uimaseura  1:21.58                 
                     
12  Niklas Tikkanen  2007    175  39.97        1:23.79   
  TaTu Tampere  1:29.20                 
                     
13  Iiro Viskari  2007    175  41.11        1:23.83   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:27.84                 
                     
14  Niilo Toivola  2007    172  38.87        1:24.35   
  Uinti Tampere  1:26.66                 
                     
15  Nikita Zuravljov  2008    164  39.78        1:25.53   
  TaTu Tampere  1:30.18                 
                     
16  Patric Meriholvi  2007    164  41.90        1:25.65   
  Raision Urheilijat  1:29.12                 
                     
17  Daniil Tirronen  2008    157  40.56        1:26.92   
  TaTu Tampere  1:26.88                 
                     
18  Mikael Uitto  2007    154  42.22        1:27.44   
  Uinti Tampere  1:27.82                 
                     
19  Elias Sahla  2007    150  42.91        1:28.11   
  Salon Uimarit  1:28.39                 
                     
20  Daniel Przado  2008    145  40.87        1:29.27   
  Rauman Uimaseura  1:19.86                 
                     
21  Eero Carne  2009    139  42.96        1:30.38   
  Raision Urheilijat  1:29.41                 
                     
22  Jesper Isotalo  2007    138  44.74        1:30.71   
  Raision Urheilijat  1:34.89                 
                     
23  Aapo Harjula  2007    137  42.49        1:30.80   
  Uinti Tampere  1:28.97                 
                     
24  Eetu Nissinen  2008    137  43.79        1:30.83   
  TaTu Tampere  1:36.74                 
                     
25  Mikko Salmi  2007    137  42.49        1:30.91   
  Nummelan Kisaajat  1:32.54                 
                     
26  Samu Nurminen  2008    137  42.24        1:30.96   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:34.52                 
                     
27  Thomas Salonen  2009    135  44.16        1:31.37   
  Raision Urheilijat  1:35.44                 
                     
28  Juuso Käär  2009    134  44.86        1:31.54   
  Raision Urheilijat  1:31.93                 
                     
29  Jesse Uutela  2008    133  43.62        1:31.70   
  Uinti Tampere  1:31.83                 
                     
30  Topi Äikäs  2007    132  42.75        1:32.04   
  Uinti Tampere  1:31.32                 
                     
31  Eero Olli  2008    129  43.94        1:32.63   
  Uinti Tampere  1:31.86                 
                     
32  Thomas Westerlund  2007    119  45.72        1:35.32   
  Raision Urheilijat  1:35.35                 
                     
33  Niklas Kallio  2007    114  46.23        1:36.68   
  TaTu Tampere  1:35.40                 
                     
34  Onni Virtanen  2008    111  45.12        1:37.36   
  Salon Uimarit  1:44.38                 
                     
35  Frans Sagulin  2008    105  45.92        1:39.13   
  Raision Urheilijat  1:45.79                 
                     
36  Hugo Rossi  2008    104  46.32        1:39.64   
  Uinti Tampere  1:35.07                 
                     
37  Maxim Zuravljov  2009    103  48.18        1:39.95   
  TaTu Tampere  1:41.47                 
                     
38  Eino Anttila  2007    101  47.99        1:40.54   
  TaTu Tampere  1:36.81                 
                     
39  Matias Lehtinen  2007    101  47.83        1:40.57   
  Raision Urheilijat  1:47.72                 
                     
40  Ohto Heikkinen  2008    94  48.71        1:43.14   
  Hyvinkään Uimaseura  1:41.42                 
                     
41  Elias Eironen  2008    89  48.66        1:44.87   
  Uinti Tampere  1:35.99                 
                     
42  Arttu Carne  2007    89  47.92        1:44.95   
  Raision Urheilijat  1:40.64                 
                     
43  Juho Kekarainen  2007    85  49.97        1:46.31   
  Uinti Tampere  1:47.86                 
                     
44  Ossi Nevalainen  2008    84  50.26        1:46.93   
  Uinti Tampere  1:51.39                 
                     
45  Joa Siltakoski  2007    82  51.19        1:47.79   
  TaTu Tampere  1:48.81                 
                     
46  Miska Moisio  2007    78  52.90        1:49.45   
  TaTu Tampere  1:51.45                 
                     
47  Vilho Siikala  2008    65  54.48        1:56.55   
  Uinti Tampere  1:59.92                 
                     
48  Oskari Jalonen  2008    24  1:17.53        2:41.92   
  Uinti Tampere  2:27.36                 
                     
Onni Kolhi  2009              DSQ   
  Raision Urheilijat  1:55.18                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Onni-Pekka Hirvonen  2007              DSQ   
  Uinti Tampere  1:37.18                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Roope Käär  2007              DSQ   
  Raision Urheilijat  1:23.33                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Sisu Toiva  2009              DSQ   
  Nokian Pyry  1:57.34                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 1, 100m VU M, P14, P12, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sakari Korri  2005    523  27.85        58.21   
  Rauman Uimaseura  59.65                 
                     
Leo Währn  2005    478  28.38        59.98   
  Vanders  58.13                 
                     
Miklas Pikkuhuhta  2005    447  29.10        1:01.35   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:03.55                 
                     
Samuel Halminen  2005    433  29.82        1:02.00   
  Helsingfors Simsällskap  1:01.52                 
                     
Kasperi Heikkinen  2005    410  29.50        1:03.14   
  Raision Urheilijat  1:01.64                 
                     
Joonas Arponen  2005    408  30.76        1:03.21   
  Rauman Uimaseura  1:04.39                 
                     
Eero Mäenpää  2005    403  30.46        1:03.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:04.72                 
                     
Teo Mattelmäki  2005    396  31.17        1:03.87   
  Cetus Espoo  1:03.51                 
                     
Oliver Aspholm  2005    395  30.65        1:03.91   
  Uinti Tampere  1:03.76                 
                     
10  Antti Musikka  2005    392  30.89        1:04.09   
  Vanders  1:03.56                 
                     
11  Juho Herva  2005    369  31.12        1:05.40   
  Hyvinkään Uimaseura  1:05.63                 
                     
12  Luka Laaksonen  2005    360  31.31        1:05.92   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:05.72                 
                     
13  Jasper Oikarainen  2005    359  31.17        1:05.97   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:06.62                 
                     
14  Joni Routamo  2005    328  32.38        1:07.96   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:07.54                 
                     
15  Sami Schrader  2006    328  32.76        1:07.98   
  Uinti Tampere  1:10.05                 
                     
16  Lauri Aho  2006    327  33.02        1:08.03   
  Raision Urheilijat  1:08.13                 
                     
17  Frans Riekki  2005    324  32.04        1:08.27   
  Joensuun Uimaseura  1:09.99                 
                     
18  Juho Törmä  2005    321  31.94        1:08.46   
  Porin Uimaseura  1:11.97                 
                     
19  Väinö Pitkänen  2006    321  31.92        1:08.47   
  Uinti Tampere  1:09.76                 
                     
20  Akseli Liukkonen  2005    320  32.32        1:08.54   
  Uinti Tampere  1:08.22                 
                     
21  Konsta Kauppinen  2005    316  32.83        1:08.84   
  Joensuun Uimaseura  1:11.99                 
                     
22  Lauri Korpi  2006    308  33.65        1:09.40   
  Ilmajoen Kisailijat  1:09.30                 
                     
23  Markus Koskinen  2005    293  33.58        1:10.59   
  TaTu Tampere  1:12.66                 
                     
24  Matias Leiwo  2006    293  33.58        1:10.60   
  Uinti Tampere  1:12.27                 
                     
25  Ivan Gavrilov  2005    279  33.83        1:11.74   
  Cetus Espoo  1:11.45                 
                     
26  Andreas Kinnunen  2006    273  35.33        1:12.29   
  Hyvinkään Uimaseura  1:13.13                 
                     
27  Alex Lehtola  2005    270  33.93        1:12.52   
  Uinti Tampere  1:12.52                 
                     
28  Jesse Saarinen  2006    267  36.07        1:12.83   
  Joensuun Uimaseura  1:13.60                 
                     
29  Matias Saarinen  2006    259  35.03        1:13.52   
  Salon Uimarit  1:15.44                 
                     
30  Sampo Nord  2005    256  34.38        1:13.87   
  Vanders  1:12.94                 
                     
31  Onni Yrjälä  2006    253  34.96        1:14.16   
  Rauman Uimaseura  1:15.87                 
                     
32  Aapo Nurminen  2006    247  35.91        1:14.70   
  Raision Urheilijat  1:13.58                 
                     
33  Pirkka Pyry Pyykkö  2006    243  35.44        1:15.09   
  Uinti Tampere  1:16.23                 
                     
34  Evert Heino  2005    243  34.87        1:15.11   
  Porin Uimaseura                   
                     
35  Veeti Hämäläinen  2006    241  35.34        1:15.32   
  Raision Urheilijat  1:16.31                 
                     
36  Aarne Nuutinen  2006    240  35.87        1:15.44   
  Cetus Espoo  1:15.29                 
                     
37  Henrik Leinonen  2005    232  36.35        1:16.25   
  Uinti Tampere  1:16.20                 
                     
38  Vilho Okkonen  2006    232  37.26        1:16.29   
  Rauman Uimaseura  1:17.16                 
                     
39  Aamos Järveläinen  2006    229  36.02        1:16.60   
  Uinti Tampere  1:17.59                 
                     
40  Evan Mustonen  2005    228  36.94        1:16.74   
  Cetus Espoo  1:19.01                 
                     
41  Ville Suojasto  2006    226  36.35        1:16.95   
  Raision Urheilijat  1:15.66                 
                     
42  Saku Pietilä  2006    224  37.41        1:17.24   
  Uinti Tampere  1:19.35                 
                     
43  Iiro Kyllönen  2005    217  37.50        1:18.02   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:19.93                 
                     
44  Rasmus Ruotoistenmäki  2006    216  37.04        1:18.10   
  Uinti Tampere  1:15.93                 
                     
45  Áron Zautasvili  2006    215  36.72        1:18.23   
  Uinti Tampere  1:16.10                 
                     
46  Juuso Saarikko  2006    213  36.58        1:18.43   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:21.48                 
                     
47  Olli Järvenpää  2006    213  37.21        1:18.50   
  Cetus Espoo  1:21.38                 
                     
48  Tuomas Kallio  2005    211  38.70        1:18.70   
  TaTu Tampere  1:21.80                 
                     
49  Antto Koppinen  2006    208  37.96        1:19.06   
  Joensuun Uimaseura  1:22.25                 
                     
50  Niklas Töyrylä  2006    207  37.91        1:19.18   
  Uinti Tampere  1:23.36                 
                     
51  Benjamin Salo  2006    201  38.15        1:19.96   
  Porin Uimaseura  1:25.21                 
                     
52  Pauli Rantatupa  2005    199  38.65        1:20.28   
  Cetus Espoo  1:19.01                 
                     
53  Emil Tirkkonen  2006    197  38.03        1:20.59   
  Cetus Espoo  1:22.65                 
                     
54  Aaron Tikkanen  2006    194  38.69        1:20.94   
  Hyvinkään Uimaseura  1:20.64                 
                     
55  Margo Murumäe  2006    191  37.97        1:21.39   
  Raision Urheilijat  1:22.01                 
                     
56  Eetu Nieminen  2006    187  39.83        1:21.96   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:20.71                 
                     
57  Emil Ahvonen  2005    187  38.72        1:22.00   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:21.52                 
                     
58  Totte Teittinen  2005    180  38.73        1:23.06   
  Cetus Espoo  1:24.66                 
                     
59  Luukas Kallio  2005    176  41.49        1:23.59   
  Uinti Tampere  1:23.75                 
                     
60  Joonatan Hietarinne  2006    170  38.42        1:24.52   
  Salon Uimarit  1:25.75                 
                     
61  Luca Ruusila  2006    169  39.54        1:24.83   
  Uinti Tampere  1:22.40                 
                     
62  Severi Roihankorpi  2006    166  40.15        1:25.25   
  Uinti Tampere  1:31.98                 
                     
63  Ferdinand Backman  2006    161  40.66        1:26.08   
  TaTu Tampere  1:26.86                 
                     
63  Timi Louhe  2005    161  40.96        1:26.08   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:29.23                 
                     
65  Artem Haikara  2005    159  40.07        1:26.57   
  Cetus Espoo  1:23.10                 
                     
65  Elias Tuominen  2005    159  39.96        1:26.57   
  Uinti Tampere  1:25.42                 
                     
67  Kalle Yli-Jama  2006    139  42.06        1:30.51   
  Salon Uimarit  1:28.28                 
                     
68  Anton Kiviniemi  2006    131  42.65        1:32.29   
  TaTu Tampere  1:33.74                 
                     
69  Aleksi Luopajärvi  2006    130  42.61        1:32.44   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
70  Veikko Saarinen  2006    124  44.73        1:33.91   
  TaTu Tampere  1:37.77                 
                     
71  Luukas Kallio  2005    120  43.85        1:34.98   
  TaTu Tampere  1:33.93                 
                     
72  Justus Veneskoski  2006    117  45.03        1:35.81   
  Uinti Tampere  1:35.42                 
                     
73  Leo Lehtonen  2006    97  46.98        1:41.90   
  TaTu Tampere  1:40.40                 
                     
74  Carlos Sadiku  2006    87  44.24        1:45.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Kasperi Miettinen  2006              DNS   
  Hyvinkään Uimaseura  1:15.21                 
                     
Alex Hamilton  2006              DSQ   
  TaTu Tampere  1:46.76                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Julius Järveläinen  2006              DSQ   
  Uinti Tampere  1:20.96                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Markus Popov  2005              DSQ   
  TaTu Tampere  1:16.31                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Vili Niemi  2006              DSQ   
  TaTu Tampere  1:29.88                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 1, 100m VU M, P14, P12, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elias Herlevi  2000    657  26.10        53.94   
  Helsingfors Simsällskap  52.43                 
                     
Jakob Sievers  2000    652  26.19        54.08   
  Uinti Tampere  53.77                 
                     
Teemu Viitanen  1992    652  26.14        54.08   
  TaTu Tampere  52.10                 
                     
Veeti Ruohtula  2001    636  25.70        54.52   
  Joensuun Uimaseura  53.25                 
                     
Juho Eerola  1995    629  26.65        54.74   
  TaTu Tampere  53.04                 
                     
Roni Kallström  2001    618  26.72        55.05   
  Cetus Espoo  53.45                 
                     
Oscar Skjäl  2002    607  26.91        55.39   
  Cetus Espoo  54.55                 
                     
Akseli Kontiainen  2002    590  26.74        55.92   
  Joensuun Uimaseura  56.34                 
                     
Eemil Kylmä  2001    589  26.14        55.95   
  Cetus Espoo  54.83                 
                     
Leo Mikkonen  2002    589  27.34        55.95   
  Cetus Espoo  55.82                 
                     
11  Kasper Envalds  2001    586  27.19        56.03   
  Vanders  56.49                 
                     
12  Erik Nurmi  2001    583  27.09        56.13   
  Vanders  54.37                 
                     
13  Oskari Aalto  2002    583  27.88        56.15   
  Helsingfors Simsällskap  54.72                 
                     
14  Johan Krister Fredriksson  2003    573  27.67        56.45   
  Helsingfors Simsällskap  55.29                 
                     
15  Marcus Forsel  2003    569  27.60        56.58   
  Helsingfors Simsällskap  54.32                 
                     
16  Akseli Hakala  2003    568  27.11        56.63   
  Uinti Tampere  57.12                 
                     
17  Luukas Vainio  2003    568  27.54        56.64   
  Cetus Espoo  56.62                 
                     
18  Atte Kulmala  1998    566  27.65        56.68   
  Uinti Tampere  57.66                 
                     
19  Alexander Kislitsyn  2001    551  27.44        57.21   
  Swimming Jyväskylä  55.89                 
                     
20  Isak Gramén  2001    542  27.52        57.50   
  Cetus Espoo  56.24                 
                     
21  Tatu Hörkkö  2001    541  27.32        57.57   
  Uinti Tampere  56.12                 
                     
22  Daniel Rinne  2002    539  27.39        57.61   
  Cetus Espoo  56.21                 
                     
23  Jami Ihalainen  2003    528  27.57        58.02   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  56.59                 
                     
23  Lauri Törmä  2000    528  28.18        58.02   
  Porin Uimaseura  57.44                 
                     
25  Timi Torkkel  2001    520  27.49        58.31   
  Hämeenlinnan Uimaseura  56.27                 
                     
26  Niklas Hatakka  2003    513  28.28        58.57   
  Cetus Espoo  59.72                 
                     
27  Aapo Kinnunen  2004    507  27.83        58.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  59.18                 
                     
28  Veeti Veijonen  2001    503  27.93        58.95   
  Swimming Jyväskylä  59.45                 
                     
29  Leevi Luhtanen  2000    502  28.43        59.02   
  Porin Uimaseura  57.70                 
                     
30  Miro Birkstedt  2004    494  28.29        59.31   
  TaTu Tampere  59.83                 
                     
31  Axel Olander  2002    485  28.80        59.68   
  TaTu Tampere  57.79                 
                     
32  Matias Rasinmäki  2003    471  28.59        1:00.26   
  Cetus Espoo  58.43                 
                     
33  Kalle Haavisto  2003    454  29.09        1:01.02   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:01.40                 
                     
34  Jeremia Varonen  2004    449  29.39        1:01.25   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:01.67                 
                     
35  Petteri Lepola  2003    444  29.30        1:01.45   
  TaTu Tampere  1:01.68                 
                     
36  Leo Lähteenmäki  1991    438  30.11        1:01.76   
  Swimming Jyväskylä  58.52                 
                     
37  Urho Lyytinen  2003    427  29.31        1:02.28   
  Uinti Tampere  1:00.85                 
                     
38  Lauri Huhtasalo  2004    426  29.49        1:02.33   
  Porin Uimaseura  1:02.94                 
                     
39  Oskar Tuominen  2004    414  29.66        1:02.91   
  Uinti Tampere  1:02.58                 
                     
40  Eetu Einto  2001    411  29.49        1:03.06   
  Vanders  1:00.03                 
                     
41  Jonni Timonen  2000    400  29.90        1:03.64   
  Joensuun Uimaseura  1:01.49                 
                     
42  Erno Leppänen  1985    392  30.69        1:04.06   
  S.C.Pingviinit  1:03.68                 
                     
43  Olli Havia  2004    389  30.65        1:04.26   
  Salon Uimarit  1:03.80                 
                     
43  Viktor Asklöf  2004    389  30.53        1:04.26   
  Cetus Espoo  1:03.67                 
                     
45  Kasper Holopainen  2003    385  30.82        1:04.47   
  Nummelan Kisaajat  1:02.60                 
                     
46  Otto Ahvonen  2003    381  30.23        1:04.67   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:03.94                 
                     
47  Otto Mikkonen  2003    373  30.51        1:05.14   
  Joensuun Uimaseura  1:03.67                 
                     
48  Roni Koskinen  2003    373  30.60        1:05.16   
  Aurajoen Uinti  1:03.89                 
                     
49  Jerry Roine  2002    367  31.17        1:05.49   
  Järvenpään Uintiklubi  1:05.89                 
                     
49  Lassi Walden  2004    367  31.14        1:05.49   
  Uinti Tampere  1:06.13                 
                     
51  Leevi Lehtonen  2003    357  31.63        1:06.11   
  Uinti Tampere  1:06.05                 
                     
52  Lenni Lehtonen  2004    353  31.29        1:06.33   
  Uinti Tampere  1:05.31                 
                     
53  Akseli Soini  2004    334  32.40        1:07.57   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:10.23                 
                     
54  Joonas Patrik Pylvänäinen  2004    334  32.32        1:07.60   
  Cetus Espoo  1:05.44                 
                     
55  Niko Viitala  2003    320  32.06        1:08.55   
  Aurajoen Uinti  1:02.70                 
                     
56  Osmo Mäkelä  2004    301  32.46        1:09.99   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:10.82                 
                     
57  Janne Moilanen  1977    298  33.85        1:10.22   
  S.C.Pingviinit  1:09.64                 
                     
58  Joona Kurppa  2004    291  34.11        1:10.75   
  TaTu Tampere  1:12.14                 
                     
59  Iliad Sioofy Khojine  2004    279  33.92        1:11.78   
  Uinti Tampere  1:18.20                 
                     
60  Luka Pykälistö  2004    278  33.83        1:11.84   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:11.06                 
                     
61  Casper Leo  2004    235  35.18        1:16.01   
  Aurajoen Uinti  1:10.77                 
                     
62  Leo Hautaniemi  2004    234  34.72        1:16.02   
  Cetus Espoo  1:11.18                 
                     
63  Jaakko Karti  2004    226  36.16        1:16.92   
  Uinti Tampere  1:17.87                 
                     
64  Eelis Wiberg  2004    210  37.70        1:18.80   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:19.27                 
                     
65  Castor Trygg  2004    201  37.76        1:20.00   
  Uinti Tampere  1:21.41                 
                     
66  Kristian Tankka  2004    193  38.52        1:21.06   
  Porin Uimaseura  1:25.02                 
                     
67  Aapo Koivuniemi  2004    190  38.50        1:21.51   
  Uinti Tampere  1:23.23                 
                     
68  Kasper Kaskela  2004    175  37.30        1:23.72   
  Uinti Tampere  1:24.27                 
                     
Alvin Helenius  2004              DNS   
  Uinti Tampere  1:51.47                 
                     
Lassi Haimi  2003              DNS   
  Helsingfors Simsällskap  54.14                 
                     
Matias Tyry  1993              DNS   
  TaTu Tampere  52.84                 
                     
Sebastian Rasimus  2004              DNS   
  Uinti Tampere  1:03.79                 
                     
Tatu Kivimäki  2004              DNS   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:06.27                 
                     
Tatu Peltonen  1989              DNS   
  TaTu Tampere  53.65                 
                     
Teemu Vuorela  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä  50.47                 
                     
Antti Toivonen  2003              DSQ   
  Uinti Tampere  1:23.80                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Matias Hjelm  2002              DSQ   
  Vanders  54.30                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  15:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner