2019-10-15   02:02:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Manse-Uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  21:27   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 26, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aada Rissanen  2004    558  35.28  1:13.12  1:52.85    2:30.62   
  Cetus Espoo  2:27.47                 
                     
Kukka Kangas  2005    551  35.26  1:14.05  1:53.80    2:31.27   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:30.37                 
                     
Ella Hörkkö  2001    537  35.07  1:13.86  1:53.70    2:32.62   
  Simmis Wanda  2:32.38                 
                     
Essi Ahvenainen  2005    506  37.22  1:16.30  1:56.95    2:35.60   
  Vanders  2:35.04                 
                     
Kira Lindroos  2005    503  37.38  1:17.20  1:57.14    2:35.97   
  Cetus Espoo  2:29.51                 
                     
Kerttu Nurmi  2003    494  37.98  1:18.00  1:58.34    2:36.87   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:31.54                 
                     
Maija Nurmi  2003    490  36.56  1:15.88  1:56.54    2:37.32   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:33.08                 
                     
Senni Mattila  2003    475  35.01  1:14.64  1:56.58    2:38.93   
  Porin Uimaseura  2:32.88                 
                     
Aino Lepola  2005    442  36.81  1:18.61  2:02.11    2:42.83   
  TaTu Tampere  2:41.14                 
                     
10  Jasmin Savonen  2005    438  38.80  1:19.86  2:02.08    2:43.29   
  Cetus Espoo  2:43.21                 
                     
11  Iina Rissanen  2005    428  39.88  1:21.81  2:04.42    2:44.52   
  Vanders  2:39.63                 
                     
12  Enna Eho  2004    422  38.48  1:20.86  2:03.90    2:45.38   
  Uinti Tampere  2:43.99                 
                     
13  Ella Nihtilä  2004    404  38.29  1:20.06  2:04.12    2:47.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:39.43                 
                     
14  Sofia Rinne  2005    404  38.91  1:20.94  2:04.36    2:47.73   
  Cetus Espoo  2:42.49                 
                     
15  Sabina Rakhimova  2005    388  41.55  1:24.27  2:08.30    2:50.02   
  Raision Urheilijat  3:07.92                 
                     
16  Jenna Juhola  2006    363  39.68  1:23.81  2:09.31    2:53.90   
  Rauman Uimaseura  3:05.00                 
                     
17  Anna Hakkarainen  2005    358  39.07  1:22.10  2:08.47    2:54.70   
  Cetus Espoo  2:42.88                 
                     
18  Ella Kalliokari  2006    350  42.30  1:28.25  2:14.30    2:55.97   
  Cetus Espoo                   
                     
19  Emmi Halonen  2006    315  42.93  1:28.85  2:15.93    3:02.24   
  Vanders                   
                     
20  Anita Mäkinen  2007    311  42.21  1:28.15  2:16.28    3:03.09   
  Nummelan Kisaajat  3:09.46                 
                     
21  Rita Heinonen  2006    300  45.08  1:32.36  2:20.22    3:05.13   
  Raision Urheilijat                   
                     
22  Milla Tahvanainen  2005    291  44.76  1:32.71  2:20.85    3:07.06   
  Cetus Espoo  3:19.72                 
                     
23  Ronja Ristevirta  2005    283  45.39  1:33.50  2:22.47    3:08.89   
  Cetus Espoo  3:45.11                 
                     
24  Siiri Päivärinta  2005    271  45.26  1:33.75  2:25.01    3:11.61   
  Cetus Espoo  3:04.28                 
                     
25  Lotta Lönnqvist  2006    270  46.41  1:36.44  2:24.87    3:11.73   
  Cetus Espoo                   
                     
26  Petra Nieminen  2007    269  44.39  1:34.81  2:25.20    3:12.09   
  Cetus Espoo                   
                     
27  Iida Saarikoski  2006    239  46.64  1:37.01  2:30.52    3:19.81   
  Cetus Espoo  3:16.55                 
                     
28  Vivian Vesa  2006    224  49.01  1:41.87  2:35.88    3:24.25   
  Cetus Espoo                   
                     
29  Tanisha Rajani  2006    198  49.02  1:44.26  2:40.68    3:32.83   
  Cetus Espoo                   
                     
30  Saana Harjuoja  2007    186  51.79  1:49.19  2:46.20    3:37.05   
  Cetus Espoo                   
                     
31  Olesia Leshchuk  2006    167  53.75  1:50.40  2:48.91    3:45.08   
  Cetus Espoo                   
                     
Amanda Ahmaoja  2005              DNS   
  Porin Uimaseura                   
                     
Miina-Maria Itkonen  2003              DNS   
  Porin Uimaseura                   
                     
Nelli Laaksonen  2005              DNS   
  Porin Uimaseura  2:48.22                 
                     
Vilma Leppähaara  2005              DNS   
  Nummelan Kisaajat  2:26.59                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  21:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner