Tulokset Hauki-uinnit 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Hauki-uinnit 2019 | Tulostuspäivämäärä | 16 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 16:51 | |||
Järjestäjä | Haukiputaan Heitto | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 maaliskuu 2019 |
Laji 21, 50m PU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Varpu Saastamoinen | 2009 | Oulun Uinti 1906 | 51.29 | ||||||
2 | Pinja Kärkkäinen | 2009 | Oulun Lohet | 54.96 | ||||||
3 | Aino-Tuulia Ponto | 2009 | Oulun Uinti 1906 | 56.20 | ||||||
4 | Nevia Viuhkola | 2009 | Oulun Lohet | 56.37 | ||||||
5 | Matilda Hirvelä | 2009 | Oulun Uinti 1906 | 56.75 | ||||||
6 | Siiri-Unelma Hentilä | 2010 | Kemin Työväen Uimarit | 1:09.35 | ||||||
Laji 21, 50m PU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Edith Ervasti | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 35.01 | ||||||
2 | Iita Kimpimäki | 2007 | Haukiputaan Heitto | 35.79 | ||||||
3 | Vilja Säntti | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 36.66 | ||||||
4 | Ennimaija Mäntynen | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 37.91 | ||||||
5 | Malla Hämäläinen | 2008 | Vieskan Uimarit | 38.17 | ||||||
6 | Lotta Janhunen | 2007 | Oulun Lohet | 38.41 | ||||||
7 | Eevi Hirvasoja | 2007 | Haukiputaan Heitto | 39.35 | ||||||
8 | Olivia Loukkola | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 39.78 | ||||||
9 | Aino Leinonen | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 41.17 | ||||||
10 | Noora Tuominen | 2007 | Haukiputaan Heitto | 43.68 | ||||||
11 | Lotta Torppa | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 43.83 | ||||||
12 | Ella Johanna Lyytikäinen | 2008 | Oulun Lohet | 44.49 | ||||||
13 | Elsa Pelkonen | 2007 | Vieskan Uimarit | 44.54 | ||||||
14 | Ella Utriainen | 2007 | Kempeleen Pyrintö | 45.40 | ||||||
15 | Salli Sepponen | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 45.80 | ||||||
16 | Eerika Häcklin | 2008 | Haukiputaan Heitto | 46.17 | ||||||
17 | Minea Kynkäänniemi | 2007 | Haukiputaan Heitto | 46.34 | ||||||
18 | Elina Jaako | 2007 | Oulun Uinti 1906 | 47.14 | ||||||
19 | Anna Rajakangas | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 47.22 | ||||||
20 | Ellen Laine | 2008 | Oulun Lohet | 47.26 | ||||||
21 | Silja Sipovaara | 2007 | Haukiputaan Heitto | 47.95 | ||||||
22 | Amaya Luukkonen | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 48.94 | ||||||
23 | Laura Rytilahti | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 49.72 | ||||||
24 | Luna Sivonen | 2007 | Haukiputaan Heitto | 49.84 | ||||||
25 | Nella Hämäläinen | 2008 | Vieskan Uimarit | 50.40 | ||||||
26 | Lotta Päiveröinen | 2007 | Nivalan Saukot | 50.70 | ||||||
27 | Aada Mäkinen | 2007 | Nivalan Saukot | 51.25 | ||||||
28 | Netta Kaarlela | 2008 | Nivalan Saukot | 54.40 | ||||||
29 | Minea Mäentausta | 2008 | Oulun Uinti 1906 | 55.52 | ||||||
- | Ella Haapamäki | 2008 | Oulun Uinti 1906 | DNS | ||||||
Laji 21, 50m PU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Reeta Ollonen | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 30.56 | ||||||
2 | Ülle Harjaks | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 32.03 | ||||||
3 | Laura Rajavaara | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 33.36 | ||||||
4 | Essi Vilhelmiina Virta | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 33.94 | ||||||
5 | Jutta Mört | 2005 | Kemin Työväen Uimarit | 34.03 | ||||||
6 | Kerttu Törmälä | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 34.33 | ||||||
7 | Amanda Riuttanen | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 35.08 | ||||||
8 | Vilma Kiviniemi | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 35.26 | ||||||
9 | Milla Marttila | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 35.44 | ||||||
10 | Aada Hirvasoja | 2005 | Haukiputaan Heitto | 35.47 | ||||||
10 | Tiia Mielonen | 2006 | Nivalan Saukot | 35.47 | ||||||
12 | Janina Paakkolanvaara | 2006 | Kemin Työväen Uimarit | 35.55 | ||||||
13 | Elizaveta Salmela | 2005 | Vieskan Uimarit | 35.89 | ||||||
14 | Elli Hakola | 2006 | Kempeleen Pyrintö | 36.56 | ||||||
15 | Sofia Kilpeläinen | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 36.72 | ||||||
16 | Pinja Lohiniva | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 37.65 | ||||||
17 | Venla Talvensaari | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 37.85 | ||||||
18 | Iida Ryhänen | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 37.95 | ||||||
19 | Anni Backman | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 38.35 | ||||||
20 | Milla Haapamäki | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 38.41 | ||||||
21 | Sofia Kivelä | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 39.83 | ||||||
22 | Katariina Kärki | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 39.84 | ||||||
23 | Ailiina Koskinen | 2005 | Haukiputaan Heitto | 41.35 | ||||||
24 | Anniina Törmi | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 41.43 | ||||||
25 | Iida Häcklin | 2006 | Haukiputaan Heitto | 42.49 | ||||||
26 | Roosa Hautamäki | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 43.11 | ||||||
27 | Katri Kangas | 2006 | Nivalan Saukot | 43.97 | ||||||
28 | Inka Valppu | 2005 | Kempeleen Pyrintö | 44.73 | ||||||
29 | Janette Sarajärvi | 2006 | Kempeleen Pyrintö | 45.93 | ||||||
30 | Tiina Alatalo | 2005 | Oulun Uinti 1906 | 46.14 | ||||||
31 | Raita Virtanen | 2005 | Kemijärven Kaiku | 46.80 | ||||||
32 | Viivi Häikiö | 2006 | Oulun Uinti 1906 | 47.09 | ||||||
Laji 21, 50m PU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Petra Ansaranta | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 29.24 | ||||||
2 | Riika Huttula | 2001 | Oulun Lohet | 29.98 | ||||||
3 | Madeleine Hiltunen | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 30.18 | ||||||
4 | Minja Lukkari | 2003 | Oulun Uinti 1906 | 30.41 | ||||||
5 | Ada Niskala | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 30.87 | ||||||
6 | Enni-Sofia Perätalo | 2002 | Oulun Lohet | 30.93 | ||||||
7 | Sofia Saukko | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 31.11 | ||||||
8 | Satu Immonen | 2003 | Swimming Club Vuokatti | 31.17 | ||||||
9 | Anni Katajamäki | 2000 | Haukiputaan Heitto | 31.84 | ||||||
10 | Inka Karjalainen | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 31.90 | ||||||
11 | Laura Markuksela | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 31.98 | ||||||
12 | Emilia Juutilainen | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 32.14 | ||||||
13 | Iiris Isokoski | 2003 | Oulun Lohet | 32.62 | ||||||
14 | Olga Emilia Mattila | 2004 | Oulun Uinti 1906 | 32.93 | ||||||
15 | Ronja Kämäräinen | 2004 | Swimming Club Vuokatti | 33.05 | ||||||
16 | Miina Laukka | 2003 | Kempeleen Pyrintö | 33.40 | ||||||
17 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 34.38 | ||||||
18 | Liisa Pasma | 2002 | Oulun Lohet | 41.63 | ||||||
19 | Venla Saarimaa | 2004 | Nivalan Saukot | 45.58 | ||||||
- | Kiia Junttari | 2004 | Kemin Työväen Uimarit | DNS | ||||||
- | Siiri Keisu | 2003 | Haukiputaan Heitto | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 16 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 16:51 |