Results for Hvidovre Medley Cup 4
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 29 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 2 | Udskriftsdato | 27 april 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 15:15 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 27 april 2019 |
Løb 29, 8X50m Mix, Finaler 0 år og ældre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Hvidovre | 1997 | 5:10.63 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | 4:50.09 | |||||||||
Sebastian K Olesen | 2008 | 38.08 | 38.08 | |||||||
Ella Strange | 2009 | |||||||||
Benjamin K Olesen | 2011 | |||||||||
Amalie Olsen | 2008 | |||||||||
Mathias B Mortensen | 2008 | |||||||||
Anna Sofie Skov | 2008 | |||||||||
Jacob Hwaiz | 2007 | |||||||||
Wilma E L Raagefelt | 2008 | 5:10.63 | 5:10.63 | |||||||
2 | Lyngby Ms2 Mix | 2008 | 5:30.15 | |||||||
Lyngby Svømmeklub | 6:00.30 | |||||||||
Julius Harald Blangsted | 2008 | 42.38 | 42.38 | |||||||
Kamille Drejer Mikkelsen | 2009 | |||||||||
Mathias Hald | 2009 | |||||||||
Freya Ploug Mattson | 2009 | |||||||||
Conrad Buhl | 2009 | |||||||||
Cirkeline Feldt-Sørensen | 2010 | |||||||||
Konrad Falkenberg Lending | 2008 | |||||||||
Emma Mollerup | 2009 | 5:30.15 | 5:30.15 | |||||||
3 | Sunswim Mix Talent | 2008 | 5:54.41 | |||||||
Solrød Svømmeklub | ||||||||||
Filippa Tvistholm Jørgens | 2008 | 40.19 | 40.19 | |||||||
Emma Mahs | 2009 | |||||||||
Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | |||||||||
Storm Hyllegaard Schwebs | 2009 | |||||||||
Oliver Thøsing Skourup | 2010 | |||||||||
Frederik Vedtofte | 2009 | |||||||||
Caroline Milling | 2009 | |||||||||
Oscaar Opperfeldt | 2008 | 5:54.41 | 5:54.41 | |||||||
4 | Triton Matadormix | 2008 | 6:32.66 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 6:39.07 | |||||||||
Helena Gagnér | 2008 | |||||||||
Shai Bitton | 2008 | |||||||||
Bettina M. V. Olsen | 2009 | |||||||||
Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | |||||||||
Linoy Bitton | 2009 | |||||||||
Silas Argueta Andersen | 2010 | |||||||||
Victoria Hecht | 2008 | |||||||||
Marcus Albjerg | 2009 | 6:32.66 | 6:32.66 | |||||||
5 | Hvidovre K4 Mix | 2008 | 6:52.01 | |||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
Adam Engsig-Karup | 2010 | 54.96 | 54.96 | |||||||
Laura Sandgreen | 2008 | |||||||||
Elias Dridi | 2009 | |||||||||
Storm Raagefelt | 2011 | |||||||||
Malea Rosa A Nunez | 2010 | |||||||||
Magnus Helleberg | 2009 | |||||||||
Melissa Rosenquist | 2009 | |||||||||
Vigga Harmens | 2010 | 6:52.01 | 6:52.01 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 april 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:15 |