Results for Mikropolix-Uinnit 23.3.2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
Kilpailu | Mikropolix-Uinnit 23-03-2019 | Tulostuspivmr | 23 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimki | Tulostusaika | 13:48 | |||
Jrjestj | Riihimen Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 23 maaliskuu 2019 |
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Sponsori: MIKROPOLIX OY |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Veera Mustonen | 2008 | Riihimen Uimaseura | 35.43 | ||||||
2 | Elina Malinen | 2009 | Riihimen Uimaseura | 37.57 | ||||||
3 | Shreshta Balajee | 2008 | Cetus Espoo | 40.91 | ||||||
4 | Lotta Koskinen | 2008 | Lahden Uimaseura | 41.21 | ||||||
5 | Jenna Rantanen | 2008 | Cetus Espoo | 41.35 | ||||||
5 | Luisa Zurban | 2008 | Cetus Espoo | 41.35 | ||||||
7 | Ronja Taskinen | 2008 | Cetus Espoo | 41.69 | ||||||
8 | Moona Pulkkinen | 2008 | Lahden Uimaseura | 41.81 | ||||||
9 | Susanne Hein | 2008 | Jrvenpn Uintiklubi | 41.94 | ||||||
10 | Saaga Pitknen | 2008 | Lahden Uimaseura | 42.09 | ||||||
11 | Lotta Leppaho | 2008 | Lahden Uimaseura | 42.59 | ||||||
12 | Irina Karvonen | 2008 | Simmis Wanda | 43.17 | ||||||
13 | Laura Mantila | 2008 | Riihimen Uimaseura | 43.80 | ||||||
14 | Diana Levchenko | 2008 | Hyvinkn Uimaseura | 43.86 | ||||||
15 | Kaisla Paalanen | 2008 | Riihimen Uimaseura | 46.17 | ||||||
16 | Kertu Ploompuu | 2010 | Riihimen Uimaseura | 46.23 | ||||||
17 | Elle Pekkarinen | 2008 | Cetus Espoo | 46.49 | ||||||
17 | Vera Ylipekka | 2008 | Riihimen Uimaseura | 46.49 | ||||||
19 | Helena Kujamo | 2008 | Cetus Espoo | 47.97 | ||||||
20 | Venni Niemi | 2009 | Riihimen Uimaseura | 48.82 | ||||||
21 | Noora Lausala | 2008 | Cetus Espoo | 49.34 | ||||||
22 | Iiris Tuukkanen | 2008 | Riihimen Uimaseura | 50.10 | ||||||
23 | Elsa Mnttri | 2009 | Cetus Espoo | 51.60 | ||||||
24 | Alma Mnttri | 2009 | Cetus Espoo | 54.83 | ||||||
25 | Meriliis Noks | 2009 | Riihimen Uimaseura | 55.55 | ||||||
- | Lilja Koppelmki | 2010 | Hyvinkn Uimaseura | DNS | ||||||
- | Helmi Olander | 2008 | Riihimen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Ines Valero de la Iglesia | 2010 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Lumi Riikonen | 2010 | Riihimen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Minea Ruusu | 2009 | Haminan Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: MIKROPOLIX OY |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Annu Pasma | 2006 | Riihimen Uimaseura | 33.21 | ||||||
2 | Suvi Keskimki | 2006 | Riihimen Uimaseura | 35.78 | ||||||
3 | Senni Hokkanen | 2006 | Riihimen Uimaseura | 35.87 | ||||||
4 | Aino Suominen | 2006 | Jrvenpn Uintiklubi | 36.99 | ||||||
5 | Rosa Perikangas | 2007 | Riihimen Uimaseura | 39.31 | ||||||
6 | Ella Arvela | 2007 | Uinti Hyvink | 39.62 | ||||||
7 | Anjelica Sood | 2007 | Cetus Espoo | 41.17 | ||||||
8 | Iisa Niininen | 2007 | Uinti Hyvink | 41.97 | ||||||
9 | Aino Nokikuru | 2007 | Riihimen Uimaseura | 43.14 | ||||||
10 | Vilhelmiina Lindholm | 2007 | Riihimen Uimaseura | 43.83 | ||||||
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Sponsori: MIKROPOLIX OY |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Aliina Karvonen | 2004 | Simmis Wanda | 27.94 | ||||||
2 | Saana Yritys | 2003 | Uinti Hyvink | 28.36 | ||||||
3 | Mikaela Kulmala | 2001 | Riihimen Uimaseura | 28.66 | ||||||
4 | Annukka Pihkamki | 2004 | Riihimen Uimaseura | 28.82 | ||||||
5 | Juulia Sakomaa | 2005 | Lahden Uimaseura | 29.14 | ||||||
6 | Venla Lindstrm | 2004 | Lahden Uimaseura | 29.16 | ||||||
7 | Roona Karola | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 29.65 | ||||||
8 | Lumi Luoma | 2005 | Uinti Hyvink | 29.86 | ||||||
9 | Jenni Alanen | 2002 | Cetus Espoo | 29.87 | ||||||
10 | Ronja Hellberg | 2003 | Riihimen Uimaseura | 30.10 | ||||||
11 | Ada Aartela | 2002 | Hmeenlinnan Uimaseura | 30.12 | ||||||
12 | Emilia Kouvo | 2003 | Lappeenrannan Kisa-Toverit | 30.13 | ||||||
13 | Maari Sinivuori | 2001 | Tuusulan Uimaseura | 30.19 | ||||||
14 | Julia Tuura | 2004 | Riihimen Uimaseura | 30.22 | ||||||
15 | Erin Ekroos | 2002 | Riihimen Uimaseura | 30.23 | ||||||
16 | Milla Khknen | 2005 | Lahden Uimaseura | 30.40 | ||||||
17 | Maria Yritys | 2002 | Uinti Hyvink | 30.47 | ||||||
18 | Saana Perkki | 2005 | Riihimen Uimaseura | 30.49 | ||||||
19 | Julia Romo | 2003 | Lahden Uimaseura | 30.53 | ||||||
20 | Aino Lehtinen | 2001 | Cetus Espoo | 30.56 | ||||||
21 | Nikita Ravalt | 2002 | Riihimen Uimaseura | 30.66 | ||||||
22 | Siiri Vlimaa | 2002 | Tuusulan Uimaseura | 30.70 | ||||||
23 | Janna Salminen | 2003 | Lahden Uimaseura | 31.02 | ||||||
23 | Tuike Hakala | 2001 | Cetus Espoo | 31.02 | ||||||
25 | Aava Mattila | 2003 | Simmis Wanda | 31.03 | ||||||
26 | Beata Niskanen | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 31.28 | ||||||
26 | Oona Eriksson | 2004 | Simmis Wanda | 31.28 | ||||||
26 | Sanni Valtanen | 2004 | Simmis Wanda | 31.28 | ||||||
29 | Miia Puranen | 2001 | Cetus Espoo | 31.91 | ||||||
30 | Marikki Vuorisalo | 2005 | Nummelan Kisaajat | 31.94 | ||||||
31 | Hilma Husari | 2004 | Nokian Pyry | 32.07 | ||||||
32 | Sini Aarnivuo | 2003 | Simmis Wanda | 32.14 | ||||||
33 | Niini Saxelin | 2003 | Tuusulan Uimaseura | 32.20 | ||||||
34 | Jasmine Errehani | 2004 | Simmis Wanda | 32.29 | ||||||
35 | Edla Wuori | 2003 | Nurmijrven Uinti | 32.39 | ||||||
36 | Peppi Srkel | 2004 | Simmis Wanda | 32.48 | ||||||
37 | Elina Syvnne | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 32.52 | ||||||
38 | Inka Poikolainen | 2005 | Uinti Hyvink | 32.67 | ||||||
39 | Aada Taiponen | 2004 | Riihimen Uimaseura | 32.96 | ||||||
40 | Miia iks | 2003 | Riihimen Uimaseura | 33.16 | ||||||
41 | Piia Kaivola | 1999 | Cetus Espoo | 33.39 | ||||||
42 | Aava Merikanto | 2004 | Simmis Wanda | 33.42 | ||||||
43 | Kia Kivel | 2003 | Nummelan Kisaajat | 33.45 | ||||||
44 | Janica Nieminen | 2005 | Uinti Hyvink | 33.81 | ||||||
45 | Fanny Puska | 2001 | Haminan Uimaseura | 34.07 | ||||||
46 | Vilmiina Weckman | 2004 | Riihimen Uimaseura | 34.55 | ||||||
47 | Wilma Wallenius | 2005 | Uinti Hyvink | 34.66 | ||||||
48 | Emmi Silvola | 2004 | Uinti Hyvink | 34.96 | ||||||
49 | Peppi Siurola | 2004 | Simmis Wanda | 35.02 | ||||||
50 | Sonja Tiira | 2003 | Jrvenpn Uintiklubi | 35.43 | ||||||
51 | Jenny Myllynen | 2000 | Heinolan Isku | 35.55 | ||||||
52 | Lyydia Leskinen | 2005 | Nurmijrven Uinti | 35.72 | ||||||
53 | Heli Havantola | 2003 | Nurmijrven Uinti | 35.77 | ||||||
54 | Milla Tuominen | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 36.52 | ||||||
55 | Jenni Raittinen | 2001 | Nurmijrven Uinti | 38.15 | ||||||
56 | Krista Viitanen | 2005 | Riihimen Uimaseura | 38.22 | ||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 23 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura | Tulostusaika | 13:48 |