2020-01-20   20:18:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 23-03-2019    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  14:56   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Lahden Uimaseura 1  2007  Lahden Uimaseura            2:41.74   
  Raman Bajalan  2007      41.42        41.42   
  Joonas Pulkkinen  2007      42.84        1:24.26   
  Ivan Fadeechev  2007      40.23        2:04.49   
  Aleksi Salo  2008      37.25        2:41.74   
                     
Cetus 4  2007  Cetus Espoo            2:45.91   
  Otso Johansson  2008      45.57        45.57   
  Leo Mannonen  2007      44.03        1:29.60   
  Topias Toivanen  2007      40.33        2:09.93   
  Leo Tuomainen  2008      35.98        2:45.91   
                     
Cetus 3  2007  Cetus Espoo            2:47.03   
  Tomas Leinonen  2008      46.07        46.07   
  Mark Pokidko  2007      44.00        1:30.07   
  Ilmari Nieminen  2007      36.79        2:06.86   
  Henri Koskela  2007      40.17        2:47.03   
                     
Cetus 2  2007  Cetus Espoo            2:49.96   
  Mikael Suni  2007      45.24        45.24   
  Artemi Tsinjonnõi  2008      45.33        1:30.57   
  Lenni Syvänen  2007      41.37        2:11.94   
  Eemil Hujala  2007      38.02        2:49.96   
                     
Rius Venyjät  2007  Riihimäen Uimaseura            2:50.62   
  Väinö Rosendahl  2007      45.98        45.98   
  Miika Toivonen  2007      45.84        1:31.82   
  Iikka Liitola  2008      41.86        2:13.68   
  Aukusti Malinen  2007      36.94        2:50.62   
                     
Rius Hophip  2008  Riihimäen Uimaseura            3:12.51   
  Iaroslav Nechepurenko  2009      49.51        49.51   
  Maxim Sazonov  2008                 
  Onni Kohvakka  2007      2:29.95        2:29.95   
  Milo Anttila  2009      42.56        3:12.51   
                     
Cetus 1  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  Tommy Palm  2007      48.29        48.29   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Lahden Uimaseura 2  2007  Lahden Uimaseura            DSQ   
  Jaakko Bogdanov  2009      44.93        44.93   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
                     
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Riihimäen Uimaseura Miehet 1  1998  Riihimäen Uimaseura            1:54.82   
  Elias Saarinen  2002      30.89        30.89   
  Oskar Turunen  2003      33.23        1:04.12   
  Niko Mäkelä  1998      24.46        1:28.58   
  Jasper Pullinen  1999      26.24        1:54.82   
                     
Simmis Wanda 1  2002  Simmis Wanda            2:03.86   
  Aki Hakkarainen  2003      32.20        32.20   
  Samuel Syrjänen  2002      35.25        1:07.45   
  Juho Elia Marjala  2003      30.19        1:37.64   
  Konsta Pekkala  2003      26.22        2:03.86   
                     
Cetus Espoo J´joukkue 5  2000  Cetus Espoo            2:05.95   
  Samuli Hartikainen  2001      32.70        32.70   
  Joel Syrjä  2002      34.40        1:07.10   
  Ville Lauslahti  2001      30.75        1:37.85   
  Joona Salminen  2000      28.10        2:05.95   
                     
Riihimäen Uimaseura Miehet 2  2003  Riihimäen Uimaseura            2:07.21   
  Olavi Männistö  2003      35.08        35.08   
  Ville Savulahti  2003      34.50        1:09.58   
  Niko Akkanen  2003      31.51        1:41.09   
  Perttu Järvinen  2003      26.12        2:07.21   
                     
Tuusulan Pojat  2003  Tuusulan Uimaseura            2:10.85   
  Aapo Tuhkanen  2005      32.86        32.86   
  Urho Käkelä  2005      38.92        1:11.78   
  Aleksi Kauppinen  2003      30.63        1:42.41   
  Martti Karesjoki  2004      28.44        2:10.85   
                     
Haminan Uimaseura  2003  Haminan Uimaseura            2:13.24   
  Lauri Tolvanen  2003      29.94        29.94   
  Johannes Kauppinen  2005      39.86        1:09.80   
  Toni Muurman  2005      33.28        1:43.08   
  Juho Hoikkala  2005      30.16        2:13.24   
                     
Lahden Uimaseura 3  2004  Lahden Uimaseura            2:16.80   
  Elias Molodtsov  2005      35.73        35.73   
  Riku Huuhka  2005      37.85        1:13.58   
  Arto Pulkkinen  2005      34.21        1:47.79   
  Antero Ruban  2004      29.01        2:16.80   
                     
Heinolan Isku  2003  Heinolan Isku            2:20.88   
  Casper Häll  2005      41.29        41.29   
  Santeri Salonen  2005      36.33        1:17.62   
  Markus Ridal  2003      29.42        1:47.04   
  Topi Hassinen  2005      33.84        2:20.88   
                     
Siwa 2  1999  Simmis Wanda            2:29.84   
  Pravin Perasath  2008      37.61        37.61   
  Jani Ekman  2006      40.18        1:17.79   
  Juho Kotamäki  2005      37.38        1:55.17   
  Matias Laitila  2004      34.67        2:29.84   
                     
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  14:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner