2020-01-20   20:22:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 23-03-2019    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  18:40   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pravin Perasath  2008  Simmis Wanda            35.61   
Sisu Siitonen  2007  Lappeenrannan Kisa-Toverit            36.64   
Joonas Pulkkinen  2007  Lahden Uimaseura            39.14   
Ivan Fadeechev  2007  Lahden Uimaseura            39.25   
Raman Bajalan  2007  Lahden Uimaseura            41.06   
Matti Klümper  2008  Cetus Espoo            42.21   
Roope Liimatainen  2007  Cetus Espoo            42.60   
Severi Tammihovi  2009  Cetus Espoo            44.71   
Miika Toivonen  2007  Riihimäen Uimaseura            44.76   
10  Leo Mannonen  2007  Cetus Espoo            46.13   
11  Otso Johansson  2008  Cetus Espoo            46.75   
12  Tommy Palm  2007  Cetus Espoo            47.52   
13  Aleksi Salo  2008  Lahden Uimaseura            47.57   
14  Leevi Immonen  2007  Lahden Uimaseura            50.74   
15  Eeli Vesamäki  2009  Riihimäen Uimaseura            50.90   
16  Tomas Leinonen  2008  Cetus Espoo            52.30   
17  Maxim Sazonov  2008  Riihimäen Uimaseura            54.46   
18  Oskar Huotari  2008  Järvenpään Uintiklubi            54.83   
19  Leo Tuomainen  2008  Cetus Espoo            55.05   
20  Erik Lillandt  2008  Cetus Espoo            59.64   
Iaroslav Nechepurenko  2009  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
Lenni Nevalainen  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Mark Pokidko  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Elias Molodtsov  2005  Lahden Uimaseura            33.31   
Arto Pulkkinen  2005  Lahden Uimaseura            34.08   
Rasmus Lempinen  2005  Riihimäen Uimaseura            34.92   
Niko Nokikuru  2005  Riihimäen Uimaseura            34.98   
Aaro Imppola  2006  Uinti Hyvinkää            35.00   
Toni Muurman  2005  Haminan Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Lauri Tolvanen  2003  Haminan Uimaseura            29.11   
Markus Ridal  2003  Heinolan Isku            29.41   
Niko Akkanen  2003  Riihimäen Uimaseura            30.92   
Petri Shkolny  2003  Riihimäen Uimaseura            31.91   
Olli Paukola  2003  Riihimäen Uimaseura            32.57   
Joonatan Kuivalainen  2003  Riihimäen Uimaseura            33.53   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  18:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner