2019-11-21   23:41:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP Perhosuinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 5 pu    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:07   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Risto Kallström  2006    302  34.17  1:14.49  1:57.56    2:41.80   
  Cetus Espoo                   
                     
Tomi Silander  2006    195  38.22  1:26.92  2:17.95    3:07.03   
  Cetus Espoo  3:02.62                 
                     
Mikael Rasinmäki  2006    192  39.89  1:27.86  2:17.80    3:08.15   
  Cetus Espoo                   
                     
Aarne Laurila  2006    157  39.56  1:31.45  2:27.00    3:20.85   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pauli Rantatupa  2005    200  39.73  1:29.23  2:18.40    3:05.33   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leo Hautaniemi  2004    236  36.93  1:21.71  2:09.41    2:55.65   
  Cetus Espoo  2:54.42                 
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Luukas Vainio  2003    569  29.75  1:03.97  1:38.38    2:10.99   
  Cetus Espoo  2:14.53                 
                     
Niklas Hatakka  2003    544  30.13  1:03.95  1:38.20    2:12.97   
  Cetus Espoo  2:16.34                 
                     
Matias Rasinmäki  2003    372  30.84  1:06.98  1:46.73    2:30.82   
  Cetus Espoo  2:27.30                 
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ville Lauslahti  2001    284  35.16  1:16.81  2:01.64    2:45.06   
  Cetus Espoo  2:47.29                 
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Rasmus Virta  1998    453  30.27  1:06.11  1:43.42    2:21.31   
  Cetus Espoo  2:21.78                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner