2019-06-19   03:51:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vuosaari-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  18:11   
  Järjestäjä  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 11, 50m RU T9,11,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Zoia Senko  2010    139          55.16   
  Stadin Delfiinit  58.37                 
 
Laji 11, 50m RU T9,11,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ann Marii Trei  2008    166          52.09   
  Wiru Swim  50.51                 
Alisa Naskal  2009    163          52.37   
  Stadin Delfiinit                   
Lumi Lintula  2008    143          54.68   
  Helsingin Uimarit  56.94                 
Stella Lahtinen  2009    139          55.28   
  Helsingin Uimarit  56.72                 
Alma Mänttäri  2009    124          57.40   
  Cetus Espoo  57.63                 
Elsa Mänttäri  2009    119          58.14   
  Cetus Espoo  58.87                 
Leia Heinonen  2009    113          59.10   
  Helsingin Uimarit  59.56                 
Ella Liimatainen  2009    108          1:00.06   
  ORCA Helsinki  1:01.42                 
Emma Ranta  2009    58          1:13.93   
  Nurmijärven Uinti                   
10  Emma Herranen  2009    54          1:15.52   
  Nurmijärven Uinti                   
Olga Kaiser  2008              DSQ   
  ORCA Helsinki  54.94                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
Laji 11, 50m RU T9,11,N, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Rina Rantanen  2005    511          35.82   
  Cetus Espoo  35.31                 
Sofi Andström  2005    421          38.20   
  ORCA Helsinki  36.78                 
Ronja Kero  2005    383          39.41   
  ORCA Helsinki  39.22                 
Elina Ruha  2005    296          42.97   
  Cetus Espoo  48.72                 
Iida Vesa  2005    286          43.46   
  ORCA Helsinki  43.27                 
Teela Saarentaus  2007    266          44.50   
  Helsingin Uimarit  43.27                 
Ella Parviainen  2003    262          44.72   
  Helsingin Uimarit  45.64                 
Iida Keskinarkaus  2005    255          45.12   
  HTU Stadi  48.53                 
Milla Liimatainen  2006    210          48.17   
  ORCA Helsinki  57.11                 
10  Kamilla Virtanen  2002    198          49.09   
  Helsingin Uimarit  45.82                 
11  Vera Vesalainen  2007    144          54.55   
  ORCA Helsinki                   
12  Kaika Sahari  2007    124          57.38   
  ORCA Helsinki                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  18:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner