Resultater for Laviaarit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 11 toukokuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:35 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 toukokuu 2019 |
Laji 22, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Danil Seksenov | 2004 | 535 | 31.14 | 1:03.86 | |||||
Vanders | 1:03.90 | |||||||||
2 | Joonas Cranston | 2003 | 503 | 31.29 | 1:05.16 | |||||
Nummelan Kisaajat | 1:04.75 | |||||||||
3 | Davin Lindholm | 2004 | 438 | 32.69 | 1:08.26 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:06.57 | |||||||||
4 | Aki Hakkarainen | 2003 | 425 | 33.62 | 1:08.95 | |||||
Simmis Wanda | 1:10.42 | |||||||||
5 | Roni Severinkangas | 2003 | 404 | 33.84 | 1:10.11 | |||||
Cetus Espoo | 1:10.72 | |||||||||
6 | Aapo Koskinen | 2004 | 394 | 34.93 | 1:10.70 | |||||
Lahden Uimaseura | 1:09.93 | |||||||||
7 | Jesse Lintusalo | 2004 | 390 | 34.67 | 1:10.96 | |||||
Vanders | 1:11.42 | |||||||||
8 | Alexander Huhtala | 2003 | 385 | 34.87 | 1:11.27 | |||||
Cetus Espoo | 1:08.85 | |||||||||
9 | Kasper Holopainen | 2003 | 373 | 34.95 | 1:12.01 | |||||
Nummelan Kisaajat | 1:12.44 | |||||||||
10 | Elis Fokin | 2003 | 370 | 35.76 | 1:12.22 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:08.11 | |||||||||
11 | Pauli Salonen | 2003 | 362 | 34.81 | 1:12.73 | |||||
Helsingin Uimarit | 1:09.13 | |||||||||
12 | Eero Asikainen | 2004 | 355 | 35.95 | 1:13.17 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:13.50 | |||||||||
13 | Juuso Pulkkinen | 2004 | 350 | 36.40 | 1:13.51 | |||||
Cetus Espoo | 1:16.15 | |||||||||
14 | Samuli Masalin | 2004 | 350 | 35.39 | 1:13.56 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.52 | |||||||||
15 | Justus Holtari | 2004 | 344 | 36.04 | 1:13.95 | |||||
Simmis Grani | 1:17.85 | |||||||||
16 | Aleksi Kauppinen | 2003 | 336 | 35.87 | 1:14.53 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:10.91 | |||||||||
17 | Viktor Asklöf | 2004 | 309 | 37.40 | 1:16.68 | |||||
Cetus Espoo | 1:16.63 | |||||||||
18 | Olli Havia | 2004 | 250 | 39.35 | 1:22.21 | |||||
Salon Uimarit | 1:20.37 | |||||||||
19 | Samuel Rooke | 2004 | 225 | 41.58 | 1:25.13 | |||||
Uinti Hyvinkää | 1:27.93 | |||||||||
20 | Miko Mikkola | 2004 | 223 | 42.74 | 1:25.43 | |||||
Simmis Wanda | 1:23.19 | |||||||||
21 | Vi Thai Ngô | 2004 | 164 | 45.78 | 1:34.69 | |||||
Simmis Wanda | 1:30.12 | |||||||||
22 | Ilmari Laitala | 2003 | 113 | 52.29 | 1:46.98 | |||||
Cetus Espoo | 1:43.47 | |||||||||
Laji 22, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Roni Kallström | 2001 | 734 | 28.18 | 57.47 | |||||
Cetus Espoo | 56.17 | |||||||||
2 | Kalle Mäkinen | 2002 | 666 | 28.90 | 59.37 | |||||
Vanders | 59.05 | |||||||||
3 | Rasmus Söderholm | 2002 | 563 | 30.53 | 1:02.77 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:00.43 | |||||||||
4 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 537 | 30.73 | 1:03.79 | |||||
Cetus Espoo | 1:09.05 | |||||||||
5 | Kasper Envalds | 2001 | 527 | 31.31 | 1:04.18 | |||||
Vanders | 1:03.62 | |||||||||
6 | Otto Sormunen | 2002 | 525 | 31.37 | 1:04.24 | |||||
Cetus Espoo | 1:04.28 | |||||||||
7 | Tapio Junninen | 1995 | 522 | 31.54 | 1:04.38 | |||||
Vanders | 1:02.20 | |||||||||
8 | Daniel Rinne | 2002 | 460 | 32.19 | 1:07.12 | |||||
Cetus Espoo | 1:04.59 | |||||||||
9 | Aarne Myllynen | 2002 | 374 | 33.97 | 1:11.96 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:10.13 | |||||||||
10 | Pyry Nurminen | 2001 | 356 | 34.68 | 1:13.12 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:09.28 | |||||||||
11 | Henrik Purokoski | 2002 | 217 | 40.24 | 1:26.25 | |||||
Cetus Espoo | 1:24.58 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:35 |