Tulokset SM/Para-SM/JSM 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM/Para-SM/JSM (50m) 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lindängsbadet |
Arrangör: |
Svensk Simidrott |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 2 jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Ryggsim Herrar Junior - Final |
|
|
Sponsor: |
DIB-Hotel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
24.00 |
|
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
Russia |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
|
|
|
WJ |
24.00 |
|
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
RUS |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
|
|
|
ER |
24.00 |
|
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
RUS |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
|
|
|
EJ |
24.00 |
|
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
RUS |
RUS |
Glasgow |
GBR |
2018-08-04 |
|
|
|
|
|
NR |
24.84 |
|
|
Lavrans Solli |
1992 |
NOR |
NOR |
Kazan |
RUS |
2015-08-09 |
|
|
|
|
|
NJ |
25.12 |
|
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
Norway |
NOR |
Buenos Aires |
ARG |
2018-10-09 |
|
|
|
|
|
SR |
25.34 |
|
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
SK Neptun |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2017-04-09 |
|
|
|
|
|
SJ |
25.45 |
|
|
Björn Seeliger |
2000 |
Södertälje SS |
SWE |
Helsingfors |
FIN |
2018-07-07 |
|
|
|
|
|
MR |
25.46 |
|
|
Pontus Renholm |
1986 |
|
SWE |
Norrköping |
SWE |
2008-07-16 |
|
|
|
|
|
FM |
25.96 |
|
|
Simon Sjödin |
1986 |
SK Neptun |
SWE |
Landskrona |
SWE |
2018-07-06 |
|
|
|
|
|
FJ |
26.95 |
|
|
Olle Sköld |
1999 |
Tyresö SS |
SWE |
Landskrona |
SWE |
2018-07-06 |
|
|
|
|
|
S5 |
48.62 |
|
|
Robin Boisen |
1999 |
|
SWE |
Lindängsbadet |
SWE |
2019-06-30 |
|
|
|
|
|
S7 |
41.74 |
|
|
Niklas Andersson |
1988 |
Göteborgs S |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2017-11-04 |
|
|
|
|
|
S9 |
37.34 |
|
|
Eje Olli |
1999 |
Mölndals ASS |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2016-10-29 |
|
|
|
|
|
S14 |
31.76 |
|
|
Tobias Klasson |
2000 |
Säffle SS |
SWE |
Eskilstuna |
SWE |
2018-06-03 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stefan Varga |
2000 |
Helsingborgs Simsällskap |
+0.54 |
725 |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olle Sköld |
1999 |
Simklubben Neptun |
+0.59 |
707 |
26.98 |
+0.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonatan Carlsson |
2001 |
Föreningen Varberg Sim |
+0.69 |
653 |
27.70 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martin Falk |
1999 |
Linköpings Allmänna SS |
+0.58 |
644 |
27.83 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isak Larsson |
2000 |
Simklubben Poseidon |
+0.67 |
633 |
27.99 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Kernen |
2002 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
+0.61 |
628 |
28.06 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Robin Björklund |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
+0.59 |
618 |
28.22 |
+1.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gustav Ahlqvist |
2003 |
Täby Sim |
+0.70 |
617 |
28.23 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hugo Eriksson |
1999 |
Turebergs Simklubb |
+0.72 |
616 |
28.24 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jens Christiansen |
2001 |
Simklubben Sydsim |
+0.75 |
610 |
28.34 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gustav Henell |
1999 |
Linköpings Allmänna SS |
+0.66 |
609 |
28.36 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hampus Svensson |
1999 |
Landskrona Simsällskap |
+0.64 |
607 |
28.38 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anton Marijanovic |
2000 |
Södertörns Simsällskap |
+0.64 |
584 |
28.76 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jakob Källquist |
2001 |
Gävle Simsällskap |
+0.61 |
583 |
28.77 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Simklubben Triton |
+0.58 |
579 |
28.84 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anton Witzell |
2004 |
Simklubben Lödde |
+0.65 |
573 |
28.94 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Johannes Strömberg |
2002 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.66 |
569 |
29.00 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hugo Vaide |
2003 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.67 |
562 |
29.12 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Philip Bentzer |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.62 |
562 |
29.13 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Johan Hennert |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.65 |
560 |
29.15 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Victor Lovinge |
2000 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
+0.60 |
551 |
29.31 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anton Widholm |
1999 |
Väsby Simsällskap |
+0.56 |
550 |
29.34 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tobias Klasson |
2000 |
Säffle Simsällskap |
+0.59 |
411 |
32.32 |
+5.56 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Felix Persson |
2000 |
Simklubben Vänersborg |
+0.87 |
183 |
42.27 |
+15.51 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Robin Boisen |
1999 |
Kungsbacka Simsällskap |
+0.61 |
120 |
48.62 |
+21.86 |
|
S5 S5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-06-30 10:24:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-30 10:24:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|