Results for Regionalt Stævne Sjælland Syd 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stvne navn | Regionalt Stvne 2019 Syd | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 | |||
Stvne by | Nstved | Udskriftstidspunkt | 11:42 | |||
Arrangr | Region Sjlland & NIF | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 26 oktober 2019 |
Lb 4, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Storm Melgaard | 2007 | Kge Svmmeklub | 1:11.60 | ||||||
2 | Marius Hedvang Segato | 2007 | Tune I.F. Svmmeafdeling | 1:15.16 | ||||||
3 | Sebastian Aunt | 2007 | Herlufsholm Svmmeklub | 1:16.17 | ||||||
4 | Herman Plehn Prehn | 2007 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 1:17.66 | ||||||
5 | William Hvid | 2007 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:17.90 | ||||||
6 | Konradas Juska | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:20.02 | ||||||
7 | Frederik William Holm | 2007 | Ishj Svmme Klub | 1:20.23 | ||||||
8 | Marinus Leisvig | 2007 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:20.54 | ||||||
9 | Mathias Johansen | 2007 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:21.28 | ||||||
10 | Ib Fang Wang | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:21.78 | ||||||
11 | Jacob Riiber Hvid | 2007 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 1:23.84 | ||||||
12 | Daniel Emil Lund Cliff | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:24.86 | ||||||
13 | Benjamin Kofoed Thestrup | 2007 | Ishj Svmme Klub | 1:28.79 | ||||||
14 | Tristan Hovedskov Nielsen | 2007 | Tune I.F. Svmmeafdeling | 1:29.90 | ||||||
15 | Gustav Hejl-Rasmussen | 2007 | Kge Svmmeklub | 1:29.93 | ||||||
Lb 4, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler rg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | William Bjrnsteen | 2008 | Svmmeklubben Syd | 1:18.21 | ||||||
2 | Noa Riis | 2008 | Svmmeklubben Syd | 1:19.56 | ||||||
3 | Mikkel Skoubo | 2008 | Kge Svmmeklub | 1:24.59 | ||||||
4 | Emil Mandsberg | 2008 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:26.94 | ||||||
5 | Kristoffer Fjeldsted | 2008 | Kge Svmmeklub | 1:27.24 | ||||||
6 | Anton Wiuf | 2008 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:28.09 | ||||||
7 | William Bugge | 2008 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:28.63 | ||||||
8 | Cornelius K. Andreassen | 2008 | Vest-Brndby | 1:30.86 | ||||||
9 | Peter Emil Dyhr | 2008 | Glostrup Svmmeklub | 1:32.33 | ||||||
10 | Pelle Christian Severin | 2008 | Kge Svmmeklub | 1:32.53 | ||||||
11 | Mads Duer Laurberg | 2008 | Vest-Brndby | 1:32.62 | ||||||
12 | Tristan Houman | 2008 | Ringsted Svmme Klub | 1:33.51 | ||||||
13 | Marcus Bilberg Lund | 2008 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 1:34.55 | ||||||
14 | Sebastian K Olesen | 2008 | Hvidovre Svmmeklub | 1:35.04 | ||||||
15 | Niklas Aagaard Srensen | 2008 | Haslev Svmmeklub | 1:35.96 | ||||||
16 | Rasmus Helmark | 2008 | Ishj Svmme Klub | 1:36.05 | ||||||
17 | Dion Veliqi | 2008 | Svmmeklubben Syd | 1:36.10 | ||||||
18 | Christian V. F. Jakobsen | 2008 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 1:36.50 | ||||||
19 | Buster Watkin | 2008 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:36.53 | ||||||
20 | Adam Hardt Andersen | 2008 | Ringsted Svmme Klub | 1:38.04 | ||||||
21 | William R. Blaasvr | 2008 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 1:39.71 | ||||||
22 | Oliver Hentzen Tordrup | 2008 | Vest-Brndby | 1:39.81 | ||||||
23 | Albert Singer | 2008 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:42.49 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Nstved IF | Udskriftstidspunkt | 11:42 |