Results for UGP1 2019-2020, Falun
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Falun
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Fjärilsim Damer 13 år - Final |
|
|
Sponsor: |
UGP 1 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
|
350 |
2:49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Svensson |
2006 |
Upsala Simsällskap |
|
347 |
2:50.08 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-12 16:06:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Fjärilsim Damer 14 år - Final |
|
|
Sponsor: |
UGP 1 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noemi Megyesi |
2005 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
|
235 |
3:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-12 16:06:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Fjärilsim Damer 15 år - Final |
|
|
Sponsor: |
UGP 1 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saga Boråker |
2004 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
|
395 |
2:42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lisa Löf |
2004 |
Gävle Simsällskap |
|
360 |
2:48.07 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
|
288 |
3:01.12 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
Upsala Simsällskap |
|
249 |
3:09.88 |
+26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-12 16:06:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Fjärilsim Damer 16-17 år - Final |
|
|
Sponsor: |
UGP 1 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Jobs |
2003 |
Falu Simsällskap |
|
501 |
2:30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
|
316 |
2:55.53 |
+24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-12 16:06:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 16:06:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
|