2020-01-17   15:57:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Aquilan Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Aquilan syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kotka    Tulostusaika  14:27   
  Järjestäjä  Uimaseura Aquila         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2019         
 
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eetu Autio  2007  Uimaseura Aquila    31.74        1:06.07   
Onni Rahkonen  2007  Simmis Grani    32.88        1:08.40   
Miska Korkalainen  2006  Voikkaan Viesti    33.80        1:10.58   
Hugo Haverinen  2006  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    34.32        1:12.02   
Juuso Heikkola  2006  Uimaseura Aquila    34.87        1:13.11   
Kendro Bobkov  2006  Uimaseura Aquila    34.01        1:14.65   
Frans Nyström  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    36.07        1:17.20   
Julius Laitinen  2007  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    37.50        1:18.61   
Joona Korte  2007  Simmis Grani    38.13        1:18.90   
10  Siimon Moisio  2007  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    38.91        1:21.28   
11  Joel Turtiainen  2006  Voikkaan Viesti    37.18        1:21.56   
12  Tino Rantamäki  2006  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    39.69        1:24.13   
13  Oka Silventoinen  2007  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    41.29        1:25.20   
14  Axel Mara  2010  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    46.77        1:36.36   
15  Sebastian Järvenpää  2009  Simmis Grani    42.83        1:37.18   
16  Artur Hakala  2009  Simmis Grani    49.98        1:44.13   
Alex Karlsson  2006  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Artem Shorokhov  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
David Kopomem  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            DSQ   
  SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
Kevin Soiramo  2010  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi    26.66        55.00   
William Fagerstedt  2005  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    27.56        58.56   
Joakim Kuhlberg  2004  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    29.31        1:01.30   
Vladislav Shavyrin  2005  Uimaseura Aquila    29.60        1:03.45   
Linus Rutanen  2004  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    31.05        1:05.66   
Aleksi Määttä  2005  Uimaseura Aquila    30.84        1:06.57   
Elmo Taipale  2005  Uimaseura Aquila    32.18        1:08.58   
Fedor Abushkevich  2005  Uimaseura Aquila    37.48        1:20.87   
                     
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Henri Heikkilä  2003  Uimaseura Aquila    26.67        55.08   
Niilo Olander  2001  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    27.68        58.88   
Henri Erlund  2003  HTU Stadi    31.23        1:05.53   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.12  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uimaseura Aquila  Tulostusaika  14:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner