2020-01-27   15:02:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Aquilan Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Aquilan syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kotka    Tulostusaika  14:32   
  Järjestäjä  Uimaseura Aquila         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2019         
 
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Axel Mara  2010  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            50.94   
Kevin Soiramo  2010  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            51.53   
Caius Dufva  2010  Uimaseura Aquila            52.20   
Valto Alatalo  2010  Voikkaan Viesti            52.85   
Taavi Nevalainen  2010  Uimaseura Aquila            56.33   
Atte Ukkola  2011  Uimaseura Aquila            1:03.57   
Niilo Lindström  2011  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            1:10.23   
Nikita Iakovlev  2010  Uimaseura Aquila            DSQ   
  SW 10.6 Köydestä vetäminen               
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Tuomas Heikkilä  2008  Uimaseura Aquila            38.22   
Oliver Laitinen  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            42.66   
Artem Shorokhov  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            43.91   
Aarni Rahkonen  2009  Simmis Grani            47.55   
Eeli Huhtanen  2008  Uinti Imatra            47.87   
Sebastian Järvenpää  2009  Simmis Grani            49.13   
Martin Kullberg  2009  Uinti Imatra            50.12   
Kasper Salmi  2009  Simmis Grani            55.22   
Saku Nyman  2008  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            59.40   
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Angelos Toledos  2007  Simmis Grani            39.89   
Iurii Evseev  2007  Uimaseura Aquila            44.67   
Julius Laitinen  2007  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            46.62   
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Joakim Kuhlberg  2004  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            31.24   
William Fagerstedt  2005  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            33.57   
Aron Forslund  2005  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            33.81   
Linus Rutanen  2004  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            35.64   
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Valtteri Rahkonen  1975  Cetus Espoo            31.90   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.12  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uimaseura Aquila  Tulostusaika  14:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner