2019-12-12   18:39:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

Document
Results
Mustekalauinnit
Place: Organizer: Octopus Lohja
Pool: 25m Competition Date: Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019
Event 1, 50m Rintauinti P10, P12, M 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo -.-- 94 55.34
2 Jesper Arvela 2010 Hyvinkään Uimaseura -.-- 77 59.17 +3.83
3 Niko Ruotinen 2010 Octopus Lohja -.-- 75 59.68 +4.34
4 Nicolas Luoma 2010 Uinti Hyvinkää -.-- 75 59.87 +4.53
5 Eevert Saarinen 2011 Octopus Lohja -.-- 47 1:09.65 +14.31
6 Kasper Salmi 2009 Simmis Grani -.-- 47 1:09.88 +14.54
- Konsta Hiltunen 2009 Hyvinkään Uimaseura -.-- DSQ SW 4.4
- Elias Boman 2010 Hyvinkään Uimaseura -.-- DSQ SW 7.2
Event official at: 26.10.2019 16:06:30
Event 1, 50m Rintauinti P10, P12, M 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Eetu Niemi 2007 Octopus Lohja -.-- 241 40.52
2 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo -.-- 216 42.07 +1.55
3 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo -.-- 203 42.96 +2.44
4 Ville-Veikko Luomala 2007 Järvenpään Uintiklubi ry -.-- 199 43.23 +2.71
5 Oiva Koppelmäki 2007 Hyvinkään Uimaseura -.-- 186 44.23 +3.71
6 Eetu Lahtinen 2007 Gladius Kirkkonummi -.-- 118 51.37 +10.85
7 Arttu Kaskimies 2008 Gladius Kirkkonummi -.-- 118 51.47 +10.95
8 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius Kirkkonummi -.-- 112 52.29 +11.77
9 Otso Jalli 2008 Gladius Kirkkonummi -.-- 106 53.20 +12.68
10 Oliver Autero 2008 Uinti Hyvinkää -.-- 102 54.03 +13.51
11 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo -.-- 92 55.77 +15.25
12 Julius Cario 2008 Gladius Kirkkonummi -.-- 72 1:00.42 +19.90
- Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo -.-- DSQ SW 4.4
Event official at: 26.10.2019 16:06:30
Event 1, 50m Rintauinti P10, P12, M 13 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Ukko-Pekka Luomala 2004 Järvenpään Uintiklubi ry -.-- 424 33.59
2 Miska Törmi 2004 Octopus Lohja -.-- 396 34.36 +0.77
3 Samuli Seger 2005 Octopus Lohja -.-- 321 36.84 +3.25
4 Joona Jakoaho 2006 Hyvinkään Uimaseura -.-- 234 40.92 +7.33
5 Robert Cranston 2006 Nummelan Kisaajat -.-- 209 42.53 +8.94
6 Kasper Borremans 2006 Nurmijärven Uinti -.-- 187 44.11 +10.52
7 Antti Huttunen 2006 Nummelan Kisaajat -.-- 170 45.57 +11.98
8 Mico Liljeblad 2006 Octopus Lohja -.-- 75 59.63 +26.04
Event official at: 26.10.2019 16:06:30
2019-10-26 16:38:45 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Octopus Lohja

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner