2019-12-07   14:05:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

Document
Results
Mustekalauinnit
Place: Organizer: Octopus Lohja
Pool: 25m Competition Date: Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019
Event 13, 100m Selkäuinti P12, P15, M 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Noel Ehrlund 2007 Gladius Kirkkonummi +0.99 163 1:29.50
50m: 44.61
100m: 1:29.50
(44.89)
2 Eetu Niemi 2007 Octopus Lohja +0.82 156 1:30.83 +1.33
50m: 43.77
100m: 1:30.83
(47.06)
3 Sasu Koivunen 2008 Octopus Lohja +0.73 153 1:31.33 +1.83
50m: 44.49
100m: 1:31.33
(46.84)
4 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.81 150 1:31.94 +2.44
50m: 44.63
100m: 1:31.94
(47.31)
5 Mikko Salmi 2007 Nummelan Kisaajat +0.88 146 1:32.81 +3.31
50m: 43.78
100m: 1:32.81
(49.03)
6 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.91 137 1:34.72 +5.22
50m: 46.67
100m: 1:34.72
(48.05)
7 Otso Jalli 2008 Gladius Kirkkonummi +0.79 129 1:36.67 +7.17
50m: 47.45
100m: 1:36.67
(49.22)
8 Voitto Vuorenjuuri 2007 Gladius Kirkkonummi +1.89 128 1:36.99 +7.49
50m: 47.02
100m: 1:36.99
(49.97)
9 Eemil Hujala 2007 Cetus Espoo +0.98 124 1:37.98 +8.48
50m: 46.69
100m: 1:37.98
(51.29)
10 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius Kirkkonummi +1.24 108 1:42.54 +13.04
50m: 48.18
100m: 1:42.54
(54.36)
11 Arttu Kaskimies 2008 Gladius Kirkkonummi +0.74 91 1:48.40 +18.90
50m: 53.68
100m: 1:48.40
(54.72)
12 Elmo Kyytinen 2010 Nurmijärven Uinti +0.84 86 1:50.57 +21.07
50m: 54.87
100m: 1:50.57
(55.70)
13 Julius Cario 2008 Gladius Kirkkonummi +1.03 67 2:00.00 +30.50
50m: 56.30
100m: 2:00.00
(1:03.70)
- Daniel Mõsko 2008 Hyvinkään Uimaseura +0.69 DSQ SW 10.5
Event official at: 26.10.2019 18:35:21
Event 13, 100m Selkäuinti P12, P15, M 13-15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Eero Asikainen 2004 Tuusulan Uimaseura ry +0.92 373 1:07.90
50m: 33.03
100m: 1:07.90
(34.87)
2 Aaro Imppola 2006 Uinti Hyvinkää +1.15 256 1:16.97 +9.07
50m: 37.22
100m: 1:16.97
(39.75)
3 Antti Huttunen 2006 Nummelan Kisaajat +0.67 227 1:20.09 +12.19
50m: 38.65
100m: 1:20.09
(41.44)
4 Samuel Rooke 2004 Uinti Hyvinkää +0.80 218 1:21.18 +13.28
50m: 40.53
100m: 1:21.18
(40.65)
5 Mikko Forsberg 2004 Nummelan Kisaajat +0.97 173 1:27.73 +19.83
50m: 41.38
100m: 1:27.73
(46.35)
Event official at: 26.10.2019 18:35:21
Event 13, 100m Selkäuinti P12, P15, M 16 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Thomas Stenbacka 2002 Octopus Lohja +0.93 185 1:25.75
50m: 40.53
100m: 1:25.75
(45.22)
- Joonas Cranston 2003 Nummelan Kisaajat +0.62 DSQ SW 6.4
Event official at: 26.10.2019 18:35:21
2019-10-26 18:35:48 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Octopus Lohja

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner