2019-12-14   07:13:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

Document
Results
Mustekalauinnit
Place: Organizer: Octopus Lohja
Pool: 25m Competition Date: Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019
Event 14, 100m Selkäuinti T12,T15, N 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Liine Raantse 2008 Gladius Kirkkonummi +0.83 245 1:27.89
50m: 42.44
100m: 1:27.89
(45.45)
2 Ella Haavisto 2007 Gladius Kirkkonummi +0.76 231 1:29.68 +1.79
50m: 43.34
100m: 1:29.68
(46.34)
3 Anni Kahlos 2008 Gladius Kirkkonummi +0.76 207 1:32.97 +5.08
50m: 45.24
100m: 1:32.97
(47.73)
4 Senni Sevenius 2009 Hyvinkään Uimaseura +0.98 207 1:32.99 +5.10
50m: 45.22
100m: 1:32.99
(47.77)
5 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi +0.68 194 1:34.92 +7.03
50m: 45.43
100m: 1:34.92
(49.49)
6 Fanni Mäkelä 2007 Gladius Kirkkonummi -.-- 184 1:36.75 +8.86
50m: 47.72
100m: 1:36.75
(49.03)
7 Maija Kuisma 2008 Hyvinkään Uimaseura -.-- 180 1:37.34 +9.45
100m: 1:37.34
(1:37.34)
8 Lotta Juvonen 2008 Hyvinkään Uimaseura +1.10 162 1:40.77 +12.88
50m: 50.65
100m: 1:40.77
(50.12)
9 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.85 158 1:41.71 +13.82
50m: 48.98
100m: 1:41.71
(52.73)
10 Ilona Antila 2010 Nurmijärven Uinti +0.62 154 1:42.45 +14.56
50m: 51.52
100m: 1:42.45
(50.93)
11 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +1.24 148 1:43.85 +15.96
50m: 51.91
100m: 1:43.85
(51.94)
12 Ava Herranen 2009 Gladius Kirkkonummi +0.79 145 1:44.67 +16.78
50m: 50.99
100m: 1:44.67
(53.68)
13 Emmi Pohjonen 2009 Hyvinkään Uimaseura +1.14 130 1:48.54 +20.65
50m: 53.53
100m: 1:48.54
(55.01)
14 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.96 128 1:49.03 +21.14
50m: 51.94
100m: 1:49.03
(57.09)
15 Julia Olbert 2010 Nurmijärven Uinti +1.09 123 1:50.39 +22.50
50m: 55.47
100m: 1:50.39
(54.92)
16 Ines Kuorilehto 2009 Gladius Kirkkonummi +1.39 120 1:51.51 +23.62
50m: 52.90
100m: 1:51.51
(58.61)
17 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo +1.73 120 1:51.54 +23.65
50m: 53.32
100m: 1:51.54
(58.22)
18 Ilona Lehtonen 2008 Gladius Kirkkonummi +1.28 95 2:00.36 +32.47
50m: 58.26
100m: 2:00.36
(1:02.10)
- Vieno Hakakari 2009 Hyvinkään Uimaseura +0.45 DSQ SW 4.4
Event official at: 26.10.2019 18:47:59
Event 14, 100m Selkäuinti T12,T15, N 13-15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Vilma Leppähaara 2005 Nummelan Kisaajat +0.86 581 1:05.93
50m: 31.18
100m: 1:05.93
(34.75)
2 Maija Hinkkala 2005 Riihimäen Uimaseura +0.81 438 1:12.45 +6.52
50m: 34.44
100m: 1:12.45
(38.01)
3 Oona Kupari 2004 Octopus Lohja +0.75 335 1:19.23 +13.30
50m: 38.88
100m: 1:19.23
(40.35)
4 Mila-Helie Katajainen 2005 Nurmijärven Uinti +0.98 294 1:22.68 +16.75
50m: 40.16
100m: 1:22.68
(42.52)
5 Vilma Saarinen 2004 Octopus Lohja +0.85 291 1:23.02 +17.09
50m: 39.24
100m: 1:23.02
(43.78)
6 Milja Vuori 2006 Octopus Lohja +0.89 255 1:26.74 +20.81
50m: 42.49
100m: 1:26.74
(44.25)
7 Hertta Lustig 2005 Octopus Lohja +0.75 191 1:35.46 +29.53
50m: 46.68
100m: 1:35.46
(48.78)
8 Riina Jungell 2006 Octopus Lohja +1.36 168 1:39.61 +33.68
50m: 48.63
100m: 1:39.61
(50.98)
9 Elin Nordgren 2006 Kimito Sportförening +0.83 136 1:46.90 +40.97
50m: 49.01
100m: 1:46.90
(57.89)
Event official at: 26.10.2019 18:47:59
Event 14, 100m Selkäuinti T12,T15, N 16 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Marilla Parhiala 2000 Gladius Kirkkonummi +1.05 535 1:07.75
50m: 32.50
100m: 1:07.75
(35.25)
2 Susanna Kuisma 2003 Hyvinkään Uimaseura -.-- 209 1:32.70 +24.95
50m: 44.12
100m: 1:32.70
(48.58)
Event official at: 26.10.2019 18:47:59
2019-10-26 18:48:53 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Octopus Lohja

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner