2019-12-08   10:26:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

Document
Results
Mustekalauinnit
Place: Organizer: Octopus Lohja
Pool: 25m Competition Date: Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019
Event 18, 50m Perhosuinti T10, T12, N 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi -.-- 182 43.02
2 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo -.-- 156 45.26 +2.24
3 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap -.-- 138 47.14 +4.12
4 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo -.-- 131 47.93 +4.91
- Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo -.-- DSQ SW 8.2
Event official at: 26.10.2019 19:15:22
Event 18, 50m Perhosuinti T10, T12, N 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat -.-- 402 33.03
2 Ella Haavisto 2007 Gladius Kirkkonummi -.-- 279 37.27 +4.24
3 Eedi Imppola 2008 Uinti Hyvinkää -.-- 264 37.97 +4.94
4 Liine Raantse 2008 Gladius Kirkkonummi -.-- 233 39.59 +6.56
5 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo -.-- 223 40.19 +7.16
6 Silvia Koskela 2007 Järvenpään Uintiklubi ry -.-- 222 40.22 +7.19
7 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo -.-- 178 43.29 +10.26
8 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo -.-- 166 44.28 +11.25
9 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo -.-- 134 47.61 +14.58
10 Ronja Taskinen 2008 Cetus Espoo -.-- 128 48.32 +15.29
Event official at: 26.10.2019 19:15:22
Event 18, 50m Perhosuinti T10, T12, N 13 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Vilma Leppähaara 2005 Nummelan Kisaajat -.-- 510 30.50
2 Mette Konttila 2001 Octopus Lohja -.-- 478 31.17 +0.67
3 Vilja Saarinen 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 455 31.68 +1.18
4 Emma Loponen 2003 Simmis Wanda ry -.-- 424 32.43 +1.93
5 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat -.-- 424 32.45 +1.95
6 Saara Heinänen 2005 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 359 34.30 +3.80
7 Sini Taskinen 2005 Octopus Lohja -.-- 358 34.32 +3.82
8 Helmi Käkelä 2006 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 356 34.38 +3.88
9 Saana Perkkiö 2005 Kampuksen Plaani -.-- 349 34.62 +4.12
10 Aava Mattila 2003 Simmis Wanda ry -.-- 333 35.15 +4.65
11 Laura Saarela 2006 Nurmijärven Uinti -.-- 329 35.30 +4.80
12 Ronja Loman 2002 Octopus Lohja -.-- 328 35.32 +4.82
13 Sara Myller 2003 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 326 35.40 +4.90
14 Janica Nieminen 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 299 36.43 +5.93
15 Jeanette Ingberg 2006 Octopus Lohja -.-- 296 36.57 +6.07
16 Auri Korpaeus 2006 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 289 36.85 +6.35
17 Elina Syvänne 2004 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 275 37.48 +6.98
18 Janna Flinkman 2005 Octopus Lohja -.-- 268 37.80 +7.30
19 Laura Hautamäki 2002 Simmis Wanda ry -.-- 266 37.88 +7.38
20 Ellen Kivistö 2005 Gladius Kirkkonummi -.-- 251 38.64 +8.14
21 Pinja Suominen 2006 Gladius Kirkkonummi -.-- 219 40.40 +9.90
22 Milja Vuori 2006 Octopus Lohja -.-- 218 40.46 +9.96
23 Sonja Tarkiainen 2004 Uinti Hyvinkää -.-- 208 41.10 +10.60
24 Riina Jungell 2006 Octopus Lohja -.-- 174 43.61 +13.11
25 Emma Sevenius 2002 Nurmijärven Uinti -.-- 172 43.81 +13.31
26 Waula Taimela 2005 Gladius Kirkkonummi -.-- 166 44.28 +13.78
27 Hertta Lustig 2005 Octopus Lohja -.-- 150 45.82 +15.32
- Nelli Salonen 2005 Nummelan Kisaajat -.-- DSQ SW 4.4
Event official at: 26.10.2019 19:15:22
2019-10-26 19:15:43 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Octopus Lohja

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner