Results for Mustekalauinnit 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Jakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Vapaauinti P15, M 15 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
-.-- |
449 |
2:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
369 |
2:18.47 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
367 |
2:18.70 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Samuel Rooke |
2004 |
Uinti Hyvinkää |
-.-- |
339 |
2:22.45 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aaro Imppola |
2006 |
Uinti Hyvinkää |
-.-- |
297 |
2:28.87 |
+19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaska Schoenmakers |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
|
2:28.93 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tommi Myllynen |
2004 |
Nurmijärven Uinti |
-.-- |
292 |
2:29.64 |
+19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tuomas Nieminen |
2004 |
Uinti Hyvinkää |
-.-- |
281 |
2:31.70 |
+22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
-.-- |
267 |
2:34.13 |
+24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nikolas Ruotsalo |
2006 |
Octopus Lohja |
-.-- |
|
2:35.72 |
+26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ebbe Karlsson |
2005 |
Kimito Sportförening |
-.-- |
|
2:37.15 |
+27.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
2:37.52 |
+27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
230 |
2:42.05 |
+32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
2:47.72 |
+38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
2:53.94 |
+44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sasu Koivunen |
2008 |
Octopus Lohja |
-.-- |
|
2:56.68 |
+46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
3:06.30 |
+56.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
3:27.26 |
+1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
-.-- |
|
3:28.42 |
+1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alex Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
-.-- |
|
3:28.59 |
+1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eemeli Kuusisto |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
-.-- |
|
3:29.27 |
+1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
3:47.00 |
+1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.10.2019 16:40:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Vapaauinti P15, M 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
428 |
2:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
-.-- |
398 |
2:15.03 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Samuel Syrjänen |
2002 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
397 |
2:15.20 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.10.2019 16:40:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-26 16:40:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|