Tulokset Ajankello uinnit 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Urheilupuiston uimahalli |
Organizer: |
Kouvolan uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 13, 2019 to loka 13, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ossi Kleimola |
2001 |
Kouvolan Uimarit |
+0.61 |
596 |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Saku Romo |
2000 |
Lahden Uimaseura |
+0.49 |
516 |
31.47 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.45 |
501 |
31.79 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
+0.67 |
488 |
32.06 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jonne Isoranta |
2003 |
Lahden Uimaseura |
+0.62 |
413 |
33.89 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemeli Nylund |
2003 |
Heinolan Isku |
+0.77 |
382 |
34.78 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Olli-Pekka Kitinoja |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.67 |
324 |
36.75 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Simo Virtanen |
2004 |
Kouvolan Uimarit |
+0.80 |
280 |
38.59 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
269 |
39.11 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.82 |
235 |
40.87 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.47 |
185 |
44.31 |
+14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anttoni Sikiö |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
Sw 7.1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 13.59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topias Tynjä |
2005 |
Lahden Uimaseura |
+0.53 |
374 |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Denis Katunov |
2006 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
311 |
37.25 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Molodtsov |
2005 |
Lahden Uimaseura |
+0.50 |
310 |
37.29 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.59 |
301 |
37.67 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viacheslav Semenov |
2006 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
221 |
41.73 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.66 |
167 |
45.80 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maksym Chornyi |
2006 |
Lahden Uimaseura |
+0.69 |
160 |
46.50 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elias Kauppila |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.68 |
123 |
50.74 |
+15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
|
DSQ |
|
|
Sw 10.8 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elmeri Tikka |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 13.59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joonas Pulkkinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
219 |
41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
195 |
43.50 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leevi Immonen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
190 |
43.87 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
139 |
48.74 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nooa Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
114 |
52.04 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viljami Myllärinen |
2007 |
Uinti Imatra |
-.-- |
106 |
53.20 |
+11.34 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saku Virtanen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
79 |
58.82 |
+16.96 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
62 |
1:03.75 |
+21.89 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.61 |
|
DSQ |
|
|
Sw 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Juho Juurinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.56 |
|
DSQ |
|
|
Sw 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Niila Mattila |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
Sw 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 13.59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaakko Bogdanov |
2009 |
Lahden Uimaseura |
+0.63 |
140 |
48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aaro Paasio |
2009 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
127 |
50.23 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
109 |
52.78 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Santeri Palvanen |
2009 |
Lahden Uimaseura |
-.-- |
88 |
56.73 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elias Hänninen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
78 |
59.01 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lennart Salokorpi |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
67 |
1:01.94 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lenni Mattila |
2010 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
Sw 7.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13/10/2019 13.59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 14.00.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|