2019-12-08   15:32:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
Event 21, 200m VU P-13, M 14 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Saku Romo 2000 Lahden Uimaseura +0.59 580 1:59.10
50m: 27.07
100m: 57.12
(30.05)
150m: 1:28.12
(31.00)
200m: 1:59.10
(30.98)
2 Santeri Pulkkinen 2004 Lahden Uimaseura +0.56 550 2:01.22 +2.12
50m: 27.95
100m: 58.96
(31.01)
150m: 1:30.27
(31.31)
200m: 2:01.22
(30.95)
3 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura +0.71 447 2:09.93 +10.83
50m: 29.32
100m: 1:03.09
(33.77)
150m: 1:37.45
(34.36)
200m: 2:09.93
(32.48)
4 Aapo Koskinen 2004 Lahden Uimaseura +0.62 418 2:12.89 +13.79
50m: 29.91
100m: 1:03.98
(34.07)
150m: 1:39.00
(35.02)
200m: 2:12.89
(33.89)
5 Manu Ursin 2002 Kouvolan Uimarit +0.74 400 2:14.78 +15.68
50m: 30.17
100m: 1:03.64
(33.47)
150m: 1:39.09
(35.45)
200m: 2:14.78
(35.69)
6 Simo Virtanen 2004 Kouvolan Uimarit +0.59 309 2:26.83 +27.73
50m: 33.50
100m: 1:11.11
(37.61)
150m: 1:50.27
(39.16)
200m: 2:26.83
(36.56)
7 Kasperi Haverinen 2005 Lahden Uimaseura +0.72 305 2:27.48 +28.38
50m: 32.69
100m: 1:11.18
(38.49)
150m: 1:50.85
(39.67)
200m: 2:27.48
(36.63)
8 Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura +0.54 297 2:28.83 +29.73
50m: 34.93
100m: 1:14.40
(39.47)
150m: 1:53.75
(39.35)
200m: 2:28.83
(35.08)
9 Miro Järvinen 2005 Kouvolan Uimarit -.-- 292 2:29.63 +30.53
50m: 32.22
100m: 1:09.49
(37.27)
150m: 1:49.47
(39.98)
200m: 2:29.63
(40.16)
Event official at: 13/10/2019 16.07.17
Event 21, 200m VU P-13, M 13 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Konsta Kukkonen 2006 Kouvolan Uimarit +0.68 347 2:21.29
50m: 32.10
100m: 1:09.21
(37.11)
150m: 1:46.56
(37.35)
200m: 2:21.29
(34.73)
2 Luka Valtonen 2006 Lappeenrannan Uimarit -.-- 335 2:22.95 +1.66
50m: 31.42
100m: 1:07.54
(36.12)
150m: 1:45.08
(37.54)
200m: 2:22.95
(37.87)
3 Viacheslav Semenov 2006 Lahden Uimaseura -.-- 276 2:32.51 +11.22
50m: 35.47
100m: 1:14.52
(39.05)
150m: 1:54.45
(39.93)
200m: 2:32.51
(38.06)
4 Matvey Lyashenko 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.67 199 2:50.07 +28.78
50m: 37.65
100m: 1:21.94
(44.29)
150m: 2:08.14
(46.20)
200m: 2:50.07
(41.93)
5 Vilho Teno 2006 Lahden Uimaseura +0.59 188 2:53.40 +32.11
50m: 40.16
100m: 1:24.85
(44.69)
150m: 2:10.38
(45.53)
200m: 2:53.40
(43.02)
6 Nooa Valtonen 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- 163 3:01.57 +40.28
50m: 41.35
100m: 1:27.42
(46.07)
150m: 2:14.51
(47.09)
200m: 3:01.57
(47.06)
7 Jan Labinskii 2007 Kouvolan Uimarit +0.58 162 3:02.03 +40.74
50m: 39.45
100m: 1:25.87
(46.42)
150m: 2:14.61
(48.74)
200m: 3:02.03
(47.42)
8 Aleksi Kielenniva 2006 Kouvolan Uimarit -.-- 155 3:04.72 +43.43
50m: 40.57
100m: 1:29.17
(48.60)
150m: 2:17.93
(48.76)
200m: 3:04.72
(46.79)
9 caro reponen 2009 Kouvolan Uimarit +0.81 143 3:09.77 +48.48
50m: 42.77
100m: 1:32.71
(49.94)
150m: 2:22.68
(49.97)
200m: 3:09.77
(47.09)
10 Elias Ukkonen 2007 Kouvolan Uimarit -.-- 105 3:30.62 +1:09.33
50m: 47.04
100m: 1:43.98
(56.94)
150m: 2:38.81
(54.83)
200m: 3:30.62
(51.81)
11 Jesse Aittola 2007 Kouvolan Uimarit -.-- 73 3:56.84 +1:35.55
50m: 52.13
100m: 1:52.86
(1:00.73)
150m: 2:53.83
(1:00.97)
200m: 3:56.84
(1:03.01)
Event official at: 13/10/2019 16.07.17
2019-10-13 16.07.44 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner