2019-12-08   10:20:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
Event 25, 100m SKU P-10, 12, 14, M 15 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Ossi Kleimola 2001 Kouvolan Uimarit +0.52 569 1:00.70
50m: 28.69
100m: 1:00.70
(32.01)
2 Eetu Palvanen 2003 Lahden Uimaseura +0.52 499 1:03.41 +2.71
50m: 28.66
100m: 1:03.41
(34.75)
3 Jonne Isoranta 2003 Lahden Uimaseura +0.34 419 1:07.20 +6.50
50m: 30.94
100m: 1:07.20
(36.26)
4 Julius Airas 2003 Lahden Uimaseura +0.65 411 1:07.62 +6.92
50m: 32.17
100m: 1:07.62
(35.45)
5 Manu Ursin 2002 Kouvolan Uimarit +0.74 406 1:07.89 +7.19
50m: 31.15
100m: 1:07.89
(36.74)
6 Eetu Koskinen 2002 Lahden Uimaseura +0.73 386 1:09.03 +8.33
50m: 32.12
100m: 1:09.03
(36.91)
7 Simo Virtanen 2004 Kouvolan Uimarit +0.59 269 1:17.87 +17.17
50m: 40.35
100m: 1:17.87
(37.52)
8 Arto Tanttu 2001 Uinti Imatra +0.90 269 1:17.92 +17.22
50m: 36.98
100m: 1:17.92
(40.94)
9 Kai-Asser Skog 1966 Lappeenrannan Uimarit +0.86 225 1:22.70 +22.00
50m: 37.88
100m: 1:22.70
(44.82)
Event official at: 13/10/2019 16.41.25
Event 25, 100m SKU P-10, 12, 14, M 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku +0.72 340 1:12.04
50m: 33.32
100m: 1:12.04
(38.72)
2 Nooa Matela 2005 Lappeenrannan Uimarit -.-- 327 1:12.99 +0.95
50m: 34.24
100m: 1:12.99
(38.75)
3 Miska Korkalainen 2006 Voikkaan Viesti -.-- 201 1:25.73 +13.69
50m: 38.94
100m: 1:25.73
(46.79)
4 Casper Häll 2005 Heinolan Isku +0.67 183 1:28.48 +16.44
50m: 43.56
100m: 1:28.48
(44.92)
- Topi Hassinen 2005 Heinolan Isku +0.68 DSQ Sw 7.5
- Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura -.-- DNS
Event official at: 13/10/2019 16.41.25
Event 25, 100m SKU P-10, 12, 14, M 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Joonas Pulkkinen 2007 Lahden Uimaseura -.-- 242 1:20.66
50m: 38.01
100m: 1:20.66
(42.65)
2 Ivan Fadeechev 2007 Lahden Uimaseura -.-- 188 1:27.66 +7.00
50m: 41.37
100m: 1:27.66
(46.29)
3 Aleksi Salo 2008 Lahden Uimaseura -.-- 165 1:31.56 +10.90
50m: 42.08
100m: 1:31.56
(49.48)
4 Samu Tirkkonen 2008 Lahden Uimaseura -.-- 102 1:47.34 +26.68
50m: 50.47
100m: 1:47.34
(56.87)
5 Saku Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit -.-- 77 1:57.83 +37.17
50m: 56.49
100m: 1:57.83
(1:01.34)
- Veikko Seppänen 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.55 DSQ Sw 9.4
- Matvey Lyashenko 2007 Lappeenrannan Uimarit -.-- DSQ Sw 9.4
- Leevi Immonen 2007 Lahden Uimaseura -.-- DSQ Sw 9.4
- Eero Kähkönen 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.67 DSQ Sw 8.2
Event official at: 13/10/2019 16.41.25
Event 25, 100m SKU P-10, 12, 14, M 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura -.-- 151 1:34.35
50m: 44.83
100m: 1:34.35
(49.52)
2 Veeti Ukkola 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 125 1:40.52 +6.17
50m: 49.31
100m: 1:40.52
(51.21)
3 Denis Karvanen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 89 1:52.47 +18.12
50m: 48.65
100m: 1:52.47
(1:03.82)
4 Santeri Palvanen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 77 1:57.81 +23.46
50m: 56.16
100m: 1:57.81
(1:01.65)
Event official at: 13/10/2019 16.41.25
2019-10-13 16.41.58 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner