2020-02-27   16:35:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kaukaveden Syyssprintit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kaukaveden syyssprintit    Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  13:07   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 marraskuu 2019         
 
 
Laji 5, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Kemppainen  2007    342  38.27        1:18.68   
  Kajaanin Uimaseura  1:18.67                 
                     
Ellen Krüger  2007    316  40.06        1:20.79   
  Oulun Lohet  1:18.85                 
                     
Kaisa Keränen  2007    315  38.86        1:20.83   
  Oulun Lohet  1:18.29                 
                     
Annabella Karjalainen  2007    306  39.22        1:21.59   
  Oulun Lohet  1:21.52                 
                     
Lotta Janhunen  2007    303  40.81        1:21.89   
  Oulun Lohet  1:24.58                 
                     
Silja Sipovaara  2007    279  41.87        1:24.21   
  Oulun Lohet  1:22.75                 
                     
Meeri Uusitalo  2007    243  43.05        1:28.10   
  Oulun Lohet  1:26.35                 
                     
Ellen Laine  2008    227  44.47        1:30.15   
  Oulun Lohet  1:32.51                 
                     
Peppi Vartiainen  2008    204  45.38        1:33.43   
  Joensuun Uimaseura ry  1:32.25                 
                     
10  Ella Määttä  2008    201  45.88        1:33.92   
  Joensuun Uimaseura ry  1:31.06                 
                     
11  Minerva Sorvisto  2007    194  45.40        1:34.96   
  Vieskan Uimarit  1:34.54                 
                     
12  Minni Koskivirta  2009    189  46.78        1:35.87   
  Joensuun Uimaseura ry  1:34.12                 
                     
13  Miina Vatanen  2009    164  49.48        1:40.46   
  Joensuun Uimaseura ry  1:42.33                 
                     
14  Siiri Kiljunen  2009    94  58.04        2:00.65   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
 
Laji 5, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sara Seppänen  2006    471  34.75        1:10.68   
  Oulun Lohet  1:11.01                 
                     
Vilja Takalo  2006    402  36.51        1:14.53   
  Kajaanin Uimaseura  1:13.65                 
                     
Lidia Evans  2005    333  38.06        1:19.37   
  Swimming Club Vuokatti  1:15.20                 
                     
Pihla Mättö  2005    253  41.78        1:27.00   
  Kuopion Uimaseura  1:25.77                 
                     
Iiris Uusitalo  2006              DSQ  75m 
  Kajaanin Uimaseura  1:17.63                 
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 5, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Madeleine Hiltunen  2003    576  31.74        1:06.11   
  Oulun Uinti 1906  1:05.68                 
                     
Iida-Maria Laine  2001    564  32.01        1:06.57   
  Oulun Uinti 1906  1:05.53                 
                     
Wilma Lakanen  2003    547  32.45        1:07.26   
  Swimming Club Vuokatti  1:07.46                 
                     
Aino Mononen  2001    524  33.27        1:08.24   
  Joensuun Uimaseura ry  1:08.51                 
                     
Riika Huttula  2001    519  32.64        1:08.46   
  Oulun Lohet                   
                     
Sofia Saukko  2001    459  34.47        1:11.30   
  Rovaniemen Uimaseura  1:09.34                 
                     
Satu Immonen  2003    451  35.06        1:11.75   
  Swimming Club Vuokatti  1:11.40                 
                     
Henna Hökkä  2003    413  34.83        1:13.88   
  Oulun Uinti 1906  1:09.91                 
                     
Henna Moilanen  2004    406  35.83        1:14.29   
  Oulun Lohet  1:11.71                 
                     
10  Anni Ranta-Valkama  2004    373  36.53        1:16.39   
  Swimming Club Rovaniemi  1:10.64                 
                     
11  Oona Parviainen  2002    365  37.18        1:16.98   
  Joensuun Uimaseura ry  1:16.84                 
                     
12  Elina Gavrilov  2004    350  37.62        1:18.07   
  Joensuun Uimaseura ry  1:17.08                 
                     
13  Meeri Kerkkänen  2004    264  41.40        1:25.70   
  Joensuun Uimaseura ry  1:20.19                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  16 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  13:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner