2020-04-09   06:07:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Uikko-uinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Uikko-Uinnit 2020    Tulostuspäivämäärä  11 tammikuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Nivala    Tulostusaika  15:53   
  Järjestäjä  Nivalan Saukot & Vieskan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 tammikuu 2020         
 
 
Laji 27, 100m RU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Anni Lämpsä  2008  Vieskan Uimarit    46.53        1:38.57   
Eerika Häcklin  2008  Haukiputaan Heitto    53.42        1:52.51   
Meimi Heikell  2009  Kokkolan Uimaseura    54.14        1:52.66   
Tuuli Leinonen  2009  Haukiputaan Heitto    56.45        1:56.07   
Moona Leinonen  2008  Haukiputaan Heitto    56.08        1:57.21   
Siiri Karhulahti  2009  Kokkolan Uimaseura    1:01.66        2:11.66   
Juulia Koskela  2009  Vieskan Uimarit    1:04.42        2:12.59   
                     
 
Laji 27, 100m RU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eerika Ekdahl  2007  Nivalan Saukot    41.32        1:25.83   
Olivia Kivelä  2006  Kokkolan Uimaseura    41.18        1:27.84   
Saaga Kähkönen  2006  Vieskan Uimarit    42.74        1:29.99   
Noona Hyrkäs  2006  Kajaanin Uimaseura    43.50        1:30.82   
Peppi Ojakippola  2006  Vieskan Uimarit    44.91        1:35.08   
Iina Pasuri  2007  Haukiputaan Heitto    46.57        1:36.22   
Iida Häcklin  2006  Haukiputaan Heitto    45.82        1:36.49   
Katri Kangas  2006  Nivalan Saukot    46.92        1:38.20   
Sini Saari  2007  Vieskan Uimarit    46.72        1:38.56   
10  Nelli Vilppola  2007  Oulun Lohet    48.50        1:41.47   
11  Luna Sivonen  2007  Haukiputaan Heitto    48.29        1:42.57   
12  Sunna Rasmus  2007  Oulun Lohet    57.89        2:03.36   
13  Emma Koskela  2007  Vieskan Uimarit    1:00.52        2:07.53   
                     
 
Laji 27, 100m RU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Vilma Rintala  2005  Kokkolan Uimaseura    39.75        1:24.32   
Ellen Arvo  2005  Kokkolan Uimaseura    42.44        1:29.59   
Jaana Nevala  2005  Vieskan Uimarit    41.67        1:32.80   
Venla Saarimaa  2004  Nivalan Saukot    47.59        1:41.47   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  11 tammikuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  15:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner