2020-04-01   07:58:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Uikko-uinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Uikko-Uinnit 2020    Tulostuspäivämäärä  11 tammikuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Nivala    Tulostusaika  12:37   
  Järjestäjä  Nivalan Saukot & Vieskan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 tammikuu 2020         
 
 
Laji 5, 100m SU T10, T12,T14, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Saana Runtti  2010  Haukiputaan Heitto    51.74        1:48.88   
                     
 
Laji 5, 100m SU T10, T12,T14, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Iida-Carita Niskanen  2008  Vieskan Uimarit    43.83        1:30.58   
Eerika Häcklin  2008  Haukiputaan Heitto    44.54        1:31.07   
Neea Junttila  2009  Vieskan Uimarit    46.18        1:35.40   
Siiri Karhulahti  2009  Kokkolan Uimaseura    47.93        1:39.61   
Vilma Moilanen  2008  Kajaanin Uimaseura    48.96        1:40.63   
Mona Maria Amanda Sarja  2009  Vieskan Uimarit    50.75        1:43.11   
Tuuli Leinonen  2009  Haukiputaan Heitto    52.45        1:51.97   
                     
 
Laji 5, 100m SU T10, T12,T14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tiia Mielonen  2006  Nivalan Saukot    33.48        1:10.74   
Vilja Takalo  2006  Kajaanin Uimaseura    35.60        1:13.76   
Iiris Uusitalo  2006  Kajaanin Uimaseura    37.44        1:16.50   
Iida Kemppainen  2007  Kajaanin Uimaseura    37.12        1:17.71   
Saaga Kähkönen  2006  Vieskan Uimarit    38.55        1:19.13   
Eevi Hirvasoja  2007  Haukiputaan Heitto    39.62        1:20.89   
Sini Saari  2007  Vieskan Uimarit    39.95        1:22.41   
Elsa Pelkonen  2007  Vieskan Uimarit    43.99        1:29.19   
Nelli Vilppola  2007  Oulun Lohet    45.76        1:33.96   
10  Sunna Rasmus  2007  Oulun Lohet    49.07        1:40.15   
                     
 
Laji 5, 100m SU T10, T12,T14, N, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Heidi Kivioja  2000  Swimming Club Vuokatti    33.78        1:09.72   
Jaana Nevala  2005  Vieskan Uimarit    35.10        1:13.93   
Vilma Rintala  2005  Kokkolan Uimaseura    36.36        1:16.53   
Erika Ruotsalainen  2005  Kajaanin Uimaseura    38.76        1:21.17   
Ronya Rajala  2005  Kokkolan Uimaseura    39.53        1:23.73   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  11 tammikuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  12:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner