Results for Cetus GP 1 su
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
2:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.58 |
(-4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
2:57.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
2:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.34 |
(-6.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:30.87 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.23 |
(-13.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:38.54 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:47.75 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
2:15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.42 |
(-9.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
2:18.32 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.95 |
(-10.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
2:19.05 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.08 |
(-13.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
2:35.77 |
+20.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.25 |
(-7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
2:37.27 |
+21.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.95 |
(-14.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
2:37.44 |
+21.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.45 |
(-16.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
2:48.74 |
+33.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.42 |
(+2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
2:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.23 |
(+5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.26 |
(-5.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
2:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.56 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
+0.57 |
|
2:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.87 |
(+2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|