Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Michaela Andersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alex Azimi |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto Banks |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Bernås |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elisa Brag |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilde Bystedt |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Callberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Chen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Charlotte Darrigade |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Molly Donaldson |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
58.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malcolm Elmqvist |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Geijer |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Francesca Grims-Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Gustafsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Jaraj |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Karlsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
59.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Karlsson-Sagfors |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
58.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
52.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Matseke |
2009 |
Bromma Simsällskap |
|
|
52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bodil Mårtensson |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Oldenbo |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Celeste Rickberg |
2008 |
Bromma Simsällskap |
|
|
50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Sandering |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sansyta Shet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Sundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Sundström |
2007 |
Bromma Simsällskap |
|
|
47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Svanholm |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Amos Svenns |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elliot Temple |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:01.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacob Thomsen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Thulin |
2008 |
Bromma Simsällskap |
|
|
45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Touma |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Juni Watter |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan Öhlander |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-19 13:31:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|