Tulokset Sparekassen Thy Cup 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Thyhallen |
Arrangør |
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
1. okt 2021 to 3. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 108, 50m Rygsvømning Damer 2009 og yngre - Finale |
|
|
Sponsor |
Klaus Guldsmed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.78 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.83 |
490 |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.26 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
388 |
35.17 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.89 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Lyseng IF |
+0.78 |
353 |
36.32 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.46 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anni Rouhan Zou |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
336 |
36.89 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.94 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.98 |
318 |
37.58 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.17 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.70 |
310 |
37.92 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.38 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.77 |
304 |
38.15 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.17 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.92 |
289 |
38.80 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.02 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 18:44:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 108, 50m Rygsvømning Damer Årg. 2007-2008 - Finale |
|
|
Sponsor |
Klaus Guldsmed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.78 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
654 |
29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.09 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.81 |
545 |
31.42 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.31 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.70 |
537 |
31.57 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.67 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.64 |
526 |
31.80 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.44 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
+0.61 |
512 |
32.07 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.53 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.82 |
490 |
32.54 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.31 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.64 |
489 |
32.57 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.80 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.60 |
456 |
33.34 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.69 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 18:44:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 108, 50m Rygsvømning Damer 2006 og ældre - Finale |
|
|
Sponsor |
Klaus Guldsmed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.78 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
|
A6 |
|
01-01-2018 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Korre Stenholt |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.59 |
692 |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.98 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
+0.58 |
669 |
29.35 |
+0.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.31 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luanna Russo |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
634 |
29.87 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.95 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Falka Tind |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.59 |
634 |
29.88 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.38 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rebecca Petersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.76 |
603 |
30.38 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.47 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Louise Lie Thisted |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.59 |
596 |
30.49 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.37 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.68 |
583 |
30.72 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.96 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.68 |
568 |
30.98 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.49 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 02-10-2021 18:44:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2021 18:44.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|