Resultater for Vordingborg Open
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI Huset Vordingborg |
Arrangør |
Vordingborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
6. nov 2021 to 6. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Medley Damer Årg. 2010-2011 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Lund Nielsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
+0.67 |
|
3:44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Line Silleborg |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
3:51.87 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 06-11-2021 11:45:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Medley Damer Årg. 2008-2009 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
|
2:58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
+0.70 |
|
3:03.50 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marie Meier Vestermann |
2008 |
Roskilde Svømning |
+0.96 |
|
3:05.25 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Palmund |
2008 |
Roskilde Svømning |
+0.76 |
|
3:09.88 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Celina Buhl-Madsen |
2008 |
Roskilde Svømning |
+0.84 |
|
3:22.04 |
+23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Caroline Hauch |
2009 |
Roskilde Svømning |
+0.84 |
|
3:29.90 |
+31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lidia Beyarslan |
2008 |
Roskilde Svømning |
+0.85 |
|
3:31.89 |
+32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 06-11-2021 11:45:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Medley Damer Årg. 2006-2007 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sally Emilie Bill |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.77 |
|
2:43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.82 |
|
2:48.02 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Vincentz |
2007 |
Roskilde Svømning |
+0.74 |
|
2:54.52 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johanne Lund Bro |
2007 |
Roskilde Svømning |
+0.77 |
|
2:58.68 |
+14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Augusta Anemone Friis |
2006 |
Roskilde Svømning |
+0.87 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 EFB v 75 m |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 06-11-2021 11:45:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Medley Damer Årg. 1923-2005 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josefine Krumbak |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
+0.73 |
|
2:28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
+0.75 |
|
2:35.52 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.69 |
|
2:43.63 |
+15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 06-11-2021 11:45:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-11-2021 11:45.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vordingborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|