Resultater for STT Efterårsstævne 2021
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Finaler
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 101, 4x50m Frisvømning Mix 2007 og ældre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Hannahs Psykopater |
18 |
|
|
|
|
|
|
1:44.23 |
|
|
|
15 år o |
|
|
|
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
+0.66 |
25.64 |
|
|
|
|
25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
+0.27 |
25.14 |
|
|
|
|
50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Schastine Tabor |
2005 |
0598AB |
+0.45 |
25.65 |
|
|
|
|
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
+0.40 |
27.80 |
|
|
|
|
1:44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Næstved MIX 1 |
19 |
|
|
|
|
|
|
1:46.29 |
+2.06 |
|
|
|
|
Hjalte Petersen |
2004 |
0443AO |
+0.72 |
25.06 |
|
|
|
|
25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
+0.47 |
28.72 |
|
|
|
|
53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
+0.16 |
24.19 |
|
|
|
|
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
+0.34 |
28.32 |
|
|
|
|
1:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kalundborg mix 3 |
17 |
|
|
|
|
|
|
1:47.71 |
+3.48 |
|
|
|
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
0583AN |
+0.72 |
25.46 |
|
|
|
|
25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
0743AG |
+0.34 |
25.27 |
|
|
|
|
50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
+0.47 |
28.40 |
|
|
|
|
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
+0.41 |
28.58 |
|
|
|
|
1:47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Som Bruger AK47 |
22 |
|
|
|
|
|
|
1:48.63 |
+4.40 |
|
|
|
|
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
+0.69 |
26.49 |
|
|
|
|
26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
+0.50 |
27.81 |
|
|
|
|
54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hannah Rørbech |
2006 |
0672AG |
+0.35 |
28.64 |
|
|
|
|
1:22.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
0075AI |
+0.28 |
25.69 |
|
|
|
|
1:48.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Haslev Allstars 1 |
21 |
|
|
|
|
|
|
1:48.65 |
+4.42 |
|
|
|
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
0581AH |
+0.62 |
25.54 |
|
|
|
|
25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Eibye |
2001 |
0175AS |
+0.43 |
25.73 |
|
|
|
|
51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Baad Clausen |
2007 |
0742AU |
+0.34 |
30.17 |
|
|
|
|
1:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
+0.25 |
27.21 |
|
|
|
|
1:48.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Næstved MIX 2 |
21 |
|
|
|
|
|
|
1:50.39 |
+6.16 |
|
|
|
|
Gustav Nissen |
2001 |
0177AM |
+0.75 |
26.44 |
|
|
|
|
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
0518AJ |
+0.19 |
28.60 |
|
|
|
|
55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebastian Aunt |
2007 |
0747AH |
+0.02 |
26.31 |
|
|
|
|
1:21.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
0636AM |
+0.11 |
29.04 |
|
|
|
|
1:50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hovedstadens gopler |
15 |
|
|
|
|
|
|
1:51.64 |
+7.41 |
|
|
|
|
Ib Fang Wang |
2007 |
0771AB |
+0.73 |
26.41 |
|
|
|
|
26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
0717AF |
+0.34 |
26.81 |
|
|
|
|
53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
+0.42 |
29.24 |
|
|
|
|
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
0874AE |
+0.23 |
29.18 |
|
|
|
|
1:51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kalundborg mix 4 |
17 |
|
|
|
|
|
|
1:52.06 |
+7.83 |
|
|
|
|
Morten Broni Simonsen |
2005 |
0521AP |
+0.77 |
26.22 |
|
|
|
|
26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Rask |
2006 |
0605AF |
-0.02 |
26.39 |
|
|
|
|
52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
+0.25 |
30.58 |
|
|
|
|
1:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
+0.10 |
28.87 |
|
|
|
|
1:52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hovedstadens havkatte |
15 |
|
|
|
|
|
|
1:56.38 |
+12.15 |
|
|
|
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
0713AB |
+0.73 |
27.74 |
|
|
|
|
27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Voldmester |
2007 |
0703AB |
+0.26 |
27.13 |
|
|
|
|
54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
+0.33 |
31.81 |
|
|
|
|
1:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
+0.15 |
29.70 |
|
|
|
|
1:56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hovedstadens søheste |
15 |
|
|
|
|
|
|
1:58.68 |
+14.45 |
15 år o |
|
|
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
0727AA |
+0.68 |
29.90 |
|
|
|
|
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
0795AC |
+0.31 |
28.54 |
|
|
|
|
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
+0.44 |
30.86 |
|
|
|
|
1:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
+0.57 |
29.38 |
|
|
|
|
1:58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hovedstadens havtasker |
15 |
|
|
|
|
|
|
2:03.66 |
+19.43 |
|
|
|
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
0737AA |
+0.60 |
27.15 |
|
|
|
|
27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konradas Juska |
2007 |
0751AC |
+0.28 |
27.20 |
|
|
|
|
54.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
0992AB |
+0.33 |
33.96 |
|
|
|
|
1:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
+0.39 |
35.35 |
|
|
|
|
2:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Næstved MIX 3 |
15 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
0873AH |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Lejbølle |
2007 |
0769AB |
+0.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 27-11-2021 17:48:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 101, 4x50m Frisvømning Mix Årg. 2007-9999 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Hovedstadens gopler |
15 |
|
|
|
|
|
|
1:51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Ib Fang Wang |
2007 |
0771AB |
+0.73 |
26.41 |
|
|
|
|
26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
0717AF |
+0.34 |
26.81 |
|
|
|
|
53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
+0.42 |
29.24 |
|
|
|
|
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
0874AE |
+0.23 |
29.18 |
|
|
|
|
1:51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hovedstadens havkatte |
15 |
|
|
|
|
|
|
1:56.38 |
+4.74 |
|
|
|
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
0713AB |
+0.73 |
27.74 |
|
|
|
|
27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Voldmester |
2007 |
0703AB |
+0.26 |
27.13 |
|
|
|
|
54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
+0.33 |
31.81 |
|
|
|
|
1:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
+0.15 |
29.70 |
|
|
|
|
1:56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hovedstadens søheste |
15 |
|
|
|
|
|
|
1:58.68 |
+7.04 |
15 år o |
|
|
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
0727AA |
+0.68 |
29.90 |
|
|
|
|
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
0795AC |
+0.31 |
28.54 |
|
|
|
|
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
+0.44 |
30.86 |
|
|
|
|
1:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
+0.57 |
29.38 |
|
|
|
|
1:58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hovedstadens havtasker |
15 |
|
|
|
|
|
|
2:03.66 |
+12.02 |
|
|
|
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
0737AA |
+0.60 |
27.15 |
|
|
|
|
27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konradas Juska |
2007 |
0751AC |
+0.28 |
27.20 |
|
|
|
|
54.35 |
|
|
|
|
|
|
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
0992AB |
+0.33 |
33.96 |
|
|
|
|
1:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
+0.39 |
35.35 |
|
|
|
|
2:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kalundborg Mix 1 |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:05.70 |
+14.06 |
0 til 14 |
|
|
|
David Stoklund |
2008 |
0811AA |
+0.69 |
27.95 |
|
|
|
|
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
0910BA |
+0.26 |
31.13 |
|
|
|
|
59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Reimer Ørsberg |
2008 |
0817AF |
+0.51 |
33.61 |
|
|
|
|
1:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
0882AL |
+0.06 |
33.01 |
|
|
|
|
2:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Haslev Allstars 3 |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:13.61 |
+21.97 |
|
|
|
|
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
0893AE |
+0.64 |
30.62 |
|
|
|
|
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Kongslev |
2008 |
0863AA |
+0.64 |
32.80 |
|
|
|
|
1:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
Clara Dannerfjord Josty |
2009 |
0906BI |
+0.63 |
34.02 |
|
|
|
|
1:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
0930BF |
+0.60 |
36.17 |
|
|
|
|
2:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hovedstadens Ål |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:14.21 |
+22.57 |
|
|
|
|
Buster Watkin |
2008 |
0839AE |
+0.74 |
32.57 |
|
|
|
|
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Trærup |
2009 |
0918BE |
|
35.61 |
|
|
|
|
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Hertel |
2009 |
0977AA |
+0.37 |
34.33 |
|
|
|
|
1:42.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
+0.47 |
31.70 |
|
|
|
|
2:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kalundborg mix 2 |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:26.74 |
+35.10 |
|
|
|
|
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
+0.71 |
33.45 |
|
|
|
|
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Sander Y Hansen |
2009 |
0913AC |
+0.19 |
33.65 |
|
|
|
|
1:07.10 |
|
|
|
|
|
|
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
1113AD |
+0.13 |
41.08 |
|
|
|
|
1:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
1122AE |
+0.56 |
38.56 |
|
|
|
|
2:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Haslev Allstars 4 |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:27.45 |
+35.81 |
|
|
|
|
Sune Berg Olesen |
2009 |
0951AA |
+0.74 |
36.39 |
|
|
|
|
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Schou |
2009 |
0951BA |
+0.15 |
40.46 |
|
|
|
|
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Milla Engsted Larsen |
2009 |
0998AC |
+0.16 |
35.43 |
|
|
|
|
1:52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Lykke Butzbacker |
2008 |
0822AY |
+0.65 |
35.17 |
|
|
|
|
2:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
STT Havmænd |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:30.10 |
+38.46 |
|
|
|
|
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
+0.75 |
30.25 |
|
|
|
|
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
1071AG |
+0.57 |
40.90 |
|
|
|
|
1:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
1058AK |
+0.72 |
44.41 |
|
|
|
|
1:55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
1087AB |
+0.55 |
34.54 |
|
|
|
|
2:30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Guldfisk |
13 |
|
|
|
|
|
|
2:35.13 |
+43.49 |
|
|
|
|
Johannes Hovmand |
2010 |
1031AM |
+0.87 |
42.96 |
|
|
|
|
42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Neesen |
2010 |
1060AK |
+0.61 |
39.74 |
|
|
|
|
1:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
0947BD |
+0.48 |
34.27 |
|
|
|
|
1:56.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Schultz |
2010 |
1074AC |
+0.48 |
38.16 |
|
|
|
|
2:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
STT Svømmefødder |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:40.12 |
+48.48 |
|
|
|
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
1169AG |
+0.80 |
47.46 |
|
|
|
|
47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
+0.87 |
31.92 |
|
|
|
|
1:19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aske Ravnø |
2010 |
1007AL |
+0.81 |
44.04 |
|
|
|
|
2:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
0952BD |
+0.83 |
36.70 |
|
|
|
|
2:40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Næstved MIX 3 |
15 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
0873AH |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Lejbølle |
2007 |
0769AB |
+0.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 27-11-2021 17:48:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-11-2021 18:11.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|