Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
HäUS |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, P12,13,14,15,16 100m PU 12 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuure Pikkuhuhta |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.67 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:23.65 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.13 |
(-5.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frans Nieminen |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:26.90 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.40 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eelis Nuutinen |
2009 |
Lahden Kaleva |
|
|
1:42.87 |
+25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hugo Heikkilä |
2009 |
Nokian Pyry |
|
|
1:43.79 |
+26.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.92 |
(-8.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
- |
|
Mikko Pelkonen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 30.10.2021 19.40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, P12,13,14,15,16 100m PU 13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.32 |
(-1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Georg Aspholm |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:13.07 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.69 |
(-8.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jouko Raunio |
2008 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:15.39 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.59 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Konsta Horppu |
2008 |
Nokian Pyry |
|
|
1:16.97 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.39 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:17.36 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.83 |
(-2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:17.67 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.26 |
(-7.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:24.52 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.42 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:26.31 |
+14.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.55 |
(-9.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elias Suominen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:26.68 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.49 |
(-3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Onni Matti Elmeri Savolainen |
2008 |
Nokian Pyry |
|
|
1:27.68 |
+16.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.89 |
(-3.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleksi Salo |
2008 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:29.42 |
+17.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.13 |
(-6.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:29.69 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.59 |
(+1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Antti Sauroja |
2008 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:38.80 |
+27.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.06 |
(-9.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 30.10.2021 19.40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, P12,13,14,15,16 100m PU 14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valtteri Pellinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:03.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.45 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:03.08 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.80 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:06.21 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.40 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tatu Yli-houhala |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:08.23 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.68 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:09.05 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.35 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joonas Pulkkinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:09.47 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.66 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:09.53 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.90 |
(-10.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:10.93 |
+7.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.17 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ivan Fadeechev |
2007 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:16.00 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.53 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:18.68 |
+15.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.87 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leevi Immonen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:19.40 |
+16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:19.66 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.12 |
(-16.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Markus Levonoja |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:23.71 |
+20.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.14 |
(+5.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eino Anttila |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:23.74 |
+20.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.80 |
(-10.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:27.06 |
+24.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.87 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Niklas Kallio |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:29.93 |
+26.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.53 |
(-2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iiro Viskari |
2007 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 30.10.2021 19.40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, P12,13,14,15,16 100m PU 15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:01.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.51 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matias Leiwo |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:05.54 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.66 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:06.70 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.23 |
(+3.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:07.93 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.15 |
(-3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iiro Räty |
2006 |
Nokian Pyry |
|
|
1:08.21 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.41 |
(-13.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Väinö Pitkänen |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:09.86 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.43 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:09.97 |
+8.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.45 |
(-5.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Saku Pietilä |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:10.46 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.42 |
(-2.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ilmari Partanen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:14.27 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.79 |
(-1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vilho Teno |
2006 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:15.64 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.38 |
(-10.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:17.21 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.30 |
(-5.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miki Vierre |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:18.84 |
+17.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.44 |
(-9.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 30.10.2021 19.40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, P12,13,14,15,16 100m PU 16 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
58.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.31 |
(-5.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tuomas Lehtonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:01.22 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.53 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:01.63 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.21 |
(+2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Topias Tynjä |
2005 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:01.91 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.23 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:01.97 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.87 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joni Routamo |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:03.21 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.97 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sakari Korri |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
1:03.41 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.32 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eero Rautaporras |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
1:04.31 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.37 |
(+2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iiro Kyllönen |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:05.35 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.52 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Santeri Salonen |
2005 |
Heinolan Isku |
|
|
1:08.67 |
+9.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.60 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 30.10.2021 19.40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-10-2021 19.46.26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|