Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Breaststroke Men - Final |
|
|
Dečki |
1:04.77 |
|
|
|
Dejan Šteharnik |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:10.76 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
220 |
1:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
185 |
1:37.01 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
184 |
1:37.20 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
184 |
1:37.26 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
172 |
1:39.45 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
166 |
1:40.69 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
159 |
1:42.08 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
158 |
1:42.27 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
156 |
1:42.68 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
1:42.90 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
1:44.90 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
137 |
1:47.22 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
134 |
1:47.96 |
+16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
134 |
1:48.13 |
+16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
127 |
1:49.90 |
+18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
126 |
1:50.23 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
126 |
1:50.27 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
120 |
1:52.01 |
+20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
120 |
1:52.02 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
118 |
1:52.69 |
+21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
117 |
1:52.83 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
101 |
1:58.78 |
+27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
94 |
2:01.45 |
+29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
90 |
2:03.12 |
+31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
90 |
2:03.16 |
+31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
80 |
2:07.95 |
+36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
80 |
2:08.16 |
+36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
79 |
2:08.66 |
+37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
79 |
2:08.91 |
+37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
75 |
2:10.65 |
+39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Vid Maračić |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
63 |
2:18.72 |
+47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
2:19.51 |
+47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
61 |
2:19.88 |
+48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
59 |
2:21.47 |
+49.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
53 |
2:26.46 |
+54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
40 |
2:40.54 |
+1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 12:16:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 12:20:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|