Results for 30. MM Memorial Tone Bozic in 1. Razvojni pokal 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
26.58 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
278 |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
240 |
36.87 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
211 |
38.51 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
206 |
38.77 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
203 |
39.01 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
198 |
39.32 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
176 |
40.86 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
176 |
40.90 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
175 |
40.98 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
173 |
41.12 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
156 |
42.57 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
148 |
43.28 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
121 |
46.30 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
118 |
46.63 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
104 |
48.69 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
95 |
50.16 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
92 |
50.77 |
+15.66 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
80 |
53.08 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
77 |
53.72 |
+18.61 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
72 |
54.95 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
57.77 |
+22.66 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
54 |
1:00.50 |
+25.39 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
51 |
1:01.44 |
+26.33 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/11/2021 11:40:12 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 11:40:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|