Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2013-11-23 12:15:07
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2013-11-23 11:32:47
IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 11:28:57
IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 11:02:21
IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 11:22:36
IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:53:08
IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 11:35:01

P12,13 100m Rintauinti, Päivitetty: 2013-11-23 12:15:07
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Erik Nurmi HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:18.68
2 Väinö Koponen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.20
3 Eerikki Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:21.38
4 Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:22.77
5 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.90
6 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.08
7 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:24.49
8 Joel Knaapi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:25.33
9 Atte Pennanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.92
10 Timi Torkkel Swimming Team Riksu IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:26.79
11 Eetu Einto Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:27.44
12 Aaron Antikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.53
13 Ivar Malm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.19
14 Tatu Hörkkö Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.25
15 Herman Widbom Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:28.82
16 Jere Keskiaho Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:28.96
17 Oskari Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:29.27
18 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.34
19 Eevert Leppänen Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:29.35
20 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:29.53
21 Riku Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.55
22 Timi Pernanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.26
23 Atte Karhila Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:30.45
23 Konsta Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:30.45
25 Patrik Nuutinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:30.77
26 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:30.97
27 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:31.76
28 Pekka Vilmunen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.00
29 Elmo Kallio Lahden Kaleva IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.29
30 Santeri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:32.31
31 Perttu Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.56
32 Eemeli Raninen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:32.66
33 Joonas Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.82
34 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.98
35 Isak Gramén Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:34.02
36 Taneli Lantta Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:34.03
37 Tiitus Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:34.16
38 Pyry Nurminen ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:35.61
39 Jarkko Rantoja Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:35.72
40 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:36.38
41 Saku Suomalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:37.09
42 Kasper Vaittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:37.19
43 Veeti Joenranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.29
44 Pirkka Perkola Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.30
45 Atte Lasmio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:37.71
46 Paavo Rannikko Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:37.94
47 Kalle Tankka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:38.09
48 Nikko Cherikov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:38.52
49 Alexander Beresten Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:38.70
50 Tuomas Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:38.91
51 Joonas Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:38.96
52 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:39.18
53 Lauri Krapf Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:39.50
54 Aaron Fernando De La Rosa Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:39.55
55 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:39.94
56 Eetu Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:39.99
57 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:40.00
58 Igor Härkönen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:40.10
59 Hugo Soljasalo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:40.57
60 Arttu Kurttio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:40.79
61 Lukas Kalliokoski Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:41.27
62 Niklas Linnanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:41.37
63 Eemil Pynnönen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.67
64 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.90
65 Ville Aaltonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:43.09
66 Tuomas Marenk Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.23
67 Akseli Lehto Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:43.29
68 Niklas Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:43.42
69 Saku Kovanen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.53
70 Joona Mikkola Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:43.76
71 Christofor Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:44.55
72 Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:44.56
73 Viktor Leinonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:44.88
74 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:45.31
75 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:46.39
75 Atte Ervasti Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:46.39
77 Teemu Salminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:46.44
78 Eero Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.60
79 Niko Aaltola Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:46.67
80 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:46.71
81 Frans Bärlund Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.76
82 Atte-Mikael Ahonpää Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.17
83 Eerik Tikkakoski Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.36
84 Tino Vehkalahti Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.47
85 Atte Jokinen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:48.52
86 Sami Peltonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.83
87 Veikka Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:49.04
88 Julius Auvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:49.28
89 Aleksi Seger Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:49.34
90 Teemu Ekblad Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:49.39
91 Aatu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:49.79
92 Valtteri Vuori Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:49.96
93 Nuutti Isoniemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:50.01
94 Carl-Eric Lindbäck Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:50.03
95 Repe Kupila Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:50.78
96 Juho Kallunki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:50.81
97 Jere Kontiola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:51.61
98 Herkko Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:51.94
99 Kalle Karhunen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:52.24
100 Valtteri Laaninen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:52.74
101 Wan Lee Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:53.36
102 Christian Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:53.92
103 Joonatan Wotschke Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:55.17
104 Eero Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:55.66
105 Veeti Vainionpää Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:56.34
106 Pauli Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:56.67
107 Otso Rimpiläinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:57.74
108 Anton Pulkkis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:58.47
109 Jeremia Sidoroff Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 2:00.06
110 Olli Karttunen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 2:00.32
111 Timi Aaltonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 2:00.39
112 Iiro Kuusela Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 2:00.46
113 Niklas Kyrölä Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 2:02.95
114 Matias Kangas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 2:04.63
- Otto Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Anton Ylihannu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Tapio Uzal Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Jetro Isotalo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Hugo Mattola Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Juho Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Jimi Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DNF
- Tuomas Hyvönen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DNS

P12,13 100m Rintauinti, Päivitetty: 2013-11-23 12:15:07
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Jussi Routila Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.31
2 Walentin Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.32
3 Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.72
4 Juha Jernvall Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.56
5 Anton Ukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.90
6 Joona Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:16.07
7 Kirill Egorov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:16.34
8 Pessi Länsirinne Kotkan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.55
9 Kasimir Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.42
10 Joona Korhonen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.64
11 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:19.51
12 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:19.68
13 Jere Lotvonen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:19.72
14 Joonas Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:19.78
15 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:20.47
16 Onni Kuronen Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.87

17 Teemu Viitanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.28
18 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.52
19 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:23.52
20 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:23.84
21 Onni Punkka Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.90
22 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.18
23 Niklas Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.20
24 Alexander Pevgonen Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:24.35
25 Mikael Lähde Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.63
26 Sampo Kärkkäinen Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.95
27 Joona Tikka Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:25.25
28 Aare Kiviranta Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.47
29 Lauri Törmä Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:25.90
30 Roope Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:25.94
31 Mika Arkkila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.25
32 Tuukka Holopainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:27.32
33 Miikka Huotari Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:27.42
34 Olli Aflecht Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.98
35 Jakob Sievers Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.15
35 Eetu Oskari Malvela Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:28.15
37 Lauri Helin Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:28.38
38 Eetu Nyrhinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.39
39 Mikko Kuosmanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:28.44
40 Aleksander Laihinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.51
41 Taneli Juutinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:28.81
42 Otso Helstelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:28.94
43 Joonas Ojala Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:29.12
44 Olli Huhtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.48
45 Eetu Isosuo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:29.69
46 Rasmus Backman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:29.76
47 Vili Valtonen Imatran Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:29.77
48 Juho Anttila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:29.79
49 Elmeri Ekström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:30.18
50 Leevi Luhtanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:30.20
51 Kaius Karvo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:30.27
52 Jon Byskov Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:31.30
53 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:32.49
54 Saku Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.50
55 Mikael Piirainen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.27
56 Tommy Iivanainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:33.39
57 Jasper Jokinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.96
58 Eemil Kattelus Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:34.59
59 Nesja Seppälä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:34.85
59 Markus Hagström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.85
61 Alexander Ahlgren IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:35.61
62 Oskari Jokiaho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:36.37
63 Elmeri Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.27
64 Veeti Raivio Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.56
65 Veikko Romppainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:38.06
66 Sami Kukkonen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.55
67 Eino Niemelä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:38.77
68 Tuukka Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:39.54
69 Veeti Kupari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.56
70 Emil Reinikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:39.64
71 Jani Alanen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:39.89
72 Ville Kaipainen Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:40.54
73 Joona Syrjäkoski Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.79
74 Arttu Jokinen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:41.85
75 Oskari Ovaskainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:42.15
76 Ville Soininen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.50
77 Antti Levänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:44.17
78 Aaro Rasilainen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:44.36
79 Matias Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:44.43
80 Antton Pörtfors Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:46.08
81 Matias Jokilahti Nurmijärven Kunto IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:46.49
82 Joona Hyytiäinen Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:46.85
83 Samu Lindholm HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:47.35
84 Frans Meltovaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:48.94
85 Ville Lintunen Kangasalan Urheilijat KU-68 IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:52.78
86 Nestori Tiainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:53.04
87 Aaro Lassila Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:53.93
88 Samu Peltonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:55.31
89 Emil Perkkiö Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:56.01
90 Joakim Strandström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:56.12
91 Arttu Kojonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:56.61
92 Eero Kokkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:57.71
- Luka Brännlund Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Samu Arvola Eura Swimming Team IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Ola Mäntyniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Lauri Karo ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Henri Koski Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner