Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2013-11-23 09:40:34
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2013-11-23 09:31:25
IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:41:24
IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:20:25
IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:29:41
IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:38:33
IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:35:02

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2013-11-23 09:41:24
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Peik Lindberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:03.30
2 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:04.31
3 Eetu Alitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:04.73
4 Jonni Aho Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.17
5 Juho Seppälä Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:05.38
6 Kaarlo Seppänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.72
7 Joel Rantala Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:05.99
8 Akseli Heino Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:06.06
9 Konsta Kallinen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:06.08
10 Jan Strömberg Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:06.40
11 Jonas Fellman IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:06.41
12 Rasmus Kujala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:07.31
13 Antti Myllynen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:07.34
14 Saku Laakkonen Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:07.67
15 Jaakko Siipola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:08.15
16 Anton Helin Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.48

17 Miika Nurmi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:08.85
18 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:09.01
19 Tuomas Saari Vieskan Uimarit IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:09.30
20 Aaron Joki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:09.85
21 Tuomo Järvelä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.21
22 Venni Rastas Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.83
23 Aarne Sarkima Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.84
24 Atte Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.07
25 Elias Tiihonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.34
26 Emil Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:11.75
27 Aukusti Ylitervo Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:11.84
28 Aapo Eerola Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.86
29 Jyri Mattila Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.94
30 Sampsa Oksanen Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:12.49
31 Onni Tamminiemi Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.47
32 Jaakko Kokko Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.06
33 Juho Kaikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:14.49
34 Valtteri Väisänen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:14.58
35 Jussi Toitturi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:14.62
36 Aleksi Pykäläinen Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.43
37 Robin Nabb Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:15.91
38 Patrik Suslov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.41
39 Antti Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:16.50
40 Konsta Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:16.85
41 Miika Pänttönen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.38
42 Joonas Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:17.42
43 Oskari Valkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:17.74
44 Andreas Toivanen Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.90
45 Jere Kerttula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:18.21
46 Emil Piho Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:18.64
47 Joni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.15
48 Kosti Kaaresvirta Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:19.26
49 Eetu Nyman Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:19.50
50 Melker Lundberg IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:19.55
51 Mathias Karjalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:19.87
52 Aleksi Anttila Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.20
53 Santeri Kaasinen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.21
54 Jani-Markus Sula Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:20.26
55 Otto Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.45
56 Jarkko Lehtola Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.89
57 Lauri Ytti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.46
58 Jussi Jalava Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.11
59 William Stender Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.30
60 Patrik Danielsson Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.99
60 Aaro Nygård Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.99
62 Teemu Konttinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:24.05
63 Jere Kujansuu Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:24.24
64 Nikita Puustinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:24.35
65 Andrei Durmanov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.58
66 Tatu Paasikallio Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.00
67 Jussi Arvas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.20
68 Aleksandr Matveychuk Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:25.47
69 Erik Verbitski Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.16
70 Ville Isoranta Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.68
71 Kevin Lokkila Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.82
72 Vesteri Ollinen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.25
73 Severi Nieminen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.53
74 Valtteri Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:27.56
75 Frej-oskar Wikström IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:28.02
76 Leo Rytövuori Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.17
77 Kiril Pitkänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:30.18
78 Lauri Löyttyniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.90
79 Lauri Koskela Porin Pyrintö IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:36.30
80 Otso Hammarberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:37.45
- Eetu Silvennoinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Pyry Korpikoski Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Atte Kaartosalmi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Juho Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Eelis Hukka Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Mikko Luopajärvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DNS

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2013-11-23 09:41:24
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Niko Mäkelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:01.38
2 Kaj Smeds JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:01.62
3 Niklas Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.72
4 Danila Dobrzhanskiy Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:03.00
5 Deny Belaic Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.89
6 Lauri Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:04.60
7 Antti Leiponen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:04.66
8 Juho Herva Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:05.11
9 Teemu Aleksi Vihervaara Voikkaan Viesti IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.20
10 Anton Vaherno Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:05.38
11 Valtteri Kiiskinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.50
12 Topi Suomalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.65
13 Riku Ylikärppä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:05.68
14 Atte Kansanaho Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:06.18
15 Aaro Tähtivuori Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:06.19
16 Kaius Kejonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:06.27

17 Juho Röytiö Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:07.68
18 Jon Lundgren Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.12
19 Jan-Henrik Haapiainen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.15
20 Alexei Upornikov Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.21
21 Tristan Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.54
22 Joonas Kotiranta Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.95
23 Miikka Willman Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:08.97
24 Aleksi Pohjois-Koivisto Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.77
25 Juha Hyvärinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.03
26 Robert Jalonen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.41
27 Julius Laitila Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:10.59
28 Jerri Pinomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:11.26
29 Jere Honkamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.53
30 Joel Tarvainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:12.21
31 Sasa Seppälä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.51
31 Juho Hakala Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:12.51
33 Heikki Lyytinen Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.62
34 Tuomas Vainio Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:13.23
35 Tino Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.41
36 Atte Kulmala Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.93
37 Henri Nurmi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.96
38 Miika Mäentaus Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.20
39 Mika Vänskä HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.62
40 Miro Manner Kotkan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:14.91
41 Miko Koljonen Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.29
42 Saku Mäki-Ikola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:17.70
43 Dmitry Nosov Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:17.79
44 Eemil Laine Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.55
45 Eetu Toivonen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:19.72
46 Mikko Seilonen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:21.47
47 Joose Mustonen Lapuan Virkiä IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:23.26
48 Matias Auvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:23.33
49 Roope Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:24.42
50 Ulduz Mir Isapur Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:25.56
51 Lauri Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:26.40
52 Otto Laitinen Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:30.57
- Tuomas Kärkkäinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Markus Svanberg Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Petteri Rautiainen Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Samuel Heinonen Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Tim Höglund IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Joel Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Joel Vaitilo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Julius Kärki Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Samu Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DNF

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2013-11-23 09:41:24
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Christoffer Fredrikson Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 58.50
2 Hannes Väre Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 59.50
3 Topias Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:00.31
4 Kasper Jämsä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.38
4 Elmo Kiuru Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:01.38
6 Mikael Laakso Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:01.52
7 Eemil Varho Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:01.78
8 Nikita Saunonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:02.14
9 Oiva Lahtinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:02.32
10 Elias Lampinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:02.52
11 Henri Hellström Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:02.68
12 Henri Kämäräinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:03.04
13 Jere Kotomäki Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:03.39
14 Niki Räikkönen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:03.53
15 Rasmus Varjoranta Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.78
16 Juuso Seppä Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.92

17 Niklas Valkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:04.00
18 Thomas Böckerman Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:04.16
19 Jaro Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:04.77
20 Remi Tolppala Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.87
21 Jussi Kause Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:04.92
22 Matias Yritys Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:04.97
23 Henrik Rinkinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:05.25
24 Elias Hurskainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.93
25 Roope Pakkanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:07.66
26 Roni Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.73
27 Henri Helin Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.57
28 Rodion Lanskikh Vuoksen Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:10.08
29 Aapo Kinnari Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.12
30 Ville Leskinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:13.06
31 Mika Katajisto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.39
32 Olli Kapiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:18.42
33 Joakim Hulkkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.84
34 Paavo Mielonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.91
- Oskari Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner