Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2013-11-23 10:04:18
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2013-11-23 10:18:51
IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:59:17
IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 11:15:17
IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:51:12
IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:50:43
IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:56:08

T-11,12 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2013-11-23 11:15:17
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Lilli Louhikoski Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:05.37
2 Peppi Siirtola Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:06.92
3 Peppi Pinomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:08.15
4 Emma Uusküla Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:08.43
5 Jaana Kaljunen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:08.44
6 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:08.81
7 Mia Pentti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:08.95
8 Lena Maula Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.43
9 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:09.86
10 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.95
11 Ina Pollari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:10.43
12 Emilia Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:10.63
12 Oona Laakso Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:10.63
14 Emma Von Dickoff Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.66
15 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:11.01
16 Meri Lauronen Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.46
17 Emilie Pärnänen Swim Club Raseborg IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.05
18 Milla Nikkanen Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.53
19 Jemilia Haapakoski Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.70
20 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:12.77
20 Jessica Kujanpää Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:12.77
22 Venla Suihkonen Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:13.06
23 Linnea Urvikko Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.10
24 Isa Vehkaoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:13.30
25 Janita Brunila Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:13.53
26 Katariina Kourula Kemin Uimaseura IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:13.80
27 Katariina Rautiainen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.86
28 Charlotte Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:14.03
29 Annina Toimela Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.04
30 Venla Salminen Someron Esa IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.15
31 Sofia Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.17
32 Lydia Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.42
33 Mirka Mettinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.57
34 Nea Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:14.71
35 Verna Rostedt Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.77
36 Lumi Linnakylä Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.82
37 Annika Toiviainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.83
38 Olivia Weuro IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.98
39 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:15.01
40 Ida Grundström Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.03
41 Jenny Kareinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.25
42 Emilia Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.39
43 Viivi Puolakka Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:15.46
44 Emma Jokilammi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:15.56
45 Taru Jokipii Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.72
46 Liisa Räikkönen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:15.86
47 Julie Wiik Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.89
48 Josefiina Kause Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:16.17
49 Emma Issakainen Imatran Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:16.39
50 Anni Niemi Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:16.53
51 Emma Kajanto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.76
52 Mirja Alanko Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:16.79
53 Elisa Vakkuri Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:16.82
54 Anni Turkkila Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:16.98
55 Noora Räsänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:17.01
56 Pilvi Kilpeläinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:17.05
57 Meri Karttunen Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.21
58 Sofia Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:17.24
59 Elina Palojärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.27
60 Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:17.34
61 Amalia Siekkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:17.55
62 Vilma Adela Hottinen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.62
63 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:17.68
64 Sara Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:17.69
65 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:17.87
66 Viivi Kuusinen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.93
67 Alexandra Arenius Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:18.17
68 Viivi Paasonen Punkaharjun Urheilijat IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:18.35
69 Viivi Vaajanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:18.45
70 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.48
71 Ronja Nurminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.58
72 Helena Victoria Valdmees Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.68
73 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:18.70
74 Anni Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:18.71
75 Veera Vihavainen Punkaharjun Urheilijat IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:18.77
76 Vilma Norja Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:19.12
77 Linda Merimaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.31
78 Hilla Hirvikoski Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:19.40
79 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:19.41
80 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:19.64
81 Helmi Tossavainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:19.66
82 Wilma Elenius JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:19.73
82 Mette Hyvärinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:19.73
84 Enni Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.89
85 Noona Rantanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:19.93
86 Juulia Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.98
86 Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.98
88 Riia Hiltunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.25
89 Enni-sofia Perätalo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:20.38
90 Maija Nurminen Valkeakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.42
91 Alida Öhberg Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:20.57
92 Henriikka Nurminen Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.89
93 Reetta Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:20.90
93 Emilia Sjölund Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.90
95 Saana Karell Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:21.10
96 Jonna Vasara Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:21.28
97 Saga Lindeberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:21.43
98 Jenna Kallio Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.61
98 Alina Huotari Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:21.61
100 Laura Heikkilä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:21.73
101 Roosa Rissanen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:22.02
102 Milja Piippola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:22.20
103 Emma Mustonen Lapuan Virkiä IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:22.28
104 Ilona Juuri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:22.41
105 Tinja Turunen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:22.45
106 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:22.54
107 Viivi Koivisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:22.69
108 Mikaela Jokela Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.28
109 Sanna Peltonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.74
110 Veera Wallin Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.92
111 Minna Ingi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:24.25
112 Maria Yritys Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:24.29
113 Lotta Kuutsa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.42
114 Noora Nikkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.60
115 Vivi Valo Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.69
116 Ada Holm Muhoksen Voitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:24.82
117 Venla Pesu Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.96
118 Emma Remes Pieksän Kuutit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:25.10
119 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:25.45
120 Alina Hakkarainen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.62
121 Soile Auvinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.65
122 Maria Piirainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.70
123 Oona Kuusivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.81
124 Milli Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:25.83
125 Liina Salin Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:25.94
126 Nea Tahkoniemi Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.09
127 Jenni Moisio Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.49
128 Inari Laaksonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.51
129 Vivian Fast Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.75
129 Pauliina Piirainen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.75
131 Helmi Viitasalo Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.96
132 Stella Donning IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.21
133 Sonja Roiha Pieksän Kuutit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:27.30
134 Henrika Rantanen Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.38
135 Sofia Harju Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:27.46
136 Emma Laasonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.56
137 Ella-maria Tiainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.88
138 Suvi-maaria Heinonen Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:28.02
139 Veera Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.06
140 Emmi Heine Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.27
141 Jessi Nurmela Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:28.28
142 Jessica Ingalsuo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.64
143 Ada Salokannel Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:28.75
144 Sofia Ilveskoski Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.83
145 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:28.88
146 Emmi Tamminiemi Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.10
147 Tiia Strandberg Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:29.12
148 Bettina Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:29.93
148 Linnea Leskinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:29.93
150 Pinja Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:29.96
151 Negiin Javadi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:29.97
152 Jonna Heiskari Vantaan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:30.03
153 Mette Hämeenaho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:30.10
154 Essi Helle Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:30.39
155 Karla Nevalainen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:30.92
156 Aino Kontiainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:31.34
157 Ellen Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:31.37
158 Siiri Koskinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:31.83
159 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:32.02
160 Oona Haaparanta Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:32.96
161 Laura Laanterä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:33.01
162 Emma Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.06
163 Emily Majors Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:33.24
164 Roosa Vesterinen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:33.65
165 Jemina Knuutila Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.13
166 Lawen Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:34.25
167 Nea Palomäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:34.33
168 Sofia Levashova Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:34.75
169 Ada Saarikko Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:35.22
170 Isla Pinta Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:35.32
171 Outi Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:35.70
172 Miisa Mäkelä Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:35.72
173 Maija Rislakki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:36.17
174 Hanni Riikonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.80
175 Iiris Burjam Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:37.52
176 Erika Moilanen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:37.96
177 Alexandra Gabriel-Robez Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:38.32
178 Vilma Mikkonen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:38.71
179 Tuuli Koivunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:38.98
180 Kaisli Korpisaari Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:39.54
181 Paula Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:39.66
182 Nea Juslén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:40.27
183 Senja Aho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:40.37
184 Linnéa Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:40.88
185 Joanna Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:42.53
186 Eveliina Kuula Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:45.02
187 Henna Saarela HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:49.43
- Ilona Hjelt Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Cecilia Johansson Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Elisabeth Marie Salm Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Siiri Välimaa Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Minna Laitinen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Ellen Melin IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Anna Vira Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ

T-11,12 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2013-11-23 11:15:17
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Reetta Rantakokko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:02.61
2 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.89
3 Vilma Oura Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:03.78
4 Jenni Louhimo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:04.22
5 Sanni Lampi Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:04.25
6 Vuokko Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:04.29
7 Mila Manner Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.04
8 Noora Kolu Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.12
9 Camilla Tyven Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.75
9 Emma Kotiranta Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.75
11 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.01
12 Alexandra Vartiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:06.13
13 Minea Bogdanoff Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.35
14 Nelle Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:06.84
15 Sanna Putkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:06.87
16 Henna Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:06.92

17 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.04
17 Saara Sojolin Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.04
19 Kiia Toikka Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:07.31
20 Saara Svahn Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:07.48
21 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:07.52
22 Emilia Flyckt Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:07.81
23 Isabel Hagelin Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:07.94
24 Jessika Rissanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.30
25 Tytti Härkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:08.32
26 Lotta Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.40
27 Netta Nyberg Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.45
28 Saana Liikonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.57
29 Heta Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:08.59
30 Susanna Palojärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:08.73
31 Suvi Kurth Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.79
32 Angelica Kuoksa Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:08.86
33 Paula Peltola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.02
34 Seela Peuralahti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:09.18
35 Heidi Blankenstein Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:09.25
36 Vilma Iisalo Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.26
37 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.54
38 Anna-Sofia Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:09.55
39 Aino Pajari Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.65
40 Aino Mononen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:09.76
41 Iida-Maria Laine Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:10.04
42 Laura Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:10.12
43 Niina Roiko-Jokela Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:10.22
44 Jenni Rantanen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.23
45 Janette Setälä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:10.43
46 Anni Willman Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:10.47
47 Hilla Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.54
48 Lisa Maula Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.56
49 Oona Toivola Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:10.78
50 Veera Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.87
51 Säde Lahtinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.94
52 Laura Härkönen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:11.06
53 Charlotta Edelman Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:11.09
54 Linda Simula ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.23
55 Ada Nyström Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.32
55 Anniina Murto Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:11.32
57 Kastehelmi Sinisalo Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.56
57 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.56
59 Nea Eränpalo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.64
60 Cia Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.65
61 Hilda Harle ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.70
62 Eevi Kotiranta Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.73
63 Julia Rönkä Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.76
64 Vivian Heräjärvi Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:11.83
65 Maari Sinivuori Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.87
66 Oona Tursas Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:11.89
67 Anna-Maria Peltola Haminan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.04
68 Nora Kosonen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.16
69 Milja Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.25
70 Laura Laitila Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.38
71 Annika Lepistö Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:12.58
72 Anni Aro Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.63
73 Janna Appelberg Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.68
74 Aliisa Salokaarto Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.80
75 Heta Järvenpää Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:12.98
76 Pippi Nordström Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.03
77 Auroora Tanninen Porin Pyrintö IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:13.27
78 Wilma Walther HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.29
79 Emmi Laitinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.30
80 Amanda Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.33
81 Laura Väisänen Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:13.35
82 Petra Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:13.62
83 Riina Koskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:13.75
84 Jessica Lindholm IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:13.90
85 Ella Järvinen Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.01
86 Reetta Litmanen Imatran Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:14.03
87 Hanna Hakuli Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:14.05
88 Emma Pajuluoma Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:14.11
89 Ida Nordquist Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.12
90 Vilma Uuttu Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.43
91 Netta Korhonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:14.45
91 Jonna Tiesmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.45
93 Senni Salonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:14.46
94 Jenna Sjöblom Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.50
95 Merili Kallas Nurmijärven Kunto IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:14.60
95 Stella Pajunen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.60
97 Pinja Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.62
98 Diana Lattu Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.63
99 Sofia Hinkka Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:14.67
100 Iiris Himanto Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.69
101 Aada Pohjala Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.82
102 Fanni Heikkinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:14.87
103 Venla Huurinainen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:14.96
104 Annika Tietz HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:15.16
105 Christa Luukkonen Imatran Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:15.27
106 Johanna Vieraankivi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:15.31
107 Anni Niemistö Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.32
108 Jutta Nikupeteri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.41
109 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.54
110 Outi Haikama Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.55
111 Ciia Korkeamäki Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.64
112 Ida Slöör Ekenäs Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:16.04
113 Anni Hirvo Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:16.27
113 Wenla Laaksonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:16.27
115 Noora Kokko Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:16.28
116 Sofi Huoponen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:16.40
117 Mette Ylikarjula HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:16.48
118 Emma Latva Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.51
119 Jessika Väisänen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:16.72
120 Minttu-marie Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:17.26
121 Anniina Niittynen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.34
122 Lotta Husu Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.52
122 Elina Jurvanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:17.52
124 Sanni Kanervo Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.71
124 Ruusa Eiserbeck Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:17.71
126 Melissa Talvio Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:17.98
127 Sini-marjaana Ikonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:18.22
128 Viivi Miettinen Kangasalan Urheilijat KU-68 IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.55
129 Emilia Majuri Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.57
130 Jenny Nieminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:18.62
131 Anni Kokolahti Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:18.75
132 Pirita Arponen Imatran Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:18.94
133 Aino Raappana Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:19.10
134 Anna-maria Helena Lebedeva Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:19.13
135 Anni Matikainen Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.28
136 Miia Puranen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.32
137 Aino Rämäkkö Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:19.42
138 Kaisa Siukonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.57
139 Wilma-annika Puttonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:19.70
140 Elle Haapoja Lapuan Virkiä IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:19.74
141 Matilda Lindholm Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:19.77
142 Moonica Pirhonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:19.85
143 Helmiina Salila Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:19.96
144 Anniina Kylkisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:20.20
145 Roosa Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.21
146 Maja Meurman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:20.53
147 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:20.77
148 Siiri Friman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.81
149 Elena Mantila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:20.84
149 Aino Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:20.84
151 Venla Nieminen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:21.01
152 Netta Korhonen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:21.17
153 Viveca Meriläinen Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:21.23
154 Elli-Kaisa Saarinen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:21.36
154 Anni Manninen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:21.36
156 Stina Roth Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:21.47
157 Aada Tuunainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:21.70
158 Elizaveta Parfenova Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:21.77
159 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:21.82
160 Sarah Adeline Tepponen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:21.96
161 Sara Pasanen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.08
162 Sofia Ervasti Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:22.22
163 Viivi Jokiniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.47
164 Anniina Uusitalo Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.55
165 Elsa Pohjanvaara Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:22.79
166 Matilda Laurila Someron Esa IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:22.84
167 Hilla Mäkivuokko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.26
168 Jenna Kilpeläinen Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.28
169 Kamilla Karppinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.35
170 Jonna Salminen Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.39
171 Emmi Potaseff Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:23.40
172 Amanda Mankinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:23.53
173 Venla Hämäläinen Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.85
174 Emmi Hautakangas Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:24.61
175 Vanja Snabb Ekenäs Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:25.03
176 Oona Ahinko Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.12
177 Kiira Vuorinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:25.20
178 Oona Saarikko Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.21
179 Ellen Jumppanen Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:25.35
180 Alina Heinonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:25.60
181 Annika Heiskanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:25.95
182 Fanny Talonpoika Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:26.04
183 Siina Salmi Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:26.09
184 Eedla Ketoja Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.51
185 Julia Hietala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.58
186 Anna Ketola HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:26.71
187 Roosa Rintala Vantaan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:27.01
188 Yasmin Laouari Vantaan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:27.27
189 Karolina Arola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:27.39
190 Siiri Haanpää Porin Pyrintö IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.49
191 Joanna Eloranta Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:29.06
191 Silja Valariutta Valkeakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.06
193 Mikaela Mäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:29.11
194 Vilhelmiina Pusa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:29.14
195 Saara Laustela Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:30.27
196 Pipsa Remes Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:30.48
197 Oona Malinen Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:31.08
198 Julia Harjula Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:31.49
199 Karoliina Laakso Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:31.98
200 Erika Yli-Yrjänäinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:32.26
201 Fanni Kosunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:33.59
202 Jasmin Zeidan Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:33.78
203 Anni Laitinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:34.87
204 Ellen Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:35.89
205 Johanna Luukkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:36.10
206 Natalie Wahlroos Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:36.59
207 Mariam Bentlib Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:36.84
208 Noora Vainio Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:36.86
209 Jenna Saarinen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:38.10
210 Rosa Suni Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.17
211 Emmi Jaara Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.37
212 Mea Siltanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:42.19
213 Mimosa Seijari Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:43.77
214 Aino Vepsäläinen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:48.11
215 Sara Korpilahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:50.24
- Susanna Rönkkö Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Kaisa Koskela Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Emilia Söderlund JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Inkeri Pöllänen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Ada Vikstedt Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Helmi Hara Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Alisa Airaksinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DNF
- Anna-meria Keijonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner