Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2013-11-23 10:26:42
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2013-11-23 10:02:18
IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:15:24
IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:53:22
IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:04:39
IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:00:54
IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:10:21

P12,13 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2013-11-23 10:26:42
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Joel Knaapi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:03.93
2 Hermes Heikkilä Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:04.12
3 Väinö Koponen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.35
4 Waltteri Valkeapää Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:04.91
5 Firas El-Idi Lahden Kaleva IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.13
6 Tatu Hörkkö Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.30
7 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.44
8 Joona Lehtonen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.69
9 Risto Laisi Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:05.73
10 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.84
11 Erik Nurmi HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.97
12 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:06.60
13 Timi Torkkel Swimming Team Riksu IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:06.76
14 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:07.48
15 Timi Pernanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.60
15 Jere Nevalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:07.60
17 Jere Keskiaho Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:07.87
18 Eetu Einto Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.01
19 Roni Kallström Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.03
20 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:08.14
21 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:08.35
22 Kasper Envalds Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.77
23 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.83
23 Taneli Lantta Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.83
25 Arttu Kurttio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:09.04
26 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:09.43
27 Aleksi Vähä-Lassila Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.60
28 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:09.71
29 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.72
30 Tuomas Lehtovirta Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.81
31 Joonas Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.89
32 Matias Pennanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:10.16
33 Jesse Haimi Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.22
34 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.24
35 Tiitus Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:10.28
36 Konsta Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.45
37 Atte Pennanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.55
38 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:10.60
39 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.73
40 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.85
41 Aaron Antikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.96
41 Oskari Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.96
43 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:11.13
44 Saku Suomalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.17
45 Pirkka Perkola Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.31
46 Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:11.41
47 Ivar Malm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:11.54
48 Eerikki Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.59
49 Joona Mikkola Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.68
50 Tuomas Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:11.69
51 Arttu Niemi Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:11.80
52 Isak Gramén Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.87
53 Elmo Kallio Lahden Kaleva IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.91
54 Hugo Soljasalo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:12.21
55 Niklas Konttinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:12.32
56 Jarkko Rantoja Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:12.47
57 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.52
58 Olli Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.60
59 Oskari Hynynen Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:12.73
60 Jere Ruuhonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:12.81
61 Kasper Vaittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:12.96
62 Eevert Leppänen Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.14
63 Juho Ruuskanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.34
64 Jetro Isotalo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.35
65 Eerik Tikkakoski Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.51
65 Jesper Werdi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:13.51
67 Harald Åström Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.74
68 Veeti Joenranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.85
69 Santeri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:14.28
70 Lukas Kalliokoski Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:14.44
71 Aaron Fernando De La Rosa Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:15.15
72 Ville Lauslahti Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:15.31
73 Eemil Kylmä Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:15.35
74 Atte Lasmio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.81
75 Tomi Nikula Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.97
76 Frans Bärlund Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.09
77 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:16.16
78 Ville Aaltonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:16.67
79 Viktor Leinonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:16.68
80 Atte Ervasti Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:16.98
81 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:17.23
82 Riku Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.43
83 Tuomas Marenk Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.78
84 Aapo Puikkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.80
85 Lauri Krapf Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:18.14
86 Alexander Beresten Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:18.39
87 Joel Europaeus Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:18.70
88 Pyry Nurminen ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:18.77
89 Teemu Salminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:18.78
90 Anton Ylihannu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:18.91
90 Felix Kallio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:18.91
92 Pekka Vilmunen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.96
93 Aatu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:18.99
94 Kasperi Koskinen Keuruun Toverit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:19.07
95 Sami Peltonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.10
96 Atte-Mikael Ahonpää Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.12
97 Julius Auvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:19.46
98 Hugo Mattola Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:19.53
99 Atte Jokinen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:20.24
100 Eemeli Puhakka Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:20.40
101 Jimi Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:20.42
102 Valtteri Vuori Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:20.46
103 Christian Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:20.51
104 Elias Nurmi Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:21.06
105 Samuli Hartikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:21.80
106 Eemil Pynnönen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.89
107 Atte Karhila Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:21.93
108 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.03
109 Arne Moliis Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.06
110 Veeti Vainionpää Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:22.29
111 Teemu Annala Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.44
112 Lauri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:22.45
113 Repe Kupila Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.73
114 Nikko Cherikov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.81
115 Saku Kovanen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.82
116 Juuso Toivonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.91
117 Juuso Kankkunen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.97
118 Maxim Kolomainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:23.28
119 Herkko Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.36
120 Valtteri Laaninen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:23.38
121 Kalle Kinnala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:23.56
122 Igor Härkönen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.59
123 Paavo Rannikko Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:23.76
124 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:23.81
125 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:24.15
126 Jens Kerman Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:24.29
127 Iiro Kuusela Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.37
128 Tino Vehkalahti Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.71
129 Eero Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:24.77
130 Teemu Lautanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:25.16
131 Kalle Karhunen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:25.34
132 Aleksi Seger Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:25.40
133 Aaro Märsylä Vantaan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:25.57
134 Antti Issakainen Imatran Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:25.95
135 Carl-Eric Lindbäck Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.16
136 Kalle Tankka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.34
137 Tapio Uzal Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:26.63
138 Teemu Ekblad Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:26.86
139 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.36
140 Lukas Vahtera Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:27.44
141 Ali Gardberg Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:27.45
142 Niklas Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.21
143 Niklas Kyrölä Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:28.55
144 Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:29.00
145 Pyry Räisänen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:29.44
146 Nuutti Isoniemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:30.62
147 Jere Kontiola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:30.81
148 Akseli Lehto Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:32.30
149 Otto Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:32.56
150 Timi Aaltonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:32.73
151 Veikka Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:32.85
152 Joonatan Wotschke Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:34.30
153 Matias Kangas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:35.40
154 Tuukka Jaakola Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.91
155 Juho Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:36.45
156 Christofor Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:36.59
157 Väinö Hiltunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:36.98
158 Pauli Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:37.10
159 Tuomas Jokilahti Nurmijärven Kunto IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:38.34
160 Olli Karttunen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:40.13
161 Anton Pulkkis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:45.03
162 Otto Lindroos Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:52.07
163 Wan Lee Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:52.55
- Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Luka Laulumaa Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Joonas Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Otso Rimpiläinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Eetu Viiri Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DNS

P12,13 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2013-11-23 10:26:42
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Sergey Kuznetsov Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 55.98
2 Jussi Routila Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 57.74
3 Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 58.22
4 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 59.97
5 Kirill Egorov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 59.99
6 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:00.17
7 Alexander Pevgonen Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:00.51
8 Antti Hakkarainen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.86
9 Walentin Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.94
10 Jaakko Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:01.07
11 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:01.41
12 Joona Korhonen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.63
13 Taneli Juutinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:01.86
14 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:02.02
15 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:02.03
16 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.10

17 Mikael Lähde Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.35
18 Henry Hatanpää Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:02.67
19 Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:02.77
20 Eetu Honkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:02.80
21 Tuomas Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:02.86
22 Samuli Halme Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.91
23 Teemu Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.95
24 Lauri Jämsén Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:03.35
25 Lauri Törmä Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:03.47
26 Jakob Sievers Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.93
27 Mika Palovuori Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:03.99
28 Ossi Nikula Vieskan Uimarit IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:04.28
29 Jere Lotvonen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:04.32
30 Aleksi Hautaniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:04.59
31 Juha Jernvall Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:04.96
32 Onni Punkka Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.17
33 Kasimir Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.18
34 Teemu Viitanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.52
35 Joonas Ojala Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:05.82
36 Joona Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:05.85
37 Kustaa Yli-Äyhö Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:06.07
38 Ensio Rislakki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:06.37
39 Lauri Helin Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:06.42
40 Georgy Babenov ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:06.43
41 Roope Aro Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.70
42 Pessi Länsirinne Kotkan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:06.73
43 Tuomas Saraneva Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:06.86
44 Eetu Isosuo Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:07.09
45 Arttu Heikkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.10
46 Tuukka Holopainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:07.16
47 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:07.22
48 Olli Aflecht Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:07.39
49 Lassi Grönroos Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:07.47
50 Leevi Luhtanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:07.51
51 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:07.91
52 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:08.00
53 Alex Lassila Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.02
54 Onni Kartimo Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:08.18
55 Tatu Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.27
56 Joona Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:08.35
56 Elmeri Ekström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:08.35
58 Otso Helstelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.53
59 Vinski Pyykönen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.60
59 Aare Kiviranta Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:08.60
61 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.61
62 Joona Ruuskanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.69
63 Oliver Keho Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.95
64 Atso Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.99
65 Sampo Kärkkäinen Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.53
66 Veikko Romppainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:09.57
67 Niilo Ukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:09.58
68 Aleksej Belfer ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.85
69 Jon Byskov Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:09.93
70 Henri Koski Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.99
71 Vilho Laukkarinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:10.09
72 Joona Tikka Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:10.10
73 Joona Siren Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.30
74 Teemu Laaksonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.37
74 Ilja Riikonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:10.37
76 Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.39
77 Kaius Karvo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.44
78 Saku Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.53
79 Eetu Nyrhinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:10.54
80 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:10.81
81 Eemil Kattelus Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:10.97
82 Nesja Seppälä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.13
83 Kalle Hepojoki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:11.27
84 Robin Sundsten Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:11.89
85 Sami Kukkonen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.01
86 Mikael Piirainen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.52
87 Miikka Huotari Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:12.85
88 Toni Mäki Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:12.88
89 Juho Anttila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:12.95
90 Emil Reinikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:12.99
91 Elmeri Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.12
92 Joona Syrjäkoski Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.20
93 Henrik Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.21
94 Roope Liuska Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.23
95 Samu Arvola Eura Swimming Team IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:13.27
96 Tommy Iivanainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:13.32
97 Viktor Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:13.40
98 Arttu Jokinen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:13.55
99 Onni Kaarto Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:13.65
100 Nuutti Vartiainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.69
101 Veeti Kupari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.81
102 Sami Seppälä Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.05
103 Kasper Määttä Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:14.19
104 Alexander Ahlgren IF Åland IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.28
105 Oskari Ovaskainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:14.39
106 Roni Törnqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.47
107 Valtteri Länsipuro Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.55
108 Olli Huhtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.91
109 Kalle Kiviniemi Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.07
110 Eino Niemelä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.30
111 Miko Järviö Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:15.96
112 Rikard Lindberg Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:16.20
113 Veeti Raivio Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.34
114 Emil Perkkiö Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:16.38
115 Vesa-pekka Rikala Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:16.47
116 Ville Särkkä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:16.82
117 Lauri Karo ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:17.12
118 Tuomas Kivistö Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.40
119 Torsti Tujunen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:17.55
120 Jasper Jokinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.04
121 Samu Lindholm HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:18.23
122 Luka Brännlund Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:18.55
123 Joona Hyytiäinen Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:18.62
124 Karl Ladva Heinolan Isku IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.79
125 Oskari Jokiaho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:18.87
126 Aleksander Laihinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.93
127 Vili Valtonen Imatran Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:19.78
128 Frans Meltovaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:19.86
129 Kasper Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:20.00
130 Matias Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:20.25
131 Joakim Strandström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:20.27
132 Ville Soininen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.28
133 Jonni Timonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:20.69
134 Markus Heino Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.87
135 Vertti Vuori Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:21.47
136 Tuukka Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.30
137 Samu Peltonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:22.64
138 Jani-kristian Rantala Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.62
139 Matias Jokilahti Nurmijärven Kunto IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:23.69
140 Ola Mäntyniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.91
141 Oskari Nopanen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.21
142 Eero Kokkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.15
143 Antti Levänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.24
144 Jere Kärkäinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.26
145 Aaro Lassila Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.06
146 Antton Pörtfors Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:28.83
147 Aaro Rasilainen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:30.27
147 Arttu Kojonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:30.27
149 Nestori Tiainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:31.72
150 Olli Hukkanen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:31.95
151 Jani Alanen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:36.57
- Aksel Kansanniva Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Ville Immonen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Oskari Neuvonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Joonas Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Paavo Anttila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner