Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2013-11-23 10:39:31
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2013-11-23 10:06:45
IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:20:12
IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 09:54:29
IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:14:47
IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:05:56
IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:16:54

T10 50m Rintauinti, Päivitetty: 2013-11-23 10:39:31
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 41.35
2 Laura Lahtinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 41.53
3 Madeleine Hiltunen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 42.11
4 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 42.28
5 Sylvia Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 42.47
6 Vilhelmiina Leppänen Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 43.30
7 Ellen Antikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 43.40
8 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 43.58

9 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 44.50
10 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 44.51
11 Nicole Sundell Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 44.54
12 Emma Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 44.88
13 Venla Järvinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 45.97
14 Matilda Saario Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 45.99
15 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 46.21
16 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 46.38
17 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 46.49
18 Iiris Yli-Jama Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 46.76
19 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 46.83
20 Reeta Kallunki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 47.04
21 Veera Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 47.23
22 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 47.43
23 Saana Yritys Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 47.58
24 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 47.67
25 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 48.11
26 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 48.22
27 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 48.25
28 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 48.51
29 Taru Vannas Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 48.65
30 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 48.80
31 Edla Wuori Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 48.92
32 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 49.14
33 Anna Retva Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 49.21
34 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 49.28
35 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 49.34
36 Viivi Sorri Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 49.41
37 Veera Anna Lastovskaia HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 49.44
38 Areliina Manninen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 49.49
39 Kiira Kangasniemi Lapuan Virkiä IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 49.51
40 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 49.60
41 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 49.65
42 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 49.71
43 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 49.74
44 Stefania Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 49.85
45 Jenni Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 49.94
45 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 49.94
47 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 49.98
48 Tia Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.28
49 Saima Huovinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.36
50 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.44
51 Aino Joki Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.84
52 Ella Hurtta Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 50.95
53 Aino Paju Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 51.01
54 Iina Lehikoinen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 51.17
55 Ella Uusitalo Jämsänkosken Jyry IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 51.19
56 Emmi Oja Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 51.27
57 Ella Tommola Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 51.43
58 Clara-sophie Scheib Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 51.48
59 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 51.59
59 Reetta Kari Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 51.59
61 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 51.75
62 Kiia Kinnunen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 51.89
63 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 51.92
64 Jenina Ranta Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 52.10
65 Hanna Catalano Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 52.11
66 Lotta Isola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 52.17
67 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 52.27
68 Anni Ruokanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 52.51
69 Kielo Hankonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 52.59
70 Anni Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 52.63
71 Fanny Meltovaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 52.72
71 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 52.72
73 Vilma Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 52.88
74 Taiga Yritys Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 52.89
75 Essi Salokorpi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 53.32
76 Sofia Martinkauppi Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 53.73
77 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 53.78
78 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 53.89
79 Nita Poutiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 54.03
80 Arna Seres Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 54.10
81 Anni-maria Laakso Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 54.12
82 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 54.31
83 Seela Kari Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 54.44
84 Siiri Töyri Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 54.54
85 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 54.90
86 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 54.95
87 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 54.96
88 Janina Valkola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 55.00
89 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 55.31
90 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 55.49
91 Oona Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 55.51
92 Enni Ilona Ahonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 55.90
93 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 55.91
94 Ilona Halima Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 55.99
95 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 56.52
96 Piuni Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 56.63
97 Daniela Degenhardt Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 56.92
98 Iida Helén Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 57.14
99 Maria Rauhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 57.16
100 Frida Kangastupa Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 57.18
101 Tiia Kilpeläinen Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 57.20
102 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 57.21
103 Aada Kivi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 57.37
104 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 57.52
105 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 57.81
106 Julie Nikkilä Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 58.26
107 Nea Grundström Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 58.36
108 Jennifer Hietala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 58.50
109 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 58.51
110 Nella Kukkonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 58.56
111 Oona Ojanperä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 59.08
112 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 59.99
113 Laura Valonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.23
114 Ilona Arvilommi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:00.43
115 Maija Hukkanen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:00.62
116 Selina Kavka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:00.72
117 Ronja Myllykallio Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.73
118 Marjut Jussila Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:01.06
119 Nea Palanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:01.21
120 Nanna Tynkkynen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.31
121 Lotta Ruppa Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.61
122 Sonja Annala Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:02.70
123 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:03.09
124 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:05.25
- Milka-maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Lotta Lahti Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Annika Alanen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Snezhana Ilcheva Someron Esa IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Saara Urhemaa Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner