Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2013-11-23 10:43:56
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2013-11-23 10:11:24
IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:24:49
IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:03:29
IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:17:59
IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:08:25
IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:21:37

P11 50m Rintauinti, Päivitetty: 2013-11-23 10:43:56
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 38.46
2 Kalle Mäkinen Poseidon IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 39.64
3 Julius Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 40.19
4 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 40.20
5 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 40.56
6 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 41.12
7 Niklas Laine Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 41.50
8 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 41.60

9 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 41.61
10 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 41.97
11 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 42.88
12 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 42.94
13 Samuli Korva Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 42.99
14 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 43.30
15 Lasse Pulkkinen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 43.37
16 Petr Pankratov Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 43.46
17 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 43.70
18 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 43.84
19 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 44.38
20 Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 44.47
21 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 44.59
22 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 44.67
23 Elias Kukkonen Stadin Delfiinit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 44.74
24 Iiro Uusitalo Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 45.04
25 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 45.16
26 Danila Shishinin Stadin Delfiinit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 45.18
27 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 45.33
28 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 45.39
29 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 45.60
30 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 45.74
31 Mikael Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 46.37
32 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 46.76
33 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 46.92
34 Aarne Liukkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 47.00
35 Henri Jokinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 47.14
36 Akseli Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 47.21
36 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 47.21
38 Henrik Siltari Kemin Uimaseura IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 47.68
39 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 47.80
40 Patrik Wagner Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 48.00
41 Mio Harju Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 48.11
42 Niclas Viitasalo Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 48.56
43 Roni Vilén Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 48.67
44 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 48.68
45 Veeti Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 48.99
46 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 49.00
47 Elias Filippovits Stadin Delfiinit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 49.02
48 Luukas Hätinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 49.16
49 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 49.40
50 Viljami Töhönen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 49.74
51 Veeti Taimisto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 49.77
51 Santeri Kinnunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 49.77
53 Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 49.88
54 Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 49.93
55 Julius Nyberg Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 50.04
56 Samuel Leppänen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 50.06
57 Karo Pirkkalainen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.14
58 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 50.22
59 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 50.27
60 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 50.32
61 Santeri Karppinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 50.49
62 Kirill Levo ORCA Helsinki IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.50
63 Henri Holopainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.72
64 Arsenij Afrosin Uimaseura KoVe-Ve IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 50.80
65 Ilari Silventoinen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 50.87
66 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 50.91
67 Ilja Peter Ralf Freudenthal Stadin Delfiinit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 50.97
68 Vilho Honkamaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 50.98
69 Kirill Ivanov Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 51.13
70 Juuso Vastamäki Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 51.35
71 Otto Saarimaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 51.55
72 Arttu Seppänen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 51.65
73 Aki Holtari Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 51.70
74 Aarre Haapala Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 52.07
75 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 52.08
76 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 52.50
77 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 53.05
78 Ville-veikko Katajisto Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 53.08
79 Thomas Grundström Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 53.16
80 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 53.56
81 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 53.57
82 Pekka Lönnrot Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 53.80
83 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Kunto IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 54.20
84 Niko Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 54.32
85 Sampo Peltola Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 54.38
86 Ville Kortteinen Kangasalan Urheilijat KU-68 IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 54.77
87 Atte Inki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 56.31
88 Samuel Ahopelto Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 56.58
89 Topi Havo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 56.77
90 Pyry Mäenpää Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 56.78
91 Venni-osku Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 57.27
92 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 57.66
93 Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 57.86
94 Topias Hildén HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 57.92
95 Eero Hirvilammi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 57.93
96 Niilo Penttinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 58.19
97 Oscar Kullström Vantaan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 58.87
98 Aaron Utulahti Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 59.03
99 Viljami Kuosmanen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:00.01
100 Jonatan Siniranta Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.46
101 Miska Birkstedt Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.01
102 Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:02.47
103 Casper Loo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:02.92
104 Miro Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:07.47
105 Eetu Malkamo Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:07.71
106 Aleksi Vuorio Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.99
- Teemu Turunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Aleksi Panu Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Max Åström Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Matvey Sidorov Stadin Delfiinit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Aarno Lind Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Leo Saveliev Stadin Delfiinit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Elias Laine Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Oskari Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Jere Oikarainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi DSQ
- Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DSQ
- Tatu Kähkölä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DNS
- Elias Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DNS
- Sandro Karhula Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner