Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2013-11-23 10:58:41
IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2013-11-23 10:19:00
IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:34:19
IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:23:19
IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:23:00
IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:17:58
IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2013-11-23 10:29:01

T13,14,15 100mPerhosuinti, Päivitetty: 2013-11-23 10:58:41
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Annika Karinkanta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.12
2 Lyydia Kalenius Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:07.37
3 Jenni Lampi Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:07.80
4 Nea-Amanda Heinola Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:08.15
5 Vilma Roman Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:08.84
6 Wilma Jacobson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.51
7 Kaisa Pulkkinen Tornion Uimaseura IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:11.47
8 Elina Karinkanta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.51
9 Sophia Lindeberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:12.50
10 Ella Saarikko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.71
11 Olivia Hellsten Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:12.80
12 Henna Blomroos Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:12.97
13 Iida Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:13.33
14 Milja Mielty Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:13.74
15 Sofia Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:13.82
16 Fanny Renvall JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:14.66

17 Fanny Pesonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.17
18 Veronica Wahlstedt Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:15.21
19 Anni Katajamäki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:16.16
20 Linnea Eklund Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:17.51
21 Katri Pyhältö Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:18.11
22 Emmi Kilpinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.75
23 Sofia Ranta Kauhajoen Karhu IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:18.80
24 Marilla Parhiala Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:19.60
25 Ella Lumio Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.05
26 Mira Tarnanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:21.58
27 Ronja Riihinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.12
28 Sanni Kalliomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:22.41
29 Ella Hakala Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:23.24
30 Roosa Penttinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.72
31 Wilma Andreasen Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.83
32 Aino Pere Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:25.01
33 Milla Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:25.64
34 Maria Sarasvirta Eura Swimming Team IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.11
35 Emmi Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.34
36 Katariina Jyrälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:26.46
37 Laura Vierikko Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:26.51
38 Myra Bengts Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:26.75
39 Mai Multimäki Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.93
40 Sini Tuominen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.13
41 Daniela Helanne Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.26
42 Annika Hänninen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.47
43 Verna Laaksonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.98
44 Amanda Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:28.02
45 Vilja Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:29.04
46 Iida Lasanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:29.42
47 Tinka Markkinen Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.74
48 Sofia Hermans Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.80
49 Meri Ojala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:31.26
50 Ella Meriläinen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:32.98
51 Sanni Kuitunen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:33.48
52 Jenna Kaprali Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.34
53 Tinja Sikanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:37.00
54 Rebekka Pylväs Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.07
55 Henna Ahlgren Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:39.59
56 Katri Pylvänäinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:43.01
57 Julia Kinnunen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:43.42
58 Enna Hanka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:50.18
59 Sanni Ahonen HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:53.84
60 Suvi Päiväniemi HTU Stadi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:55.60
- Anna-Krista Neuvonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Emma Leppä Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi DNF

T13,14,15 100mPerhosuinti, Päivitetty: 2013-11-23 10:58:41
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Roosa Mört Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:03.62
2 Sohvi Nenonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:04.22
3 Reetta Kanervo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:05.26
4 Moona Koski Vuoksen Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:05.75
5 Eveliina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:05.98
6 Merina Suoranta Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:06.99
7 Sonja Pentti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:07.55
8 Melek Ayarci Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.79
9 Mirva Kallström Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.12
10 Vilma Havo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:08.68
11 Suvi Huhtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.82
12 Helene Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.27
13 Roosa Nieminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:09.38
14 Irene Ruuskanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:10.09
15 Heini Hammar Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.67
16 Inka Aaltonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.91

17 Laura Tukia Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:11.28
18 Hanna Rautiainen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.40
19 Noora Poutanen Tatu Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.50
20 Rebekka Holma Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.51
21 Anniina Perkiö Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:11.55
22 Jenni Kukkonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:12.35
23 Denize Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:12.85
24 Linda Wallenius Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:14.50
25 Kiira Mauranen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:14.52
26 Elviira Tanninen Porin Pyrintö IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:14.74
27 Kristina Mustonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.36
28 Roosa Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.63
29 Noora Angelva Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.64
30 Rita Valkama Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:15.79
31 Emilia Kokko Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:17.03
32 Vanessa Pönnighaus Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.28
33 Pauliina Siekkinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:17.93
34 Aino Räike Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:18.02
35 Inna Pajuluoma Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:18.19
36 Aliisa Lönnrot Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:18.95
37 Micaela Orellana Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:20.66
38 Ida-Maria Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:20.86
39 Emmi Masti Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.94
40 Adolfina Lehtonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:20.95
41 Henna Turunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.52
42 Pinja Tiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.81
43 Erin Suni Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:21.86
44 Hanni Pratsch Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.17
45 Ella Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:22.36
46 Iiris Saranpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:22.74
47 Sanni Salminen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:22.79
48 Henni Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:23.37
49 Inari Rostedt Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:23.41
50 Marianne Lehvilä Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:25.70
51 Helena Knaapi Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:25.76
52 Lotta Hamdi Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.20
53 Sofia Rönkkö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:26.46
54 Veera Vornanen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:27.11
55 Jenni Laukkanen Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.20
56 Vilma Ruulio Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.46
57 Ida Törnqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.53
58 Ninni Karppinen Iisalmen Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:27.78
59 Vilma-Lotta Virtomaa Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:27.91
60 Elina Heino Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:28.62
61 Saara Hirvo Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:30.21
62 Jessika Lehtonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:31.98
63 Iida Ahonen Oulun Lohet IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:32.29
64 Piia Kaivola Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:32.72
65 Pinja Remes Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:33.14
66 Eveliina Lajolinna Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:34.41
67 Tessa Huhtala Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:39.65
68 Sylvi Björk Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:44.36
69 Camilla Anttila Varkauden Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:50.25
- Roosa Mustonen Iisalmen Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Sini Keinänen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi DSQ
- Jenni Ålander Iisalmen Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi DNF
- Meri Hakala Kauhajoen Karhu IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi DNF
- Hanna Karlson Simmis Grani IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 DNF

T13,14,15 100mPerhosuinti, Päivitetty: 2013-11-23 10:58:41
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Tiia Turunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:06.39
2 Tiia Puolakka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:07.10
3 Viola Kilpeläinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:07.15
4 Anna Röytiö Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:07.20
5 Sanna-Riikka Räihä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:07.31
6 Erika Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.43
7 Lotta Upanne Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:07.52
8 Emma Männikkö Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.23
9 Ella-Noora Haanpää Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:08.81
10 Salla Puhtimäki Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.34
11 Emma Suomio Aurajoen Uinti IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:09.37
12 Reetta Hirvonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:09.44
13 Heini Tähkä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.25
14 Aada Alastalo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:10.50
15 Henna Kainulainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.61
16 Ella Kurttila Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.69

17 Vera Lammi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:11.71
18 Elina Ollikainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:12.82
19 Emilia Potkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.93
20 Iida-Maria Rantanen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.02
21 Ninni Luoma Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.64
22 Tiia Tuomisto Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:14.38
23 Nea Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:14.52
24 Lumikki Lehtilä Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.86
25 Ada Alajääskö Nokian Pyry IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.08
26 Aura Lehtonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:15.16
27 Tea Österlund Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:15.36
28 Wilma Kiviaho Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:15.89
29 Suvi Taskinen Simmis Wanda IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.92
29 Katja Malmi Vantaan Vesikot IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:15.92
31 Ella Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.17
32 Iida Sihvonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi 1:16.52
33 Olivia Jokinen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:16.57
34 Salla Jokio Vieskan Uimarit IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:16.61
35 Sanni Malinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 1 1:21.15
36 Marianne Killström Salon Uimarit IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:23.14
37 Karoliina Pulkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut, Länsi-Suomi 1:23.68
38 Mia-Emilia Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi 1:23.96
39 Ida Hyytiäinen Nurmijärven Kunto IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 1:26.03
40 Suvi Saarni Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut, Varsinais-Suomi 1:27.33
41 Aino Peura Uinti Tampere IKM aluekilpailut, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.41
- Alina Katajisto Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailut, Etelä-Suomi 2 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner