Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska Uppdaterad: 2019-11-09 16:23:15
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland Uppdaterad: 2019-11-09 16:23:04
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm Uppdaterad: 2019-11-09 16:20:59
Sum-Sim Region 2019, Sjöbo Uppdaterad: 2019-11-09 16:27:28
SUM-SIM Region 2019, Skåne norra Uppdaterad: 2019-11-09 16:15:30
Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska Uppdaterad: 2019-11-09 16:21:38
SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 Uppdaterad: 2019-11-09 16:20:54

200m fjärilsim pojkar 15-16, Uppdaterad: 2019-11-09 16:27:28
0 - 0

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 David Falk Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:04.01
2 Axel Auer Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 2:06.65
3 Kian Hassani Västerås Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:10.43
4 Felix Jedbratt Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:11.34
5 Oliver Erneholm Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:12.47
6 Jacob Söderberg Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 2:13.41
7 Erik Lööw Södertälje Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:13.59
8 Dennis Partanen Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:13.95
9 Mikael Söderberg Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:14.08
10 Eric Lundström Silke Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:14.38
11 Måns Evertsson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:14.40
12 Noah Emanuelsson Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:14.52
13 Anton Strand Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:14.68
14 Gabriel Eriksson Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:14.96
15 Simon Persson Kappsimningsklubben Karpen SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 2:15.26
16 Niels Kwant Kappsimningsklubben Karpen SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 2:16.33
17 Olle Almén Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:16.77
18 Eddie Dahlström Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:16.79
19 Rasmus Hanson Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:16.94
20 Nils Tired Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:17.05
21 Theo Oerther Södertälje Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:18.17
22 Oliver Rasool Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:18.68
23 Isac Rune Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:18.76
24 Alfred Rosberg Sjöbo Simsällskap Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:18.97
25 William Malmborg Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:19.10
26 Emil Gunnarsson Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:19.18
27 David Olofsson Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:20.00
28 Michael Andrée Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:20.16
29 Andreas Savin Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:20.39
30 Hjalmar Mueller Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:20.47
31 Albin Östlund Gävle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:20.55
32 Charlie Skoglund Macmillan Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:20.66
33 Max Swegmark Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:20.67
34 Melvin Malm Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:20.83
35 Arvid Nilsson SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:21.79
36 Hugo Lennartsson Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:22.28
37 Olle Nilsson Sala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:22.92
38 David Axelsson Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:23.49
39 Oskar Fridsell Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:23.53
40 Petter Jörud Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:24.10
41 Roine Epäilys Simklubben Ägir Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 2:24.31
42 Ludvig Utterström Njurunda Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 2:24.41
43 Malte Almqvist Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:24.69
44 Fabian Lagström Oskarshamns Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:25.25
45 Noel Ahlbin Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:26.32
46 Axel Sandberg Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:26.64
47 Kalle Edelhamre Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 2:26.78
48 Ludvig Romare Föreningen Trelleborg Sim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:27.07
49 David Alonso Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:27.23
50 Marcus Nykvist Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:27.40
51 Kevin Rathnasiri Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:27.80
52 Ivan Sivolov Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:28.41
53 Victor Ekblad Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:28.51
54 Axel Hallenborg Saltsjöbadens Idrottsförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:28.59
55 Isak Andersson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:28.81
56 Max Ringström Föreningen Trelleborg Sim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:29.05
57 Fredrik Karlsson Eskilstuna Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:29.77
58 Oscar Björstam Karlskoga Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:29.85
59 Max Grubesic Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 2:30.00
60 Olle Wikholm Gävle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:30.72
61 Isak Rehnman Västerås Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:31.60
62 Erik Bergman Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:31.83
63 Jakob Lindskoug Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:32.78
64 Jannis Siotis Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:33.00
65 Malte Norberg Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:33.46
66 Edvard Levau Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:34.50
67 Chengyue Li Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:36.37
68 Elias af Trampe Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:36.47
69 Oskar Högqvist Karlskoga Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:36.60
70 Vincent Hua Ringsjö Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:36.68
71 Karl Hansson Eslövs Simsällskap Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:38.53
72 Kevin Chen Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:38.61
73 Anthon Huasson Ringsjö Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:42.32
74 Robin Cakmak Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:43.79
75 Aron Persson Ystads Simsällskap Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 2:45.71
76 Hugo Westholm Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 2:47.57
77 Daniel Parker Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 2:52.72
78 Rasmus Kristiansson Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 2:52.73
79 Alvin Hamzehnejad Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 3:00.62
- Victor Karell Norrtälje Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm DSQ
- Axel Lewander Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm DSQ
- Gustaf Wänt Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska DSQ
- Iyas Kalash Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner