Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska Uppdaterad: 2019-11-09 17:48:30
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland Uppdaterad: 2019-11-09 17:52:52
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm Uppdaterad: 2019-11-09 17:57:10
Sum-Sim Region 2019, Sjöbo Uppdaterad: 2019-11-09 17:33:40
SUM-SIM Region 2019, Skåne norra Uppdaterad: 2019-11-09 17:46:37
Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska Uppdaterad: 2019-11-09 18:10:28
SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 Uppdaterad: 2019-11-09 17:49:48

400m medley flickor 14, Uppdaterad: 2019-11-09 18:10:28
0 - 0

# Förnamn Efternamn Förening Tävling Tid
1 Sofia Abrahamsson Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 4:58.90
2 Liv Bexell Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:05.06
3 Linnea Lindberg Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:06.44
4 Märta Högfeldt Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:07.02
5 Lina Nielsen Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:07.13
6 Thilda Häll Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:08.92
7 Ebba Holgersson Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:12.39
8 Matilda Holmström Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:14.30
9 Alma Thunberg Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:14.32
10 Ebba Jönsson Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:14.46
11 Alva Landälv Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:15.11
12 Clara Johansson Osby Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:17.30
13 Vega Vollmer Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:18.46
14 Julia Pietsch Örebro Simallians Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:18.62
15 Hildur Andersson Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:18.63
16 Olivia Bäckström Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:20.05
17 Linn Melander Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:21.93
18 Saga Johannesson Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:22.60
19 Hilma Ihreborn Värnamo Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:22.95
20 Lovisa Laine Eskilstuna Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:24.29
21 Joline Bakken Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:25.02
22 Selma Seipp Osby Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:25.96
23 Tara Klarbo Egan Västerås Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:27.00
24 Amanda Johansson Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:29.21
25 Alba Arberg Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:29.37
26 Signe Wahlberg Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:29.90
27 Nike Johnston Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:30.20
28 Zinna Bengtsson Nimander SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 5:30.52
29 Amanda Cederqvist Simklubben S02 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:30.53
30 Nikki Berggren Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:30.75
31 Elsa Kärvestedt Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:30.77
32 Ella Thermaenius Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:32.03
33 Livia Sjunnesson Landskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:32.53
34 Sofia Wennerberg Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:33.03
35 Tuva Hjemli Falu Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:34.27
36 Ellen Havskog Hultsfreds SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:34.53
37 Wilma Eld Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:34.70
38 Elin Salegård Lidköpings Gymnastik o SS Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:35.02
39 Amanda Jälminger Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:35.81
40 Josefina Näsén Örebro Simallians Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:35.87
41 Ella Holmqvist Simklubben S02 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:36.53
42 Sofia Wallin Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:38.47
43 Emilia Berg Simklubben Lödde SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:38.67
44 Lova Rodin Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:39.02
45 Sally Olsson Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:39.08
46 Alma Mühr Örebro Simallians Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:40.02
47 Louise Franks Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:40.25
48 Moa Zetterström Norrtälje Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:41.53
49 Lisen Myrelid Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:41.58
50 Mia Samuelsson Wisby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:42.59
51 Teodora Petric Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 5:42.89
52 Linnea Ranvert Kristianstads SLS SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:43.10
53 Elsa Dittmer Simklubben S02 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:43.75
54 Johanna Torell Lidingö Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:43.78
55 Emilia Karlsson Bertoli Tyresö Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:44.82
56 Towe Andersson Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:45.14
57 Alva Tingstorp Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:45.38
58 Tova Siversson Landskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 5:46.17
59 Tilda Sundell Västerviks Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:46.93
60 Ida Jonsson Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:47.96
61 Alma Bergqvist Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:48.64
62 Clara Axelsson Kungälvs Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:49.50
63 Cecilia Eklund Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:49.79
64 Ebba Jukic Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:50.50
65 Emilia Pålsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:51.33
66 Julia Arildsson Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:52.28
67 Beatrice Andersson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:52.81
68 Ella Ekepil Wisby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:52.84
69 Lily Provencher Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 5:55.57
70 Gaëlle Ovise Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:55.63
71 Filippa Bonorden Danderyds Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:56.31
72 Joanna Sundqvist Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 5:56.59
73 Tilda Hägglund Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:57.35
74 Emma Johansson Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:57.62
75 Johanna Andersson Medhanie Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 5:58.27
76 Frida Rångeby S 77 Stenungsund Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:58.52
77 Alexandra Ward Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:58.92
78 Elsa Pettersson Simklubben Stimmet Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 5:59.51
79 Marit Seeliger Södertälje Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 5:59.95
80 Alva Johannesson Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 6:00.35
81 Emmi Engström Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:02.37
82 Boel Jägerskog Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 6:04.64
83 Ella Harrysson Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 6:04.75
84 Emmalina Ottosson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:04.87
85 Rebecka Berlin Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:05.05
86 Ellen Bergman S 77 Stenungsund Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:05.07
87 Ebba Rosander Danderyds Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 6:05.25
88 Ingrid Toresäter Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:05.58
89 Elena Seitzberg Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 6:05.66
90 Alice Nyström Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 6:07.47
91 Ida Eriksson Härnösands Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 6:10.20
92 Sara Andersson Södertälje Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 6:10.74
93 Sandra Trigell Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 6:11.48
94 Elicia Allard Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:11.62
95 Darya Abbaspour Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 6:15.16
96 Sara Högstedt Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:15.63
97 Emelie Sidén Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 6:17.12
98 Lina Back S 77 Stenungsund Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:17.38
99 Linneá Therus Karlskoga Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 6:17.52
100 Tyra Hjorth Klippans Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 6:18.60
101 Jennifer Geaney Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 6:21.52
102 Irma Ehrengren Danderyds Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 6:25.85
103 Jacquline Rengbrandt Föreningen Trelleborg Sim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 6:26.17
104 Alva Anell S 77 Stenungsund Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 6:37.93
- Moa Nyblom Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm DSQ
- Sofia Marcusson Kalmar Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 DSQ
- Emma Werner Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 DSQ
- Klara Blomberg Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska DSQ
- Emilia Torgén Bålsta Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska DSQ
- Thea Wicknertz Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner