Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska Uppdaterad: 2019-11-09 18:35:35
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland Uppdaterad: 2019-11-09 18:25:31
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm Uppdaterad: 2019-11-09 18:26:48
Sum-Sim Region 2019, Sjöbo Uppdaterad: 2019-11-09 18:14:18
SUM-SIM Region 2019, Skåne norra Uppdaterad: 2019-11-09 18:24:43
Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska Uppdaterad: 2019-11-09 18:51:07
SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 Uppdaterad: 2019-11-09 18:25:43

100m bröstsim pojkar 13 o y, Uppdaterad: 2019-11-09 18:51:07
0 - 0

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Daniel Bebenek Turebergs Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:09.73
2 Axel Gladher Karlskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:10.44
3 Hugo Swanson Gävle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:10.62
4 Elton Söderberg Södertälje Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:11.36
5 Jacob Olsson Kristianstads SLS SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:11.79
6 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:13.70
7 Aksel Hillerström Vagli Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:13.73
8 Jacob Hellman Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:14.06
9 Theo Nordholm Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:14.27
10 Benjamin Todorovac Hallongren Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:14.39
11 Marcus Lundgren Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:14.61
12 Gustav Storell Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:14.84
13 Henry Israelsson Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:15.23
14 Vincent Johnson Osby Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:15.50
15 Melker Åkesson Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:15.68
16 Jasper Schimmel Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:15.71
17 Max Jilek Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:15.93
18 Sam Hamzehnejad Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:16.18
19 Ludvig Glantz Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:16.25
20 Elias Albrektsson Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:16.33
21 Vidar Green Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:16.47
22 Alwin Edqvist Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:16.67
23 Casper Rengart Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:16.68
24 Jonas Kvist Ösmo Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:16.72
25 Jonathan Larsson Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:17.03
26 Christos Theodosiadis Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:17.15
27 Elias Jansson Karlskoga Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:17.17
28 Olle Halvarsson Västerås Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:17.26
29 Lucas Larsson Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:17.42
30 Max Törnqvist Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:17.73
31 William Erneholm Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:17.83
32 Filip Lönnerfors Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:18.15
33 Gustav Freiholtz Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:18.27
34 Karl Oredsson S 71 SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:18.29
35 Justin Rineholm Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:18.40
36 Erik Näsström Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:18.42
37 Bulut Chalashkan Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:18.57
38 Eddie Peng Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:18.84
39 Filip Hallin Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:19.17
40 Theo Muscalu Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:19.34
41 Carl Bönnemark Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:19.47
42 Malte Ljunggren Kristianstads SLS SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:19.51
43 Emil Flodmark Ängelholms Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:19.92
44 Jackson Storm Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:20.22
45 David Happe Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:20.95
46 Gabriel Leijon Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:21.13
47 Joppe Berglin Njurunda Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:21.65
48 Emil Wannem Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:21.67
49 Lex Albringer Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:21.92
50 Daniel Savin Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:21.93
51 Wilmer Jakobsson Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:22.01
52 Joel Täljsten Njurunda Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:22.09
53 Isac Mörtstrand Västerås Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:22.40
54 Emil Hjalmarsson Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:22.50
55 Oscar Sjöberg Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:22.59
56 Viggo Johnsson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:22.66
57 Nikolas Koumbaros Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:22.92
58 Kevin Sixtensson Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:22.96
59 Sebastian Nilsson Sjöbo Simsällskap Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:23.04
60 Fredrik Höglund Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:23.12
61 Benjamin Huasson Ringsjö Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:23.18
62 Casper Larsson Grums Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:23.21
63 Daniel Sainz Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:23.58
64 Oscar Andersson Lidingö Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:23.61
64 Teo Cokalic Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:23.61
66 Leon Rössger Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:23.64
67 Jonas Shafie Simklubben S02 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:23.66
68 Junes Khattab Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:23.74
69 Felix Sandstedt Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:24.01
70 Sebastian Stolt Gävle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:24.11
71 Viktor Olsson Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:24.44
72 Albin Björnström SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:24.56
72 Melvin Losvall Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:24.56
74 Mattias Jönsson Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:24.59
75 Ektoras Vasileios Blithikiotis Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:24.71
76 Arthur Forsfält Motala Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:24.91
77 Tage Helin Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:24.97
78 Marcus Kvarnhäll Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:25.00
79 Leon Bocké Åkersberga Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:25.16
80 Edvin Viktorsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:25.48
81 Alvar Aktner Finspångs Simklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:25.51
82 Albin Nyholm SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:25.66
83 Linus Hedström Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:25.69
84 Casper Drozdz Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:25.71
85 Tommy Ritmberg Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:25.77
86 Alexander Zhang Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:26.13
87 Sixten Ersson Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:26.31
88 Adam Wahlberg Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:26.42
89 Nicholas Benyammine Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:26.59
90 Erik Moberg Osby Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:26.81
91 Carl Larsson Eskilstuna Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:26.90
92 Adrian Rudén Hultsfreds SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:26.98
93 Arvid Johansson Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:27.01
94 Gabriel Ekelund Kristianstads SLS SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:27.07
95 William Norén Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:27.08
95 Anton Jöngren Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:27.08
97 Melvin Bosson Åkersberga Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:27.13
98 Aron Paulsson Simklubben Lödde SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:27.25
98 Frank Sienkiewicz Örnsköldsviks Allmänna SS Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:27.25
98 Elias Gustafsson Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:27.25
101 Jonatan Bååth Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:27.31
102 Alexander Ljungdahl Ängelholms Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:27.37
103 Albin Glaas Harnäs Skutskär Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:27.38
104 Viljamas Aniulis Klippans Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:27.39
105 Ted Nilsson Simklubben Lödde SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:27.55
106 Hanliang Xie Eskilstuna Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:27.58
107 Benjamin Wirelius Wisby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:27.69
108 Erik Andersson Luleå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:27.71
109 Albin Windahl Klippans Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:27.98
110 Aidan Sagadin Ljungby Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:28.28
111 Olle Thorsén Eskilstuna Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:28.36
112 Erik Paulin Simklubben S02 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:28.39
113 Max Ha Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:28.64
114 Emil Magnusson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:28.65
115 Erik Frantz Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:28.68
116 Gustaf Dalqvist Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:28.84
117 Stefan Ivan Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:28.98
118 William Hörgren Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:29.07
119 Liam Nilsson Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:29.15
120 Julius Dorch Juliusson Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:29.19
121 Gustav Karlsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:29.46
122 Emil Juuso Luleå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:29.75
123 Markus Thorsson Simklubben Hajen Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:29.76
124 Theo Takala Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:29.78
125 Maxx Broberg Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:29.88
126 William Madsen SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:30.39
127 Pierrick Lagoguez Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:30.47
128 Anton Persson Kappsimningsklubben Karpen SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:30.54
129 Troy Eriksson Motala Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:30.68
130 Leo Jönsson Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:30.70
131 Erik Bjurenhed Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:30.79
132 Emil Alsered Fällman Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:30.93
132 Albin Amrén Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:30.93
134 Liam Lehtonen Hebert Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:30.95
135 Ludwig Höijer Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:30.96
136 Walter Herulf Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:31.10
137 Simon Tibbling Bollnäs Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:31.76
138 Hayk Hakobyan Åmåls Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:32.00
139 Aaron Hullegård Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:32.02
140 Erik Blomqvist Katrineholms Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:32.16
141 Valdemar Alström Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:32.23
142 Benjamin Andersson Medhanie Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:32.31
143 Joel Hoflund Martinsson Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:32.56
144 Eskil Bränström Skuru Idrottsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:32.72
145 Leo Ku-Ringström Bollnäs Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:32.76
146 Elliot Ekman Harnäs Skutskär Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:32.96
147 Alexander Albringer Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:33.08
147 Axel Bech Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:33.08
149 Aston Horn Harnäs Skutskär Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:33.10
150 Melker Karlsson Karlskoga Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:33.21
151 Alvin Pelling Trautenberger Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:33.24
152 Albert Björk IKSU Simning Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:33.55
153 Elias Väinölä Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:33.61
154 Carl Rexeke Karlskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:33.89
155 Elias Lai Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:33.97
156 Szymon Machaj Kalmar Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:34.44
157 Oliver Björk Simklubben Lödde SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:34.77
158 Sebastian Pettersson Hudiksvalls Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:34.78
159 Axel Lindberg Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:34.86
160 Elias Chawki Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:34.87
161 Albin Svärd Simklubben Ägir Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:35.16
162 Samuel Nilsson Simklubben Stimmet Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:35.28
163 Joel Johansson Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:35.35
164 Eric Thörngren Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:35.59
165 Sigvard Göransson Strängnäs Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:35.78
166 Henri Moreau Klippans Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:35.83
167 Emil Jörstad Örebro Simallians Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:35.93
168 Eduards Drozdovs Borlänge Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:36.00
169 Arvid Högström Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:36.06
170 Gustav Fager Katrineholms Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:36.21
171 Rasmus Mårtensson SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:36.34
172 Marius Jensen Simklubben Hajen Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:36.43
173 Felix Hoffmann Karlskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:36.55
174 Erik Sjökvist Gävle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:36.65
175 Vilgot Westman Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:36.78
176 Alejandro Poller Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:37.23
177 Robert Hanouch Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:37.27
178 Erik Björk Kappsimningsklubben Karpen SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:37.29
179 Elliot Poggi Rosenberg Ängelholms Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:37.54
180 Erik Sperling Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:37.65
181 Theodor Grinnemo Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:38.39
182 Martin Carlsson Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:38.57
183 Gustav Ingoldsson Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:39.38
184 Felix Falk Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:39.49
185 Mio Gullbrand Karlskoga Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:39.98
186 Filip Brodelius Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:40.15
187 Melvin Hellström Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:40.53
188 Ludvig Höglund Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:40.64
189 Vide Starrin Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:40.66
190 Ludvig Hjelmberg Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:41.83
191 Leo Nordberg Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:42.00
192 Neo Evertsson Karlskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:42.32
193 Johannes Fischer Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:42.60
194 Oscar Hägglund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:42.65
195 Tobias Persson Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:43.30
196 Jonathan Olofsson Simklubben Sydsim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:43.71
197 Ashkan Alyasvand Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:44.35
198 Viktor Lövberg Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:45.67
199 Viggo Stjärnås Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:45.72
200 Zack Östman Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:45.77
201 Theodore Brändström Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:46.18
202 Ivar Mengelbier Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:47.46
203 Simon Jansson Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:48.96
204 Khaled Ahmed Luleå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:51.74
205 Bobo Leijon Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:51.99
206 Oskar Nilsson Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:53.28
207 Tim Danielsson Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:54.28
208 Max Ekbladh Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:54.63
209 Anton Ericsson Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 2:05.63
210 Jonas Lidén Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 2:13.01
- Theo Ståhle Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 DSQ
- Viggo Holst Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra DSQ
- Jakob Kramer Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 DSQ
- Miles Engdar Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner