Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska Uppdaterad: 2019-11-09 10:28:33
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland Uppdaterad: 2019-11-09 10:14:09
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm Uppdaterad: 2019-11-09 10:20:53
Sum-Sim Region 2019, Sjöbo Uppdaterad: 2019-11-09 10:02:22
SUM-SIM Region 2019, Skåne norra Uppdaterad: 2019-11-09 10:05:40
Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska Uppdaterad: 2019-11-09 10:13:11
SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 Uppdaterad: 2019-11-09 10:20:20

1500m frisim pojkar 15-16, Uppdaterad: 2019-11-09 10:28:33
0 - 0

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Mikael Söderberg Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 16:16.22
2 William Barkehed Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 16:28.60
3 Gustav Edlund Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 16:32.89
4 Adi Ramovic Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 16:49.22
5 David Olofsson Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 16:50.78
6 Morris Martin Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 16:53.57
7 Viktor Henrysson Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 16:53.76
8 Arvid Axelsson Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 16:54.13
9 David Axelsson Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 16:54.44
10 Rasmus Hanson Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 16:59.01
11 Ted Wiker Skuru Idrottsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:00.77
12 Linus Areblad Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:00.80
13 Henrik Lidström Umeå Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 17:08.20
14 Lukas Höglund Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 17:09.88
15 John Zetterqvist Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:16.49
16 Alan Jovic Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 17:22.43
17 Hampus Klebom Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 17:22.74
18 Marcus Larsson Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:23.05
19 Alexander Johansson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 17:23.65
20 Oskar Andersson Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 17:26.60
21 Oscar Bjering Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 17:28.75
22 David Alonso Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:28.98
23 Eskil Jonsson Eskilstuna Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 17:29.04
24 Noah Malmgren S 71 SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 17:32.27
25 Jan Salentin Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:36.73
26 Anton Strand Växjö Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 17:36.83
27 Anton Bäckman Värnamo Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 17:39.65
28 Emil Gunnarsson Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:43.45
29 Nils Malmberg Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:43.98
30 Petter Jörud Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 17:47.26
31 Sid Lundgren Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:50.75
32 Gustaf Wänt Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 17:50.85
33 Axel Lewander Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 17:53.64
34 Hugo Koivumäki Säffle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 17:53.89
35 Carl Elmer Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 17:54.04
36 Fabian Lagström Oskarshamns Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 17:57.17
37 Gustav Askengren Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 18:01.51
38 Erik Åstrand Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 18:03.68
39 Gustav Conradsen Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 18:05.06
40 Lucas Vainio Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 18:06.86
41 Isak Rehnman Västerås Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 18:10.10
42 Gabriel Olsson Föreningen Trelleborg Sim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 18:14.93
43 Aldin Mandzo Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 18:18.85
44 Roine Epäilys Simklubben Ägir Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 18:26.79
45 Anton Hansson Njurunda Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 18:33.71
46 Anton Olsson Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 18:38.18
47 Joel Meuller Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 18:56.32
48 Isak Ekman Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 19:01.08
49 Jonathan Thelin Värnamo Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 19:14.52
50 Marco Lindström Höganäs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 20:23.31
51 Alvin Hamzehnejad Södertörns Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 20:26.62
52 Rikard Kristensson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 20:35.42
53 Henry Forsberg Markaryds Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 20:59.52
- Filip Hedin Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner