Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 11:26:48
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-10-31 12:22:58
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:30:29
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:24:42
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 14:04:35
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:20:06
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 13:10:42

P12,13 100m Rintauinti, Päivitetty: 2015-11-01 10:24:42
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.40
2 Lauri Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.46
3 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.45
4 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.93
5 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.02
5 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.02
7 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.34
8 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.49
9 Sami Uusikumpu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.83
10 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.88
11 Dang Le Nhut Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.03
12 Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.38
13 Arsenij Shadrin Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.16
14 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.33
15 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.94
16 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.46
17 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.01
18 Lassi Haimi Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.50
19 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.77
20 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.85
21 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.56
22 Tuukka Inkilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.23
23 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.94
24 Antti Oinonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.95
25 Vilho Heino Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.40
26 Olli-pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.50
27 Manu Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.86
28 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.40
29 Leevi Kervinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.59
30 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.69
31 Markus Nuorinko Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.10
32 Anton Antonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.81
33 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.05
34 Frans Hihnala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.32
35 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.52
36 Leevi Ylikulppi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.53
37 Aapo Huhti Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.87
38 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.97
39 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.18
40 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.66
41 Lauri Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.73
42 Kalle Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.76
43 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.19
44 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.44
45 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.48
46 Ivar Nordman JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.49
47 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.54
48 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.70
49 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.01
50 Tatu Saareks Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.75
51 Oliver Hanhimäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.18
52 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.37
53 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.44
54 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.54
55 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.56
56 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.74
57 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.96
58 Pauli Salonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.16
59 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.50
60 Niklas Rantapää Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.66
61 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.11
62 Samuel Räty Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.57
63 Markus Ridal Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.69
64 Leevi Kortesoja Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.70
65 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.79
66 Joonas Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.92
67 Miro Merinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.41
68 Atte Poikela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.98
69 Max Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.69
70 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.07
71 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.17
72 Eemil Sipola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.28
73 Karlo Kilpinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.46
74 Topi Raitalaakso Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.51
75 Aleksi Alanko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.57
76 Tuure Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:43.66
77 Elias Kallonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.92
78 Matias Mikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:44.05
79 Casper Heikkinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.71
80 Lucas Tepponen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.73
81 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.81
82 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.99
83 Leevi Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.67
84 Otto Elvis Savolainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:45.86
85 Egor Konev Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.41
86 Joose Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.73
87 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.23
88 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.33
89 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:47.73
90 Onni Simpanen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:48.44
91 Manu Rosendahl Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.71
92 Sami Pönkä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.19
93 Oscar Taht Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.60
94 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.65
95 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.31
96 Tony Heinola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.64
97 Aapo Kaasinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.74
98 Eeli Hanka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.33
99 Valtteri Salmela Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:52.28
100 Kiarash Javidi Firooz Toussi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.78
101 Petri Shkolny Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:53.07
102 Miko Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:53.61
103 Otso Kurikka Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:54.22
104 Onni Haikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:54.42
105 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.76
106 Patrik Martti Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.84
107 Santtu Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:54.88
108 Daniel Pavlov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:55.25
109 Olli Erkkilä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:55.51
110 Luka Honkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:55.66
111 Juho Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:56.73
112 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:57.18
113 Samuel Salminen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:57.93
114 Mattias Janhunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:59.74
115 Samuli Surakka Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:59.84
116 Alarik Virtanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.01
117 Olli Paukola Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:00.08
118 Alexander Mattsson IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.43
119 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:01.21
120 Eero Reinikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:02.02
121 Arttu Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:02.41
122 Samuli Kärkkäinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:06.23
123 Matias Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:08.07
124 Elliot Hans Åke Blomberg IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:09.00
125 Konsta Pekkala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:09.89
126 Aimo Rantasuo Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:12.48
127 Antti Toivonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:22.50
- Joonas Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Simo Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Elmo Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Petrus Härkönen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Aapo Rasinmäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Pirkka Korhonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Oscar Carroll Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

P12,13 100m Rintauinti, Päivitetty: 2015-11-01 10:24:42
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.88
2 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.47
3 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.49
4 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.39
5 Julius Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.94
6 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.72
7 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.73
7 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.73
9 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.76
10 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.27
11 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.38
12 Mikael Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.56
13 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.57
14 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.59
15 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.87
16 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.85

17 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.88
18 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.00
19 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.11
20 Jere Oikarainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.40
21 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.12
22 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.28
23 Elias Kukkonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.71
24 Ahti Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.21
25 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.90
26 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.44
27 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.47
28 Nico Nieminen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.86
29 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.89
30 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.27
31 Reino Heinikangas Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.54
32 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.62
33 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.73
34 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.19
35 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.51
36 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.56
37 Niko Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.05
38 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.38
39 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.45
40 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.75
41 Teo Branchicella Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.92
42 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.00
43 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.12
44 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.28
45 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.32
46 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.91
47 Nico Neder Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.20
48 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.61
49 Aleksanteri Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.90
50 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.11
51 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.27
52 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.56
53 Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.75
54 Valdemar Peltonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.79
55 Julius Nyberg Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.22
56 Pieti Raunio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.66
57 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.66
58 Oskari Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.67
59 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.74
60 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.92
61 Sebastian Bun Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.99
62 Kirill Levo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.07
63 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.44
64 Viljami Töhönen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.54
65 Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.87
66 Dorian Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.91
67 Max Eriksson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.03
68 Veeti Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.27
69 Joonatan Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.89
70 Santeri Kinnunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.07
71 Atte Vehkala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.86
72 Jeremia Saarinen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.87
73 Matias Ola ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.01
74 Emil Arion Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.56
75 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.48
76 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.50
77 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.59
78 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.23
79 Davi-esra Pesonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.21
80 Elmeri Eronen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.53
81 Osku Muuri Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.66
82 Ilari Silventoinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.04
83 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.19
84 Frans Ekstrand JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.47
85 Lasse Kukkula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.86
86 Miro Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.92
87 Jenson Lih Shan Li HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.33
88 Samuel Leppänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.71
89 Sebastian Stenbacka Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.51
90 Kirill Ivanov Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.56
91 Ahti Alavillamo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.39
92 Eero Hirvilammi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.81
93 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.59
94 Muhammed Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.85
95 Kasimir Riihelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.97
96 Elias Rajala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.18
97 Kalle Huttunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:49.14
98 Daniil Lukasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.28
99 Janne Mononen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.45
100 Oscar Kullström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.60
101 Aaron Utulahti Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.69
102 Mio Munsterhjelm Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.90
103 Sandro Karhula Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:51.57
104 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.40
105 Ville Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:59.47
106 Atte Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:01.05
107 Joni Kontu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:04.00
108 Niko Pallonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:07.04
- Atte Tolppi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Elias Hjelt Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Viktor Byggmästar JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Max Peltoperä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Ossi Kervinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Iiro Räsänen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner