Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 11:48:35
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-10-31 12:11:55
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:40:10
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:27:43
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:33:22
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:10:43
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 13:13:35

T13,14,15 200m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:48:35
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Mia Pentti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:21.68
2 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:24.04
3 Oona Laakso Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:29.23
4 Peppi Siirtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:29.75
5 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:31.40
6 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:31.51
7 Pilvi Kilpeläinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.16
8 Venla Suihkonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:32.19
9 Sara Mustonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.33
10 Milla Nikkanen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:33.80
11 Peppi Pinomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:35.08
12 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:35.31
13 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:35.41
14 Pinja Paulomo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:35.89
15 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:36.04
16 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:36.99

17 Vilma Norja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:37.11
18 Emilia Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:37.74
19 Siri Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:37.94
20 Siiri Välimaa Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:37.95
21 Jessica Kujanpää Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:37.99
22 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:38.25
23 Mathilda Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:38.26
24 Charlotte Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:38.71
25 Alida Öhberg Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:39.01
26 Reetta Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:40.53
27 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:40.86
28 Siiri Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:41.55
29 Emma Kajanto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:42.24
30 Jenni Moisio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:43.86
31 Anni Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.97
32 Janita Brunila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:44.42
33 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:45.37
34 Enni-sofia Perätalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:45.72
35 Hilla Hirvikoski Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:46.94
36 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:46.97
37 Liina Salin Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:48.30
38 Saana Karell Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:48.74
39 Jade Huhtamaa Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:48.99
40 Emmi Heine Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:49.21
41 Alina Huotari Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:49.48
41 Ella Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:49.48
43 Vilma Hottinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:51.88
44 Noona Rantanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:54.02
45 Ilona Juuri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:54.33
46 Stella Donning IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:54.39
47 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:54.81
48 Aino Heininen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:55.72
49 Ellen Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:56.12
50 Helena Victoria Valdmees Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:56.29
51 Venla Pesu TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:57.17
52 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:57.30
53 Aada-maria Järvenpää Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:58.07
54 Soile Auvinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.73
55 Milli Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:58.92
56 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:59.40
57 Oona Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:59.55
58 Veera Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:00.73
59 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:02.33
60 Essi Helle Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:03.42
61 Minna Ingi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:04.37
62 Jemina Knuutila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:07.70
63 Emma Marcus IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:08.72
64 Ida Karjalainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:14.69
65 Ida Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:21.95
66 Sara Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:31.31
67 Emma Aarnikoivu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:34.95
68 Sofia Runnakko Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:36.85
69 Meri Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:41.65
70 Iida-elisi Anttila Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:05.02
- Vanessa Ventelä Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Negiin Javadi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Siiri Toiva Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Cecilia Raudaskoski Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Meri Karttunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Sanna Rajamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Linnéa Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Ellen-maria Neiramaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

T13,14,15 200m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:48:35
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Paula Peltola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:17.81
2 Vilma Oura Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:23.89
3 Ida Slöör Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:26.37
4 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:26.58
5 Vilma Iisalo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.62
6 Iida-Maria Laine Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:27.11
7 Aino Mononen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:29.69
8 Charlotta Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:30.00
9 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:30.49
10 Nelli Ohvo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.23
11 Noora Kokko Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:32.32
12 Saana Liikonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:33.50
13 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.34
14 Linda Simula Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.80
15 Diana Lattu Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:35.53
16 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:35.64

17 Suvi Kurth Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:35.74
18 Amanda Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:36.24
19 Laura Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:36.26
20 Netta Nyberg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:36.70
21 Millariina Bruce Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:36.96
22 Nora Kosonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:37.15
23 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:37.47
24 Riika Huttula Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:38.48
25 Elina Jurvanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:38.65
26 Sofia Hinkka Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:39.18
27 Roosa Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:39.49
28 Cia Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:40.72
29 Vilma Uuttu Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:41.11
30 Kiia Toikka Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:42.00
31 Hilla Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:42.04
32 Wilma Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:42.10
33 Ciia Korkeamäki Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:42.59
34 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:43.46
35 Elli-Kaisa Saarinen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:44.77
36 Petra Uusikumpu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:46.44
37 Jenny Nieminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:47.64
38 Jessica Lindholm IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:48.04
39 Merili Kallas Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:48.32
40 Ronja Vallenius Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:48.61
41 Elena Mantila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:49.17
42 Jonna Salminen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:49.54
43 Sofia Saukko Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:51.12
44 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:51.14
45 Emilia Härkönen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:52.45
46 Stina Roth Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:52.74
47 Amanda Mankinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:57.15
48 Liia Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:57.93
49 Ellen Woivalin IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:02.54
50 Julianna Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:02.93
51 Ella Hörkkö Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:03.34
52 Emilia Majuri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:05.15
53 Tiia Siitarinen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:05.29
54 Ellen Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:05.65
55 Ronja Tuominen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:16.63
- Venla Huurinainen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Eeva Paapio Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Jenna Sjöblom Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

T13,14,15 200m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:48:35
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Iida Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:21.35
2 Essi-Maria Lillman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:23.11
3 Katri Hurskainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:23.55
4 Fanny Grönvall Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:23.73
5 Jonna Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:24.80
6 Ksenia Egorova ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:24.86
7 Petra Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:27.17
8 Sophia Lindeberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.48
9 Ella Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:29.31
10 Marilla Parhiala Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:29.47
11 Janina Ollikainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:30.39
12 Pia Peräjoki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:31.11
13 Sanni Kalliomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:32.12
14 Nea Tiesmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.52
15 Vilja Kaukinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:35.35
16 Reetta-Maija Perätalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:35.61

17 Aino Jussila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:35.96
18 Jasmin Rosnell Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:36.77
19 Henna Blomroos Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:37.72
20 Taru Rilla Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:38.60
21 Nadine Medarhri Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.40
22 Juuli Miettinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:40.45
23 Mari Hekkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:40.81
24 Erika Kattilakoski Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:41.28
25 Mira Tarnanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:42.18
26 Roosa Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:43.71
27 Jenni Micaela Lehtonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:46.48
28 Melinda Moilanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:47.00
29 Mari Hyvönen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:47.14
30 Riina Karola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:48.92
31 Kirsi Salmela Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:52.70
32 Noora Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:01.61
33 Enni Kanerva Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:05.32
34 Ellinore Karp Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:05.64
35 Pauliina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:09.86
36 Emmi Kima Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:14.27
- Elli Koivunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner