Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 10:05:41
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-11 14:26:12
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:07:34
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:11:04
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 12:11:54
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 11:44:39
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:21:02

T10 50m Rintauinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:26:12
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.25
2 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.09
3 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.55
4 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.61
5 Elina Ryynänen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.41
6 Saara Niemi Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.67
7 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.86
8 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.92

9 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.00
10 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.32
11 Daniella Guth Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.57
12 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.66
13 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.26
14 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.47
15 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.62
16 Anna Lehmusvaara Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.33
17 Siiri Pekkala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.51
18 Sofia Morais Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.60
19 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.62
20 Emma Jussila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.71
21 Nicole Haakana Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.99
21 Sara Poutala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.99
23 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.03
24 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.16
25 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.18
26 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.31
27 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.36
28 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.37
29 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.44
30 Alexia Tahkola Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.70
31 Karla Tiainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.98
32 Silja Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.05
33 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.20
34 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.29
35 Nelli Vihola Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.45
36 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.47
37 Pihla Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.73
38 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.86
39 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.87
40 Essi Vilhelmiina Virta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.96
41 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.97
42 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.99
43 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.11
44 Hilla Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.33
45 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.36
46 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.37
47 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.38
48 Olivia Turtiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.51
49 Ilona Niemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.56
50 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.57
51 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.75
52 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.83
53 Tilla Saarentaus Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.84
54 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.89
55 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.93
56 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.11
57 Santra Peuralahti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.21
58 Kukka Peill Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.35
59 Julia Minttu-Maria Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.47
60 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.51
61 Celina Siggberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.53
62 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.54
63 Aino Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.56
64 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.70
65 Oona Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.76
66 Saga Höijer Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.82
67 Anniina Ahonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.88
68 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.92
69 Phan Vy Anh Tran Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.95
70 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.10
71 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.41
72 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.46
73 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.51
74 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.55
75 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.69
76 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.79
77 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.88
78 Milja Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.89
79 Jenna Äijälä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.07
80 Alina Vuorinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.10
81 Melina Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.16
82 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.25
83 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.29
84 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.39
85 Henni Halme Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.46
86 Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.55
87 Katariina Koivuranta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.66
87 Teresa Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.66
89 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.69
90 Sofie Johansson Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.82
91 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.84
92 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.93
93 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.97
94 Enni Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.01
95 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.06
96 Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.41
96 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.41
98 Maria Mustonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.42
99 Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.76
100 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 54.96
101 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 55.32
102 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.04
103 Jonna Marjatta Laitinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 56.14
104 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 56.27
105 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 56.34
106 Aada Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 56.38
107 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 56.56
108 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.40
109 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 57.45
109 Moona Pietiläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.45
111 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.47
112 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.64
113 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 57.81
114 Eveliina Vakkuri Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 57.92
114 Veera Kopponen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.92
116 Nella Honkanen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.93
117 Tuulia Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.99
117 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 57.99
119 Ankia Meintjes Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 58.60
120 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 58.74
121 Pihla Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 58.75
122 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.85
122 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 58.85
124 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.89
125 Nea Sainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 59.02
126 Tilda Saario Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 59.03
127 Elin Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 59.49
128 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 59.60
129 Venla Varvikko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.18
130 Emilia Peuhkurinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.41
131 Eerika Sippala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.51
132 Ella Trebs Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.65
133 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.16
134 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.38
135 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.88
136 Emmi Kasurinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.94
137 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.90
138 Nella Saarela HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.97
139 Mea Lahtinen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.33
- Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Saana Perkkiö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Vilja Pusa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Rebekka Aaltola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Suvi Kuusiluoma Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Janica Nieminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Sofi Andström Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner